Imperia Online България  
Април 25, 2024, 03:02:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Rome: Total War  (Прочетена 6350 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogoght
Гост
« Отговор #15 -: Юли 31, 2009, 16:57:29 »

как да ви открия там ? само че играя само медиивъл 1 роме-то нешо не ми харесаха някой неща
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #16 -: Юли 31, 2009, 18:15:58 »

Ние предимно играем на Medieval ІІ , заради БГ мода , както и други модове , и експанжъна Kingdoms , total war bg e мрежа , кода е 123456 . В момента е пълна , но очаквам създателя и довечера да поразчисти малко  Smiley . Впрочем за целта за Лан битки е необходима пограмата Hamachi и Medieval-а да е версия 1.2 или 1.3
« Последна редакция: Юли 31, 2009, 18:18:08 от Groznii » Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
gogoght
Гост
« Отговор #17 -: Юли 31, 2009, 18:17:11 »

Ние предимно играем на Medieval ІІ , заради БГ мода , както и други модове , и експанжъна Kingdoms , total war bg e мрежа , кода е 123456 . В момента е пълна , но очаквам създателя и довечера да поразчисти малко  Smiley
слаба ми машинката за II но и в едно има бг мод свалих си го, доста силни единици в нчалото
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #18 -: Юли 31, 2009, 18:18:55 »

слаба ми машинката за II но и в едно има бг мод свалих си го, доста силни единици в нчалото

Я дай някакъв линк към мода за единицата
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
gogoght
Гост
« Отговор #19 -: Юли 31, 2009, 19:02:51 »

http://zamunda.net/details.php?id=33084&hit=1 op gre6ka pyrviqt pyt
« Последна редакция: Юли 31, 2009, 19:05:42 от gogoght » Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #20 -: Юли 31, 2009, 19:13:46 »


   Така вече съм съгласен  Smiley , има мод с бг за експанжъна , аз си помислих само за ванилата  Grin , защото не ми бе известен да има за нея с БГ
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Abnormal
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


СЪДБАТА ОБИЧА СМЕЛИТЕ


Профил
« Отговор #21 -: Август 06, 2009, 23:47:25 »

Тази игра е повече от невероятна. Помня когато бях в училище и мой съученик ми каза за нея. Щом я свалих и започнах да играя, направо откачих. Не бях играл такова нещо. След това пробвах и Medieval и Shogun, но Rome ми остана любимеца. Относно Medieval II, не съм я играл все още, причината е машината ми, но по мнения на познати, които са я играли, Rome пак остава по добра. Barbarian Invasion го пробвах, но играх малко на него. Мислех че ще съм по впечатлен, но незнам защо не бях. Имаше и още един експанжън ако не се лъжа. Нещо свързано с Александър Велики, но може и да се бъркам. Относно това че е лесна, наистина ако се пуснеш с Македония ще ти е по трудничко.  Wink
Активен

“I am the punishment of God...If you had not committed great sins, God would not have sent a punishment like me upon you.”      Genghis Khan
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #22 -: Август 22, 2009, 08:31:35 »

Ромето си е най-великата игрица , но Creative Assembly отново не залaга на Rome II:Total War , макар че повечето фенове на поредицата в тотал вар центъра са на мнение че трябва да има . След Kingdoms идва ред на поредната комерсиялна част , но този път не се очертава като експанжън за някоя от основните игри а като самостоятелна - Napoleon: Total War . Имайки предвид , че изцяло ще изградена върху Империята , това ще им е втората излагация - стъпка назад в анимацията и графиката .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!