Imperia Online България  
Април 16, 2024, 16:22:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Големи битки голямо нещо...  (Прочетена 2788 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Miss-Fortune
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« -: Юни 09, 2014, 02:46:37 »

Слушам си аз музи4ката... И гледам... Идват ми 2ма на бой в столицата... с 2 секунди разлика помежду си... единия полева... другия разграбване... събирам армията на полето... 2минути и 30сек преди 1вия ги пускам на поход (втория е на 2минути и 32сек)... когато първия е на 1минута и 15секунди давам обратен ход на армията си... тя се прибра за 1 минута и 2 секунди от похода, жестоко просто -.- ... Не е първият технически проблем, който имам иии ако продължава така хич да я зарежем тази игра с компанията викам... Лека ви ве4ер от таз вечерното лудо камикадзе   *HUNTER* *FOCUS*

Акк : Miss-Fortune
« Последна редакция: Юни 09, 2014, 02:49:59 от Miss-Fortune » Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #1 -: Юни 09, 2014, 09:30:31 »

Пращате армията си на поход в 02:07:49, отказвате мисията в 02:09:02 и армията се прибира в 02:10:15, което е 1:13 мин. движение във всяка посока. Първата атака те удря в 02:10:19, а втората в 02:10:20. Т.е. не сте изчислили добре кога точно ще ударят атаките и сте върнали армията си по-рано от необходимото.Съжалявам бъдете по-наблюдателни...
« Последна редакция: Юни 09, 2014, 12:17:09 от gerganar » Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Miss-Fortune
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #2 -: Юни 10, 2014, 01:13:59 »

Дам дам... ясно ясно... единия ме праснал тогава... другия онакава... Гледах аз какво ви пише в докладите... През цялото пътуване разликата беше 2 секунди, а по докладите като гледам от колко 4аса са... ме удрят едновременно...Как стават тези трикове не ме интересува... вълнува ме резултата... Биеш ми шута по кралски с това, 4е не мога да смятам... ама нищо не каза за тези визуални бъгове... Може би трябваше да рефрешна играта секунда преди да върна... а не 7-8сек преди това... Тогава може би щях да видя как ми изчезват едновременно като иконка нападащи... Разо4арована съм... Има ли опция да си изтрия акк-то от форума тъй като мисля да не го ползвам до края на ерата, а след това и акаунта го бия във ваканция иии си опъвам палатката на Сейшелските острови! : ))
« Последна редакция: Юни 10, 2014, 10:14:59 от Miss-Fortune » Активен
margarit
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #3 -: Юни 19, 2014, 01:55:43 »

http://prntscr.com/3u7hb6 поредното опорочаване на играта от не домислие моля спрете се с тоя късмет един път аз не извадих късмет но явно имате някакво  отношение към креаторс явно са ви любимци ма вземете се поспрете малко това вече надвишава всякаква логика и морал в тази игра късмет късмет късмет е до кога аз питам  :evil3:
dart_veidar v6 bg18
« Последна редакция: Юни 19, 2014, 01:57:28 от margarit » Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #4 -: Юни 21, 2014, 15:32:48 »

Питаш ти....и отговор не чакаш  Grin
При нас си по известен като "Плачко" *hahaha*
Какво да направим че не я разбираш тази игра...силен си само на думи!
Хайде давай обяснявай се сега пак  *hihi*
Специален поздрав за теб  - https://www.youtube.com/watch?v=JGH72v5CHGY
Дано разбираш че това на истина е само игра.Просто си от губещата страна.
Хайде със здраве Cool
Активен
margarit
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #5 -: Юни 21, 2014, 18:10:23 »

отговора е следният не разбирач като теб моля да не дава някакви си  отношения по въпроса мишок  миналата ера беше по нисък от тревата а как точно съм известен при вас ми е все тая това да наистина е само игра но опорочена от всякъде
Активен
ICHBINDERTOD
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #6 -: Юни 22, 2014, 01:20:23 »

След като премине границата от 50 морал, има шанс, прогресивно нарастващ с 2% за всеки пункт Морал под 50, армията Ви да избяга от бойното пoле.
тва са ти 14% да си тръгне армията всичко си е шанс стига си ревал
Вземи виж и по рундове как е морала тва де го гледаш е некав среден морал виж си рунда де ти пада крепоста оная армия на колко морал е после се оплаквай
« Последна редакция: Юни 22, 2014, 01:22:30 от ICHBINDERTOD » Активен
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #7 -: Юни 22, 2014, 06:03:11 »

не разбирач като теб моля да не дава някакви си  отношения по въпроса мишок  миналата ера беше по нисък от тревата

Ама ти и за миналата ера ли говориш... В сравнение с миналата ера вие сте сборка фермерчета, посмешище за съюза си. Само с нето и диаманти няма как да стане, милички. Keep Calm и се радвайте на второто място, и то ви е много.  Wink
Активен
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #8 -: Юни 22, 2014, 12:39:53 »

На Keep-aрите мога само да извадя един цитат от песен, с която Лазо ви прави редовно поздрави... "ВИЙ СТЕ МНОГО ЗЛЕ"!
Жалко само за хората от Криейтърс, които отидоха там и сега се идентифицират с този съюз...

Също така няма значение миналата ера, кой колко ниско е бил - под тревата, на тревата, до тревата ... важното е кой как играе, а това се вижда ясно! Не ни пука за ши****** класация, ние цяла ера се забавляваме!
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #9 -: Юни 22, 2014, 12:57:16 »

Голямо реване от този Вейдър.На Д.Лукас му се реве сигурно също Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #10 -: Юни 22, 2014, 14:15:28 »

Keep Farm момичета!
Истинските Keep Calm са играчи и го доказаха и в друг свят!А вие сте просто фигуранти....Едно голо име съюз не прави.Правят го хората който са в съюза.Ние се събрахме по средата на ерата и ви направихме смешни.Започнах да играя тази игра края на миналата ера.Не знам колко нисък съм бил но знам колко нисък си ти сега Плачко  Grin
Ако аз съм неможач то ти си Батман.Хайде разпери пелерината и излитай на някъде да правиш нещо в което евентуално те бива.
Активен
margarit
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #11 -: Юни 22, 2014, 16:21:20 »

да лазо за много от нещата си много прав тази ера моят съюз е много зле не го крия но когато вие ревете за компенсация я получаваете другите просто го духат не ми дреме за малоумната игра просто исках да разбера до къде може да стигне наглостта на админите и затова писах толкова много по въпроса за второто място дали е много не знам свалям ви шапка за отборната игра която успяхте да направите  доказахте че имате  умел военен подход и стимул за игра което аз лично от киип не го видях цяла ера пожелавам ви успех и нека спрем с убидите  един към друг
Активен
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #12 -: Юни 22, 2014, 16:53:09 »

dart_veidar , човек.. Влязли са ти няколко пъти на малко морал, в правилата си го пише - има вероятност армията да избяга. Достатъчно доклади в битки на деня има, в които сме се разбили за нисък морал. Виж обаче, друго е да пратиш армия на поход за 5 часа и тя да се върне след 5 минути! Когато има проблем - има проблем; когато има късмет - има късмет. За съвсем различни неща искаме компенсации.
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #13 -: Юни 22, 2014, 20:11:37 »

всичко е карате  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed поздрави на дедо http://prntscr.com/3vebq3  Grin Grin Grin Grin Grin отказахте човека да играе
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #14 -: Юни 22, 2014, 20:35:03 »

Хай !
Спираме с нападките Smiley
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!