Imperia Online България  
Април 16, 2024, 10:40:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БГ-10  (Прочетена 953 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« -: Май 18, 2014, 23:29:36 »

С тая тема приканвам всички страхливци от съюз BG_FOR_EVER да вземат да пият по една чаша студена вода,и да вземете да се престрашите и да се опитате да се борите срещу мен и нашия съюз,понеже не знам ,ама толкова ли много сме страшни, че всички вкупом оцапахте гащичките от страх.Май май нещо не ви стиска с противници различни от касите дето сте свикнали Grin

И да ви се похваля и с новото ни лого  http://prntscr.com/3kg1hu
« Последна редакция: Май 18, 2014, 23:38:34 от Batbin » Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #1 -: Май 18, 2014, 23:40:27 »

3 години играхме, 2 години с теб -резултатът е показателен:

http://prntscr.com/3kg270  *hihi*

Създайте си още мултаци и си направете ерата красива, така, както на вас ви харесва  *crazy*
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #2 -: Май 18, 2014, 23:57:09 »

Мартинко ела да направим нещо красиво;) Ако наистина все още ви стиска срещу мен и компания! Ако пак ме победите обещавам ей тук публично да ви призная за по-добрите!Но не мисля че ви стиска!!!

А това което си показал ,за първия медал сам знаеш че играех ролята на пълнеж и просто помагах на Норда,а сега втория пак си наясно че го изкарахте със внедрени акаунти ,ама нищо де все пак сте намерили начин и сте ме изиграли въпроса е след тоя ми житейски опит дали все още ви стиска или наистина се оцапахте изотзадзе
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #3 -: Май 18, 2014, 23:58:00 »

Имаше шанс да ни биеш -не успя.
Сега си меря знанията с босненци -по -яко е Wink Поне не играя с мултаци и всезнайковци  *hahaha*

Житейски опит в играта ? Кажи честно....  *crazy* *crazy*
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #4 -: Май 19, 2014, 00:16:13 »

Къде е тоя луд шанс  Shocked-цифрите мисля сами ще говорят за себе си, вие разполагахте с около 13М катафракта  и около 600к балисти ,а ние само с около 4,2М катафракта и 250к балисти.
Явно босненците са ти лесни и ги касирваш и то така лесно де Grin Нещо като предизвикателство и леко по трудно вероятно от босненците май не можеш да го приемеш!Тоест големи биячи и играчи сме ама при касите!!!
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #5 -: Май 19, 2014, 01:10:07 »

т.е. недей да мисли, е това е истината -не ти се отдава.

 Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!