Imperia Online България  
Април 19, 2024, 17:34:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нови Светове  (Прочетена 1180 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sunscres92
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« -: Май 18, 2014, 19:11:12 »

Здравейте,

Мисля отново да започна да играя играта, но имам намерението да заочна от напълно нов свят , от първият ден на даденият реалм и по-възможност да е от старата версия , защото новата ми е малко далечна. Можете ли да ми кажете , кой български а и международен свят ще започна в най-близко бъдеще и с него да ми дадете и линк за регситрация към него?
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1 -: Май 18, 2014, 19:19:43 »

ако питаш за версия4 или по стари от нея то вече са само по един международен свят от тях, версия4 в момента светът е на около 5 месеца новия ще стартира чак януари следващата година
Активен

sunscres92
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #2 -: Май 18, 2014, 20:11:02 »

Ами аз се регистрирах в някакъв свят и видях линкове към светове , и един международен блитц на няколко дни , но търся някой който сега приключваи мгоа да се регистрирам по възможност бърз/блитз и да е български.


Версията да не е "Великите хора" , това искам да е , с няколко думи търся свят , който след няколко дни приключва и иска мда се регситрирам в него.
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #3 -: Май 18, 2014, 23:00:32 »

Български свят си е направо постижение вече да намериш читав-нашия се рестартира преди 4 дена и реално се отказаха около 6-7 човека ,а според акаунтите буквално няма хора  Grin Ама така е като са страхливи шматки и знаят само с мултаци да играят ....
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #4 -: Май 18, 2014, 23:21:32 »

Казаха ми, че ако ти спреш, света на бг10, Добринко, щели да го закрият, че нямало да има акаунти  *hihi* *hihi*
« Последна редакция: Май 18, 2014, 23:24:36 от Баба Яга » Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #5 -: Май 19, 2014, 22:07:08 »

Казаха ми, че ако ти спреш, света на бг10, Добринко, щели да го закрият, че нямало да има акаунти  *hihi* *hihi*
Ае човек ти и в тоя форум си мултак бре  Grin И с дребните си опити да ме обидиш ,нищо не постигаш,защото фактите са следните ,че целия ви съюз оцапахте гащичките от мен и компания Wink Тъй че приеми си по-лесното решение с избягването ,защото видиш ли може да взема да играя и в друг свят и пак беля Grin
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #6 -: Май 19, 2014, 22:14:59 »

Марш в леглото и се завий през глава, за да не те изяде вампира.  Grin
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #7 -: Май 19, 2014, 23:49:27 »

Ае страхливец ,нали избяга от играта,кво само ми спамиш след всеки мой пост,ходи скрии се там с всичките ти страхливи дружки или заповядай на ринга! Ама срещу мен нали знаеш че не е както срещу босненците Grin И такива "славни" имена като ралица Елена и тем подобни  при мен не вървят Wink
ПП,вас може да ви няма ,ама аз обещавам да се погрижа за малкото живи от иначе умрелия ви съюз Grin
« Последна редакция: Май 19, 2014, 23:55:51 от Batbin » Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #8 -: Май 20, 2014, 00:56:00 »

Въобще не ме интересува какво ще правиш  Cool

Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!