Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:01:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъг с иператора и уменията за губернатор !!!  (Прочетена 1368 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
favorita909
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« -: Юни 02, 2014, 21:56:45 »

ЗРАВЕЙТЕ!!!!Не обичам да се оплаквам и  да пиля на някой  на главата  въпреки ще развалят кефа от играта като бъркат по нея  вместо да попитат играчите какво е нужно  но сега дойде и моя ред да кажа за мой проблем след новите промени от 29.05.2014 15:10:02 не съм дигал  губернаторски умения на генерала си  незз на какво се дължи но моля да ми бъде обърнато внимание  и ако има проблеми да се поправят  защото не става игра така свят Бг17 моля Ви !!!Благодаря за което !!!
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #1 -: Юни 03, 2014, 10:49:50 »

не ви разбирам много какво искате да кажете какво не сте вдигали ,а какво ви отчита ако може и скрийн и ника.Благодаря
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
favorita909
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #2 -: Юни 03, 2014, 12:18:52 »

е как не ме разбирате не съм дигал  гобернаторски умения на императора си  от последните промени свят  v6 BG 17 име favorita909 пак ли няма да разбереш или да ти говоря на др език
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #3 -: Юни 03, 2014, 13:08:29 »

ника ви като този във форума ли е?
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
favorita909
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #4 -: Юни 03, 2014, 16:37:40 »

да точно същия е favorita909  кажете ми какво точно да правя че да дигна левел 19 левел е и  от 3 дена не си стой  на толкова дали аз съм виновен в нещо  или е нещо е станало  незнам просто искам да се провери  и да ми кажете какво се иска от мен !!! Пробвал съм да оставя императора си   1 ден  без да мърда от столицата и нападам с др генерал и така не дига левел  просто не става за това се обърнах към вас !!! Cry Cry Cry
Активен
favorita909
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #5 -: Юни 03, 2014, 20:57:50 »

явно сте доста заети  че дори не можете да ми дадете ясен отговор  поне ме излъжете с нещо  така  е като наемате некадърници които да ви оправят играта така ще стават проблеми постоянно  и поне като се правят промени поне пратете  писмо на всеки играч от администратор че има промени и се извинете че може да има проблеми с играта и ако има такива да пишат тука  според мен така ще си увеличите  играчите и ще  сте по доволни от себе си а не аз  да съм активен вече 5 ти час в играта и да не дигна на генерала нищо или във форума да съм повече от 5 часа и пак да не ме отразява никои благодаря ви ИО
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #6 -: Юни 04, 2014, 09:26:09 »

явно сте доста заети  че дори не можете да ми дадете ясен отговор  поне ме излъжете с нещо  така  е като наемате некадърници които да ви оправят играта така ще стават проблеми постоянно  и поне като се правят промени поне пратете  писмо на всеки играч от администратор че има промени и се извинете че може да има проблеми с играта и ако има такива да пишат тука  според мен така ще си увеличите  играчите и ще  сте по доволни от себе си а не аз  да съм активен вече 5 ти час в играта и да не дигна на генерала нищо или във форума да съм повече от 5 часа и пак да не ме отразява никои благодаря ви ИО
Бих искала да знаете ,че не сме денонощно на работа и ще ви отговоря няма да ви оставя без отговор,благодаря за търпението...
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #7 -: Юни 04, 2014, 11:55:46 »

ЗРАВЕЙТЕ!!!!Не обичам да се оплаквам и  да пиля на някой  на главата  въпреки ще развалят кефа от играта като бъркат по нея  вместо да попитат играчите какво е нужно  но сега дойде и моя ред да кажа за мой проблем след новите промени от 29.05.2014 15:10:02 не съм дигал  губернаторски умения на генерала си  незз на какво се дължи но моля да ми бъде обърнато внимание  и ако има проблеми да се поправят  защото не става игра така свят Бг17 моля Ви !!!Благодаря за което !!!
Оправен е вече проблема
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!