Imperia Online България  
Април 29, 2024, 18:03:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кога ще направите играта равностойна за всички???  (Прочетена 1376 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« -: Май 25, 2014, 10:11:19 »

Скъпи Админи до кога тази игра наречена военна стратегия ще е просто ИГРА НА КЪСМЕТА или ТОТО–ШАНС????http://prntscr.com/3mcqfg  http://prntscr.com/3mcr1i Ето ви един пример разгледайте го внимателно и отговорете честно.За едномесечна ера каквато е Блица x10 където няма много време за развитие на губернаторски и генералски умения на 20-тия ден стартирате Реалма.Не е ли малко нечестно при едни играчи императорите да умират в момента в който преминат 50г,а други да се наслаждават на умения и бонуси с един цяла ера.Знам ви отговора на Късмет е,но всеки който играе в този свят ще ви обясни че 30-то ниво губернаторски умения са жизнено важни за развитието и издръжката на армията,а 30-то ниво с тези генералски умения при равностойно развитие и армии решават битки.С две думи да ви го кажа направо поставяте играчите в неравностойни позиции.Ако добавя и огромния прозорец на морал който сте оставили при битките има такива загубени на 49 морал и такива спечелени на 10 или 20 морал което според вас е пак въпрос на КЪСМЕТ,тази ваша "СТРАТЕГИЧЕСКА ИГРА" се превръща в гледане на кафе хвърляне на боб или карти таро.Сигурен съм,че всички играещи ще се съгласят с това,та въпросът ми е :Ще се направи ли нещо тази игра да си стане военна стратегия или нещата ще си останат така????Просто не е нормално при такива блиц ери един играч да е с 3-ти поред император без никакви умения,а друг да е още с първия и 30-то ниво умения
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Май 25, 2014, 10:30:03 »

Има едно много лесно решение на проблема Grin 1000 диаманта и генерала е безсмъртен  Grin и играта ще е развностойна

Относно морала при битките там не е въпрос на късмет, а на можене и смятане. Всеки, който е чел правилата знае, че под 50 морал е възможно да се избяга поради нисък морал, затова и когато се атакува трябва да е сметното армията да бие на 50 морал в най-лошия случай (100% гарантирана победа) Wink иначе всичко друго си е хазарт...
Активен

legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #2 -: Май 25, 2014, 10:37:26 »

Разбира се съгласен съм,че смятането е въпрос на можене ,но все пак остава проблема с генералските и губернаторски умения да имаш имератор за цяла ера с 30-то ниво срещу някой който всяка седмица почва с нов император и няма умения си е огромно предимство.Не те разбрах какво имаше предвид за 1000-та диаманта и безсмъртния император но....се досещам Wink
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #3 -: Май 25, 2014, 11:26:02 »

имах предвид това, че и без друго всичко е диаманти в тази версия, босовете да сложат една диамантена цена (аз дадох и пример, с оглед на алчността на създаделите на играта Grin) за решаването на въпросния проблем и така ще бъде решен  *pardon*
Активен

fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #4 -: Май 25, 2014, 20:35:13 »

Хе,точно хвърляне на боб си е.Кво да ти кажа при мен в БГ 17 целия имперски двор е с едно и също умение,всичките увеличават гарнизона  Grin и продължават да се раждат все такива.Как се не пръкна един пазител или един дето да вдига морала не знам. Grin
Активен
nikalasbs
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #5 -: Юли 14, 2014, 14:00:14 »

невиждаш ли че администраторите се ебават с нас,ти кво им се връзваш,всичко е направено за тези с диамантите,колкото повече диаманта купуваме,толкова повече администраторите лапат проценти,само замазват очите на всички,дори и неотговарят на всички въпроси,мотаят те за да се откажеш да питаш
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #6 -: Юли 14, 2014, 19:03:00 »

Наистина няма смисъл да си тровите нервите-хвърлили са няколко хилядарки за версията дето пак я играят 500 човека-за да печелят милиони-докато още не беше излязла тая версия във 5-цата играеха хиляди,от които тези надхвърлящи 50 000 точки бяха 500,сега тук със тези измислени императори само се гледат диамантите-без диаманти няма победа това е-а и ми е чудно защо и във версия 5,а и във 6-цата някои хора ги купуват за хиляди,като какво-спечелиш ли на ти 100 диаманта,10 на брой 10 часови дохода-е това са 100 диаманта-а колко преди това е дал играча,за да спечели-тва е друга тема,аз за това играя без диаманти
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!