Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:59:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За всички които все още играят ИО версия 5  (Прочетена 1327 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddykazandjiev
Гост
« -: Юни 18, 2014, 21:51:01 »

Здравейте,имаше класика-уви не с яките графики и снимки,но все пак първата по рода си-яко беше,супер беше.След това дойде версия 5,която въведе номадите и подобри графиката,и тогава дойде версия 6-тая с императорите отгоре.И искам да видя мнението на хората,относно версия 5,която на мен доста ми харесва,и да попитам все пак,защо сега се изостави версия 5-3 световни първенства и години съществуване на тази версия-да диаманти си трябват,но ми се е случвало да печеля и без диаманти в светове с нормална скорост.Защо все повече чувствам че версия 5 и класиките разбира се са много по-добри от тази нова версия,в която се опитах да играя-уви срещнах бъгове и невъзможност за конкуренция спрямо кретените,които даваха по 500 лв за диаманти-макар че играя тази игра от както излезе през 2005,нали така?Аз не мога въпреки опита да се боря във тая версия 6-мога във версия 5 на нормална скорост и във класиките и искам да попитам админите-защо тази версия да е сбъдната мечта-във версия 5 опустя всичко,а във версия 6 се регват 3000 играчи,които скоро се отказват и на практика във всяка ера на всяка версия играят по 200 човека,като броя и мултиакаунтите,в този монолог се опитвам да проумея,какво аджеба стана с тая велик игра,защо се подкрепят измамниците,играх в класиките и искрено се радвах на версия 5,но това един човек да мами е недосойно а наказания няма-не докладвам никого,защото е против вашите правила,просто ви информирам по принцип да спрете д гледате парите,а да върнете хората в играта-вероятно и аз както много други ще се откажа след 1-2 ери и в тази игра ще останат 20 човека и мултиакаунтите им-моля спрете това!!!
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #1 -: Август 22, 2014, 21:11:19 »

Добре казано и изложено браво,подкрепям те
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #2 -: Август 23, 2014, 09:34:36 »

Колкото е вярно - толкова и не е !
Че версия 4 и 5 си бяха хубави няма спор ! Само дето от самото си създаване до тяхното закриване така и не се намери начин да се избегнат постоянните бъгове , сривове и (за съжаление) умишлено създаваните от екипа начини за измама с цел подобряване на приходите Sad
Сега във v6 се толерира точно това последното ! Съвсем целенасочено и умишлено са заложени доста начини за въвеждане на играчите във заблуда за да може да се печели повече от този продукт !
Независимо че той(продукта) изобщо не е издържан по норма и изискване за да се играе нормално !
Всичко това се случва обаче благодарение на самите играчи и на никой друг !!! Само тоталния бойкот на такива недозавършени продукти като този v6 може да доведе до нещо като резултат във който да се чуват и желанията на играчите а не само мераците за печалба на екипа !
 Самия факт че във тоя форум вече не влизат повече от двайсетина човека е показателен за това че играещите нямат нужното доверие към хората отговарящи за техните проблеми !
 Повсеместно е мнението на мнозинството играчи че и да хванеш бъг е по-добре да го използваш и изцедиш докрай и тогава да го заявиш тук за да не може друг да те цака после по същия начин !!!
също така е вярно и това че много хора изобщо избягват посещението си във форума защото знаят че и да го направят от това няма да имат никаква полза и само ще си навлекат допълнително изнервяне и       
 хабене на излишни емоции със отрицателен ефект !
Като цяло единственото което му остава на човек е да приеме моментното състояние на нещата и да продължи  или да каже  БАСТА заврете си продукта там дето се сещате и да се откаже !
 Пожелавам успех и на двата типа играчи от мен Smiley
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #3 -: Август 25, 2014, 21:52:54 »

Изглежда докато съм бил на почивка все пак някой е посетил моята тема,благодаря много на Dakotaz и AgainHAMELEON за мненията им-хамелеона също е изложил нещо доста вярно,радвам се на подкрепата ви приятели  Smiley и въпреки че админите въобще не ги интересува тази тема или която и да е от версия 5-съдя по отговорите само драги Администратори,не се сърдете,а това с бойкота е добра идея,защото наистина само така ще има ефект-благодаря отново и на двамата,двама ама пак добре Smiley
Активен
akkella
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #4 -: Август 28, 2014, 21:20:07 »

Прочетох темата както и коментарите с голям интерес Smiley Играл съм доста време във версия 5 не мога да кажа, че ме е грабнала кой знае колко но със сигурност бих се върнал ако има хора за един приличен съюз Smiley Колкото до начините за мамене проблемът според мен е че винаги ще има комплексари и болни мозъци които искат да докажат нещо на незнайно кой....не разбрах съвсем точно автора дали играе в момента в класически свят или говори за минали ери? Ако играе в момента разбира за какво говоря. За версия 6 не бих могъл да кажа нещо кой знае какво....просто не успя да ме грабне но истината е че това е продукта който се харесва и търси в момента и колкото и добро желание да има екипът на играта просто никой не би се съобразил с мнението на шепа хора Smiley
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #5 -: Август 29, 2014, 20:54:44 »

Разбирам те-играя старите версии и 4 и 5 и клсики всичко-само тая версия 6 не ме грабв,но на мен 5-цата лично най-много ми харесва и затова започнах темата
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!