Imperia Online България  
Април 29, 2024, 15:15:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ера  (Прочетена 1430 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nikalasbs
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« -: Юни 20, 2014, 16:26:10 »

защо ерата приключва толкова скоро,и целта на играта е само тия които играят с диаманти да печелят ли,който купи повече ще е първи,това ли е целта на играта
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Юни 20, 2014, 16:30:47 »

Колко бързо ще приключи зависи от скоростта на света. Може да се регнете в свят за по -дълъг срок от време и да играете повече време.
Никой не ви задължава да играете с диаманти. Диамантите са екстра за желаещите да я използват.
Целта е да се достигне 60% или повече влияние на картата в срок от време и да се обяви 'Властелина на реалма'. След което ерата се рестартира и започва развитието от нула.  Smiley
Активен

nikalasbs
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #2 -: Юни 20, 2014, 17:01:59 »

неказвам че някой ме задължава да играя с диаманти,казвам че тия които играят с диаманти винаги ще печелят,това е по добре за главния на играта,незнам кой е пък и не ми трябва да знам,добре е да имаме и ние простосмъртните някакъв достъп до тия диаманти,с смс например,турчоля ,испанци и кви ли не дават пари , а ние българите да мрем ли,ква е сладоста от играта като се плаща,или е добре само за тоя който печели от диамантите
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Юни 20, 2014, 17:05:35 »

Това са правилата на играта и за мен, и за вас. Аз не играя в момента с диаманти и се забавлявам. Сладостта е да набиете някой, поне така разсъждавам аз.
Дебнете го, правите армия и го хващате докато гледа мачове или спи Smiley
Активен

nikalasbs
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #4 -: Юни 20, 2014, 17:16:05 »

нещо май не ме разбра,или никой неиска да ми даде правилен отговор,има много неща които не са нормални,а за правилата на играта не са измислени от господ,или са приети със закон от правителството,направени са така че тия които неиграят с диаманти да  немогат да се развиват нормално в играта,а тия с диамантите да мачкат другите,е къв е смисъла от играта ,при положение че тоя с диамантите е хиляди точки пред мен , а аз съм в началото,и той непрекъснато ме мачка,и кво правим тогава,как да се играе,а за другите нереални аномалии едва ли ще има време да пиша ако почна да изброявам,дайте някакъв телефон да звънна и да обясня,ако може на глобул поне да не се набутвам
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #5 -: Юни 20, 2014, 17:26:34 »

Капитулирай от него като те мачка и се развивай. Имаме различния в мисленето за играта и как да се развива играч, така че не виждам смисъл да спорим.
Телефон не мога да ти дам, може да потърсиш, а ако намериш звънкай на когото искаш.

Желая ти успех в играта  !
Активен

nikalasbs
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #6 -: Юни 20, 2014, 17:33:29 »

ето за това никой не му пука и неотговаря на неодобни въпроси,всички които отговаряте за тая игра знаете че има нередности но няма как да признаете,все пак за това ви плащат,какъв успех ми пожелаваш като знаеш много добре кой успява тук,за това няма телефон за да не се казва за тия неща,няма кой да отговори на въпросите нали
Активен
nikalasbs
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #7 -: Юни 20, 2014, 17:45:04 »

като чуеш неодобен въпрос на всеки ли казваш да си намери телефон ако успее,знаеш че телефон няма за това си изптриваш ръцете с това
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!