Imperia Online България  
Април 26, 2024, 05:43:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кратък анализ на отиващата си ера в свят 1.  (Прочетена 8522 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #30 -: Май 19, 2008, 22:16:18 »

аз и съюзниците ми бихме искали да поздравим втория в класацията съюз Смешници с тази песен  *rose*
http://www.youtube.com/watch?v=HBO3UDTTWcU&feature=related
Smiley ех евелина,евелина  *rose* ништо де ,само ти си знаеш какво ти е косвало  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
the red
BGWarriors
Редник
*

Karma: +131/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #31 -: Май 19, 2008, 22:58:26 »

сега сажелявам че се отказахме можехме да направим ерата интересна

hqma za kakvo da sajelqva6 bratle ;)spestihme si dosta qdove zaradi bagavata igra,koga 6te poigraem pak [:-} [:-} [:-}
Активен
SirTinkov
Гост
« Отговор #32 -: Май 19, 2008, 22:59:10 »

тъкмо си махнах мода Налични ресурси
Дърво   30693
Желязо   8289
Камък   1875
Злато   50320906  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Активен
Lucifer
Лейтенант
***

Karma: +39/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 103



Профил
« Отговор #33 -: Май 19, 2008, 23:14:05 »

Абе с изключение на достата бъгове аз лично съм доволен от ерата.Благодаря на всички с които играхме и се забавлявахме.Мисля да пропусна лятната ера и после "наесен с песен".
Активен

the red
BGWarriors
Редник
*

Karma: +131/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #34 -: Май 19, 2008, 23:15:58 »

"naesen s pesen" vinagi e bila nai-dobrata era
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #35 -: Май 20, 2008, 03:02:57 »

нека и аз да се включа  Grin

....izolde в първия ти пост дори забелязах пяна върху някой от буквите  Tongue ....не мисля че е уместно да се влагат толкова много емоции най-малкото защото 100jan не е казал нищо лошо...мисля че това че вашия съюз е всичко друго но не и плод на мултарщина и наглеждане отдавна стана ясно на сериозните играчи...че самите вие сте сериозни играчи от други светове със специално създадени никове и ясна цел в свят едно - също. (и 100jan не каза нищо по-разично...за масата обаче и за хората които не са ви наблюдавали истинта е друга...и това си е тяхно мнение) Но не си криви душата за въпросните атаки с по 49 паладина(ние това сме го правили единствено с/у вас и то едва след като вие почнахте ....а нима очакваш като повечето съюзи да седим с кръстени ръце и да гледаме как падаме...като ти вадят нож...отвръщаш със сабя...на пистолета - с  топ   Grin ) и кандидатите, като много удобно казваш че причината е че не могат да играят редовно...тогава защо не ги приемаше...отговора е за да можете да ги ползвате N на брой пъти...не е имало случай в който да усетите угрозата от поражение и да не се скъсате да използшате подобна тактика....а това че не е прилагана само с/у нас и далеч не става въпрос само за няколко пъти къде го пропусна.....(когато приех 2ма играчи в съюза аз ги ПРИЕХ и единия остана до самия край но и това пропусна да споменеш)....аз и моя съюз никога не съм се борили за съюзната класация защото тя е обезмислена много отдавна с многобройните си бъгове при раздаването на точките след края на войната....със самото присъствие на фермер като achilles ние губим шансовете още в началото на ерата...защото има много фактори които трябва да се вземат в предвит за една нормална и възможно по-малко спекулативна и манипулативна система на оценяване(най-малкото не трябва да играят нетите точки като основен критерии за сравнение силите на 2а съюза а военните..а като бъде бит фермерски съюз да се взимат почти нулеви точки, а при побета на съюз с 5 члена маршали - обратното )...това да се обявяват войни до главозамайване и варянт в който съюз като SMESHNICI с константи армии(4-5 к тежки) и точки да водят безумни войни и да печелят същите точки при едно серизно меле на 2а силни съюза с многохиледни елитни армии си е пълна пародия....относно BROWNCOATS , izolde спомена само загубите(които бяха в началото и се дължаха на удари с/у новите членове...не ги отричам загубите са си загуби....)...но защо се разпадна този съюз....да беше останал до края и тогава да гледаме баланса  *hahaha*....не отричам добрата ви игра и си заслувихте 1вото място въпреки използваните от вас бъгове в играта(защото да се дават бонус точки при 49 паладина и да се приемат точките на кандидат неприет в съюза е нещо което не се нуждае от коментар)
Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #36 -: Май 20, 2008, 03:22:37 »

ahilix обиден съм ти да знаеш  Tongue Tongue Tongue...да пропуснеш нашия съюз...как можа  Cry Cry Cry  Shocked Shocked

...ох тази ера си беше агоня с многобройните си бъгове....преди имах по-сериозно присъствие в форума, но казах некой истини и бръкнах некаде на админите които се скъсаха да ме трият и бандват *pardon* *pardon*...затова не си давах много зор да пиша във форума, че нервите са ми необходими за реалния живот >Sad.....ще почна следващата, но ако отношението на админите и бъговете в играта са същите като в тази ера ще ги оставя да си и я играят сами  *hahaha*
Активен

achilles
Понижен в чин:
Редник
*

Karma: +10/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Stand by stomach,here comes banana.


Профил
« Отговор #37 -: Май 20, 2008, 17:57:59 »

Май от нашия съюз само аз бях фен на IOIOIO Smiley Въпреки, че бяха врагове... Но им се кефех...lafs знае колко сме спорили по темата Wink Ама относно намека за browncoats - вярно, че станаха някои грешки и ни взеха няколко поредни войни, ама си ги върнахме - за чест и слава, не заради класацията.

Поздрави на всички съюзници - lafs, migula, 100jan, DESPERADO...Както и приятелите rion, vrag, scila, XEKTOP (дано не пропускам някой). Аз няма да играя другата ера - прекалено много нерви и време хвърлям и не ми се отразява добре Smiley
Активен

lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #38 -: Май 20, 2008, 18:21:30 »

Achilles жалко че си взел такова решение....ще ни липсваш...то не е ясно и ние колко ще играеме другата ера..... ще видим.

Аз никога не съм бил фен на ИОИОИОИО най-малкото защото са врагове и е факт че сме спорили по темата, но е факт и че са достоен противник с кадърни играчи и добра игра и като такива ги уважашам. казах вече че им признавам доста неща, като липсата на наглеждане например, малкото грещки и добрата координация......не случайно са на първото място и го заслужават много повече от SIUKS миналата ера(то тогава БЛАТОТО бяха на 1во място независимо какво говорят финалните цифри) за което ги поздравявам
Активен

freak|joe
Редник
*

Karma: +4/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #39 -: Май 20, 2008, 20:11:18 »

е и аз постигнах това онова
10 провки 2 М население дори и след като скелетчо ми идва на гости по великден  ,10 провки 1 100 000 армиика прилични добиви  едно медалче доволно за 2 битки които проведах :-)
А тези лидери в класации с общ сбор има няма 200К нетни нямат спиране дори неможах в по 10 да намеря някои от тях .
Ахиле мерси за добрите думи за Нерон ама ние сме си разни пенЦионирани императори дето си лягаме под час че старост нерадост .
Чингизе кога ша пием по биричка една пресъхнах

Стига се хвали фермоооооооо  Tongue
Активен
100jan
Редник
*

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #40 -: Май 21, 2008, 15:17:01 »

Аз няма да играя другата ера - прекалено много нерви и време хвърлям и не ми се отразява добре Smiley
Ахиле, по мое мнение ти беше гласът на мъдростта в съюза. Жалко, дано размислиш Smiley А?

Темата е преместена от любезните модератори, скоро от нея няма да остане нищо, тъй като не за общи приказки я създадох, а за обсъждане на тактики за печелене на съюзна класация. Но явно в мен е грешката, тъй като намеренията ми останаха неразбрани. Все едно, още в първия пост написах, че ако греша или обиждам някого, да ме извините.
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!