Imperia Online България  
Април 24, 2024, 15:51:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предупреждени към играчите  (Прочетена 1839 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« -: Юни 23, 2014, 15:59:57 »

Видите ли подобна карта: http://prntscr.com/3v9fws, въобще не започвайте.
Получава се, че повече от 8 провинции не мога да анексирам, пък аз мислех да направя поне 11.. Благодаря за разбирането от страна на служителите по поддръжката,  великодушно ми предложиха да.. започна наново в друг свят - от 0-лата (със съответното купуване на диаманти разбира се).. Благодаря, но вече съм дал 10лв, повече няма да се объркам.
Оказва се, че е мнооого трудно в кода на играта да се сложи алгоритъм, който да разпределя играчите така, че да не си пречат, като тръгнат да анексират, както е в моя случай - картата изначално е пренаселена. Невъзможността да анексирам не е породена от някакво мое действие или бездействие.
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
vinven4er
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #1 -: Юни 23, 2014, 16:31:11 »

Поредната глупост Shocked, нали всички започваме равни, как едни са по-равни от други, защо до дадени играчи има място колкото за две империи а на теб да не могат да ти направят място, ако сме ненужни нека да кажат и да спираме, как така ще ни ограничават от към анексиране на провинции.Това е несериозно защо да продължава ме да играем, като ще бъдем ограничени по такъв начин.
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #2 -: Юни 23, 2014, 20:05:52 »

Не се тормозете момчета Wink
Това че вие искате да се забавлявате безплатно на админите не им влиза в плановете !
Я вкарайте по 1000 лева за диаманти  и да видите тогава дали няма да има място за вас да анексирате не 11 а 111 провки ;D  Пазарлъка тук е на килограм банкноти  *xxx*
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #3 -: Юни 26, 2014, 00:15:31 »

Видите ли подобна карта: http://prntscr.com/3v9fws, въобще не започвайте.
Получава се, че повече от 8 провинции не мога да анексирам, пък аз мислех да направя поне 11.. Благодаря за разбирането от страна на служителите по поддръжката,  великодушно ми предложиха да.. започна наново в друг свят - от 0-лата (със съответното купуване на диаманти разбира се).. Благодаря, но вече съм дал 10лв, повече няма да се объркам.
Оказва се, че е мнооого трудно в кода на играта да се сложи алгоритъм, който да разпределя играчите така, че да не си пречат, като тръгнат да анексират, както е в моя случай - картата изначално е пренаселена. Невъзможността да анексирам не е породена от някакво мое действие или бездействие.
Имах същия проблем. За щастие имаше каса до мен и след минаването на 2 седмици неактивност може да навлезеш в територията им. За Съжеление при теб не виждам каса, може би тоя модирания да пробваш знам ли...
Активен

КуКу
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #4 -: Юни 26, 2014, 10:37:18 »

Имах същия проблем. За щастие имаше каса до мен и след минаването на 2 седмици неактивност може да навлезеш в територията им. За Съжеление при теб не виждам каса, може би тоя модирания да пробваш знам ли...
Пробвах, но не стана. Благодаря за предположението Smiley
Той е модиран от началото на ерата, но така и не светна като каса.. Дали пък някой от поддръжката не може да му "помогне" да светне като каса?
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #5 -: Юни 26, 2014, 11:00:06 »

Пробвах, но не стана. Благодаря за предположението Smiley
Той е модиран от началото на ерата, но така и не светна като каса.. Дали пък някой от поддръжката не може да му "помогне" да светне като каса?
Ами питай,но ме съмнява...Аз като ги запитах в началото на ерата относно това отговора бе да се разширявам чрез колонии и търг. постове  Grin
Активен

КуКу
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #6 -: Юни 26, 2014, 12:32:29 »

Ами питай,но ме съмнява...Аз като ги запитах в началото на ерата относно това отговора бе да се разширявам чрез колонии и търг. постове  Grin

Навит съм и така.. само да не ми иска ЦВ11 за елит. Grin То се получава хем ще се изръся 5345623452353 милиона за ЦВ11, хем няма да мога да добивам ресурс от новите провинции..
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #7 -: Юни 26, 2014, 12:44:35 »

Навит съм и така.. само да не ми иска ЦВ11 за елит. Grin То се получава хем ще се изръся 5345623452353 милиона за ЦВ11, хем няма да мога да добивам ресурс от новите провинции..
Grin ... дано се измисли нещо де, но ти имаш 90м злато не е проблем ЦВ 11  Wink
Активен

КуКу
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #8 -: Юни 26, 2014, 21:57:58 »

Проблема е мега тъп и за всички.Ще се реши на чукотски Великден
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #9 -: Юни 29, 2014, 16:32:57 »

Велико просто-ето за това новата версия АЗ не я пипам-в новата версия нали уж разширение на глобалната карта,повече възможности,повече провки колонии,търговски постове-поне във версия 5 си знам 18 провки ама никой не може да ме засече на глобалната карта-нали сте администратори?Е оня смешник със 670 точки дето е до колегата го изтрийте и да се разширява-пък и другите около него също да могат и да са доволни всички-кво държите някакъв слабак с няма 1000 точки-ясно е че няма да играе,пък и вече всичките са със над 100 000 точки-мода няма да го махне,а и да го махне нито ще се бори за свят нито ще е какъвто и да било конкурент-така че триете и хората си завземат провките му
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!