Imperia Online България  
Април 19, 2024, 22:09:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Големи битки голямо нещо...  (Прочетена 2795 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #15 -: Юни 23, 2014, 17:51:36 »

http://prntscr.com/3u7hb6 поредното опорочаване на играта от не домислие моля спрете се с тоя късмет един път аз не извадих късмет но явно имате някакво  отношение към креаторс явно са ви любимци ма вземете се поспрете малко това вече надвишава всякаква логика и морал в тази игра късмет късмет късмет е до кога аз питам  :evil3:
dart_veidar v6 bg18


Аз предлагам колкото и да сме ОПОНЕНТИ В ИГРАТА във форума да се държим като зрели хора и да си помагаме . Защото когато има проблем то той е за всички .  Cool . Та Сега относно битката ... Няма как да се спечели битка или обсада ако не подложиш армия . Колкото и да ни се иска Обсада се печели със полева армия . Ако вземем примерно битката която ти си постна мога да те посъветвам следното нещо : Сложи 50к коне + 50 к копия + 50 к стрелци и 100 балисти на полето пред крепостта и .... ще получиш медал . Дори и да ти потроши армията то :
1-во балистите ще му вземат веднага едно 100 катапулта и 30 тарана ( което е доста морал грубо само от това ще загуби 15 морал )
2-ро на разиграването след това стрелците ти ще се погрижат да му намалят конницата ( може да е само 2-3 к но е достатъчно за да падне още 8 морал )
3-то конниците се втурват напред каквото е останало от твоята конница ще се удари с неговата и .... ако предположим че от тези коне 50к поне 15к достигнат до неговите мечове то там ще се загубят поне около 2к мечове ( което пак е около 6 морал )

Битката ще се пренесе пред стените на замъка но вече нападателят ти ще е със 100 -105 морал . което при създалите се обстоятелства ще е мноооооого лошо за него . Дори и да пробие то той ще влезне с под 30 доблест което си е почти катастрофа . Друг е въпроса че обстоятелствата са такива че именно за този играч няма значение дали губи много или не . Smiley .


Мечтая за СВЯТ на И.О. в който с диаманти да се плаща само премиума и нищо друго . Светът да е Х2 само времето за пътуване да е е Х4 . ето ако има такъв свят ще е ИСТИНСКА ИГРА !!!
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!