Imperia Online България  
Април 19, 2024, 14:28:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Rome: Total War  (Прочетена 6348 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DaDjaq
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Май 17, 2008, 03:39:53 »

ей това е велика игра! естествено след империята Wink щото двете си взаимстват, не знам коя от коя, но е супер подобна и всичко е почти еднакво...
Активен
nezavisim
Лейтенант
***

Karma: +13/-67
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


http://vladenia.tochica.com/index.php?go=view&uid=


Профил
« Отговор #1 -: Май 17, 2008, 18:23:08 »

 da ama na mene nemi tragva   >Sad Az igraq Great Battles of Rome
Активен

Nick - krasi.bs Свят - 8
SeeK-nDestroY
Гост
« Отговор #2 -: Май 17, 2008, 18:25:22 »

Според мен Medieval 2 : Total War е по-добър, геймплея им е същия но някак си средновековието ми е по-на сърце,а и има България при 1 от пачовете. Но каквото и да говорим серийте Total War са си върха на стратегическите игри  *bravo*
Активен
nezavisim
Лейтенант
***

Karma: +13/-67
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


http://vladenia.tochica.com/index.php?go=view&uid=


Профил
« Отговор #3 -: Май 17, 2008, 18:26:56 »

Според мен Medieval 2 : Total War е по-добър, геймплея им е същия но някак си средновековието ми е по-на сърце,а и има България при 1 от пачовете. Но каквото и да говорим серийте Total War са си върха на стратегическите игри  *bravo*
i tazi ne mi tr1gma,no v www.ozone.bg q ima za 21 lv por1chvash si q i tiq davat.Medieval totaw war k1rti ot vsqkade.Mnogo e po-dobra kato geimplay i taka natat1k ot rome:totaw war  Wink
Активен

Nick - krasi.bs Свят - 8
DaDjaq
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #4 -: Май 18, 2008, 02:16:34 »

леееко да е същата... това, че е 2 не значи, че е по-по-най... просто подобрения от миналия медиевал... а аз предпочитам древните битки - кеф ми е да завладея Рим... който е окопиран отвсякъде... няма значение, обичам я тая игра Wink а иначе е почти една и съща графиката с медиевал2... а представете си Rome 2: Total War... Cool
Активен
SeeK-nDestroY
Гост
« Отговор #5 -: Май 18, 2008, 10:19:06 »

В Rome: Total няма нищо трудно - на very hard за 60 години (120 хода) завладявам абсолютно всеки град освен Рим (така за гавра) и на 121-вия ход печеля играта Smiley Можех снимка да ви пратя ако не бях изтрил играта. Сега друго е на Medieval 2, където дори войските ти се ограничават, да тръгнеш срещу папата и арабите. Ей така да ти пратят кръстоносен поход към столицата и да ти обявят джихад на всеки друг град  :cheesy: И това всичко пак на very hard  Wink А да, замалко да забравя - в Medieval 2 се появяват и българите  *pardon* А в Rome има само Тракия.
Активен
nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #6 -: Май 18, 2008, 16:08:56 »

аз си качих медиевал ама играя 5 мин и зацикля трябва да рестартирам баси тъпото Undecided
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
DaDjaq
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #7 -: Май 18, 2008, 16:54:05 »

В Rome: Total няма нищо трудно - на very hard за 60 години (120 хода) завладявам абсолютно всеки град освен Рим (така за гавра) и на 121-вия ход печеля играта Smiley Можех снимка да ви пратя ако не бях изтрил играта. Сега друго е на Medieval 2, където дори войските ти се ограничават, да тръгнеш срещу папата и арабите. Ей така да ти пратят кръстоносен поход към столицата и да ти обявят джихад на всеки друг град  :cheesy: И това всичко пак на very hard  Wink А да, замалко да забравя - в Medieval 2 се появяват и българите  *pardon* А в Rome има само Тракия.
извинявай, но кога се развива Rome, кога Meideval... как искаш преди Христа да има българи? така или инче поредицата Total War е страхотна Wink
Активен
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #8 -: Май 30, 2008, 10:55:53 »

Rome Total War  наи-добрата стратегия  [:-}
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
SirTinkov
Гост
« Отговор #9 -: Май 30, 2008, 12:06:35 »

Rome Total War  наи-добрата стратегия  [:-}
  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #10 -: Юни 05, 2008, 19:48:20 »

За Rome: Total War също има модове за България , но се предназначени за експанжъна и Barbarian Invasion(На мен за вмомента поне са ми известни само 2 такива мода - Русь: Total War , Rio IBFD VI - но сигурно има и други) . За Medieval II: Total War има вече доста модове с България , като един от тях е правен от Българи , и за в момента има излязла една завършена версия(Bulgaria: Total War v1.0) и една бета версия (Bulgaria: Total War v1.1 beta), а в скоро време ще се пуска и Bulgaria: Total War II , който е много по различен от предходната версия , една от съществените разлики е , че е разделен на две кампании , но има и други , които ще ги видите щом излезе мода .

На мен лично Rome-то по ми харесва от Medieval II, а че това че е била по-лесна от нея , изобщо не е вярно - Пуснети си с Македония една кампания и ще се измъчите докато разбиете Римляните или на Barbarian Invasion да си пусните с Западната Римска империя(ако не се лъжа) и ще видите как се води война сам срещу всички .

За повече информация , който го интересува относно Total War поредицата , ето ви няколко линкове :
http://www.totalwar.com/ - официялен сайт на игрите от поредицата Total War
http://www.twcenter.net/ -  Любителски сайт за игрите Total War - на него може да намерите различни модове за играта,битки и сейфове
http://bgtw.hit.bg/ - официялен сайт на Bulgaria: Total War
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
pecipicha
Лейтенант
***

Karma: +57/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #11 -: Юли 24, 2009, 00:52:10 »

на ром тотал вар ми се случи това : прехвърлях армия към един от генералите си и изкочиха някакви пишман завоеватели да ми завземат едно градче викам си язък за изгубения експирианс ама като нямам генерал наблизо ще ги бия само с войската но капитана който проведе битката (героична победа за мен  Cool ) го произведоха генерал и така получих безплатна тежка коница (бодигардовете му Smiley  ) дали ви се еслучвало подобно нещо
Активен

армия и ресурс се възтановяват а предателствата не се забравят
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #12 -: Юли 24, 2009, 01:44:16 »

на ром тотал вар ми се случи това : прехвърлях армия към един от генералите си и изкочиха някакви пишман завоеватели да ми завземат едно градче викам си язък за изгубения експирианс ама като нямам генерал наблизо ще ги бия само с войската но капитана който проведе битката (героична победа за мен  Cool ) го произведоха генерал и така получих безплатна тежка коница (бодигардовете му Smiley  ) дали ви се еслучвало подобно нещо

Винаги е така . Ако победиш в битка в която AI-то е преценило че губиш , ранга на капитана се качва на "генерал" .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Goshosi
Гост
« Отговор #13 -: Юли 30, 2009, 20:48:52 »

Тази игра има ли я в онлайн вариант или е само на компютъра. В смисъл дали се биеш само срещу компа.  *scratch*
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #14 -: Юли 30, 2009, 21:50:11 »

Има мултиплеяр - лан битки , където доста често се тупаме с съюзниците ми . Също към GameSpy Arcade има кампаниян мап .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!