Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:18:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кратък анализ на отиващата си ера в свят 1.  (Прочетена 8521 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #15 -: Май 19, 2008, 12:30:23 »

Уважаема Изолде, силни и непремерени думи. Ще се постарая да запазя добрия тон, не само защото си дама, а просто защото държа на възпитанието и ще ти отговоря:

1. Никъде не съм наричал никого мултак. Това, че съобщавам какво се говори за вас във форума и играта, още не означава, че го мисля. Така би могла да ме обвиниш в клевета само защото съм прочел на глас вестника, в който пише че еди кой си е крадец.

2. Във всяка една война съюзът lOIOlOlO започваше с атаки от играчи, приети в съюза специално за въпросната атака. След това биваха изключвани. Спомням си един ник - бриор. Други не помня, но нима ти отричаш, ще са били "наемани" играчи за една атака? Наистина ли вярваш, че никой не е забелязал тази практика?


Радвам се че можем да запазим доброто възпитание. И няма да цитирам от предишния пост защото съм привърженица на "свиркай си"

1. Защо съобщаваш че сме мултаци ако не го вярваш? Не виждам голям смисъл в това Smiley

2. По-горното твърдение също не е вярно. Brior не е камикадзе както ти го нарече и това че някой иска да ни помогне в война но няма време да бъде член на съюза и го прави като кандидат не е измама. Помниш ли третата война когато вие приехте двама кандидата за да направите сигурно 50 атаки по празни крепости? От друг играч не сме имали помощ и той е направил сигурно десетина атаки по празни четворки така че да се твърди че с това сме си печелили войните е абсурдно.


3. Виждам, че не отричаш за атаките с единици под 50. Изглежда толкова често е правено, че не върви и в това да бъда обвинен като лъжец. От нашия съюз има една единствена атака от този род и тя е моя. Беше преди ден и беше предпоследната ми атака за ерата. Също така беше отговор на четирите атаки от Лорд Рахил (също новоприет), който при атака на празна четворка взе общо 100 и няколко точки. Предишния ден пък аз едва на четвъртия път взех положителни точки от атаката по неговата шестица, в която имаше четири вида войска под 50. В момента тече последната ми атака, в която очаквам да се разбия и да приключа ерата. Не е към член на lOIOlOlO, така че не е от значение.

4. За наглеждането - как така някой уж ме наглежда, а твърдиш, че ми е ударена армията, защото не мога да правя сейв? Армията ми беше ударена заради моя грешка. Понякога прекалената употреба на алкохол лишава мозъка от възможност за смятане. Съжалявам, тук няма конспирация. За останалите членове на моя съюз не нося отговорност. Възрастни хора са, знаят какво правят.

Съжалявам, уж пиша на български, но май всеки чете само това, което му се иска да е написано. Ще помоля да не ми се приписват изказвания, а още по-малко мисли и чувства, при това от непознати за мен хора.

В първия си пост обърнах внимание на някои неща, които нямат нищо общо с това, което Изолде прочете и разбра. Обърнах внимание не на това кой е мултак, а как може да се спечели съюзна класация. И май току що получих и признание Smiley

3. Никога не съм отричала за атаки с под 50 единици. Всъщност, последно почнахме да правим -5 точки на празна крепост  Grin Стига бе стояне, само в войните с вас сме били празни крепости, трябваше да последвате BGwarriors и просто да прилагате същата тактика. Но вие дори нямахте нужда защото с двойните си армии спокойно правехте по много повече точки.

4. Не съм сигурна кой кого наглежда, пък и честно казано не се изявявам като моралистка. Ти три дена поред се логва след като армията ти е пристигнала, ама момчетата и в моя съюз много пият. Не го дадох като пример за грешка, а просто посочих че се опитвам да си печелим войните не само с празни крепости и камикадзета а с разбиване на армии.

От целия ти пост не разбрах само това, не можеш да ме обвиниш че отговорих на нападките към моя съюз. Аз бих се борила за съюзната класация, в какъвто и вид да е, не е моя вината че са такива правилата в момента. Може би е по-добре да бяхме оставили СМЕШНИЦИ да победят, тогава действително би било смешно.

Тъй като SPQR бяха най-достойния ни противник през цялата ера, аз искренно искам да благодаря на лидера им че беше един от малкото които решиха да ни предизвикат (отново и отново) и че наистина имахме интересни войни с тях.
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #16 -: Май 19, 2008, 16:16:12 »

От тебе по-голям лъжец не съм виждала Smiley

А аз?  Cry
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
makiaveli
Гост
« Отговор #17 -: Май 19, 2008, 16:49:07 »

общо взето,малко крива ера се получи. . . не знам заради бъговете ли бе това,но аз лично едвам е изтърпях  Smiley
ами батко ти поне е изтърпя а аз и докрая не е доиграх
Активен
makiaveli
Гост
« Отговор #18 -: Май 19, 2008, 16:52:26 »

Съюзната класация в тоя и вид не значи нищо...Иоиоио ли са най - добрия и силен съюз.. :cheesy: Аз пък твърдя ,че Троя , Юнион , Прасета и Нерон са единствените които могат да имат претенции за тази ера в 1..Както и да е..От миналата ера се видя,колко всъност лесно се манипулира тая класация и колко е безсмислена по същество...Чак се чудя как има хора ,които да се борят за нея.. *scratch* Дано бъде сменен модела , за да има наистина надпревара ,в която да се включат и най добрите...За справка само - нетната стойност на двата съюза съответно заемащи първо и второ място е по малка от нетната стойност на първия по тоя показател в Троя... *pardon* Ей такива са с претенции за съюзи 1 и 2 в класацията.. :cheesy:
ами аз не съм много съгласен с теб изброяваш съюзи на високи нетни точки не винаги високонето те прави добър играч защо пропускаш SPQR момчетата доста добре се справят а не играят на високо нето
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #19 -: Май 19, 2008, 16:53:18 »

ами батко ти поне е изтърпя а аз и докрая не е доиграх
дааам с 13-си мода  Grin иначе щеше ми е много трудно  [:-}
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #20 -: Май 19, 2008, 16:57:46 »

ами аз не съм много съгласен с теб изброяваш съюзи на високи нетни точки не винаги високонето те прави добър играч защо пропускаш SPQR момчетата доста добре се справят а не играят на високо нето
даа а тези момчета каде ги забравяте HellSpawn 100 16 16 0   ;D без загубена война  Wink
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #21 -: Май 19, 2008, 17:02:35 »

А аз?  Cry

Съжалявам, ти не се класираш  *pardon*
Активен

makiaveli
Гост
« Отговор #22 -: Май 19, 2008, 17:04:29 »

даа а тези момчета каде ги забравяте HellSpawn 100 16 16 0   ;D без загубена война  Wink
сега сажелявам че се отказахме можехме да направим ерата интересна
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #23 -: Май 19, 2008, 17:32:53 »

сега сажелявам че се отказахме можехме да направим ерата интересна
не съжалявай  Smiley
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #24 -: Май 19, 2008, 17:44:14 »

Съжалявам, ти не се класираш  *pardon*

сега да не се разсърди, премести ми и темата, сигурно ще ме баннеш а тъкмо си пращах армията на полева в 8-ма  Cry
Активен

tuborg
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #25 -: Май 19, 2008, 19:25:39 »

аз  лично съм доволен,поставих си скромен личен рекорд Embarrassedиграх с 1ацц,без икономика и без воини,а ето и резултата,,PIMP...а ето и добив,а и населението ми..Общо за империята
Налични ресурси
Дърво   512823
Желязо   204326
Камък   141099
Злато   2030685
   
Добив на час
Дърво   11589
Желязо   5846
Камък   0
Злато   37
Население
Общо население   358899
Лимит на населението   402812
Безработно население   749
Работници   358150
Прирaст на час   988
Издръжка на войската за час    6680
    *dance* *dance* *YAHOO* *YAHOO* bgflag bgflag *YAHOO* *beer* *beer*п.п искам да поздравя всичи български играчи bgflag bgflag bgflag *beer* *beer*
« Последна редакция: Май 19, 2008, 21:08:20 от tuborg » Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #26 -: Май 19, 2008, 20:22:58 »

и за мен е рекорд .... 10 провки ,а ако исках можеха и да са поне с 1-2 повече .... нямаше проблем:))).... съгласен съм ,че свят1 загуби чара си ...и то преди доста време .... и докато няма някоя промянаще губи все повече
е и аз постигнах това онова
10 провки 2 М население дори и след като скелетчо ми идва на гости по великден  ,10 провки 1 100 000 армиика прилични добиви  едно медалче доволно за 2 битки които проведах :-)
А тези лидери в класации с общ сбор има няма 200К нетни нямат спиране дори неможах в по 10 да намеря някои от тях .
Ахиле мерси за добрите думи за Нерон ама ние сме си разни пенЦионирани императори дето си лягаме под час че старост нерадост .
Чингизе кога ша пием по биричка една пресъхнах
Активен

SirTinkov
Гост
« Отговор #27 -: Май 19, 2008, 20:27:39 »

Съюзната класация в тоя и вид не значи нищо...Иоиоио ли са най - добрия и силен съюз.. :cheesy: Аз пък твърдя ,че Троя , Юнион , Прасета и Нерон са единствените които могат да имат претенции за тази ера в 1..Както и да е..От миналата ера се видя,колко всъност лесно се манипулира тая класация и колко е безсмислена по същество...Чак се чудя как има хора ,които да се борят за нея.. *scratch* Дано бъде сменен модела , за да има наистина надпревара ,в която да се включат и най добрите...За справка само - нетната стойност на двата съюза съответно заемащи първо и второ място е по малка от нетната стойност на първия по тоя показател в Троя... *pardon* Ей такива са с претенции за съюзи 1 и 2 в класацията.. :cheesy:
всички в кюпа  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue да живее комунизмъТ  bgflag bgflag bgflag
Активен
Timur
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #28 -: Май 19, 2008, 21:30:57 »

Бе я да питам, че ми стана интересно - каква в хватката с тия атаки с под 50 единици? *write*
Активен
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #29 -: Май 19, 2008, 22:06:33 »

аз и съюзниците ми бихме искали да поздравим втория в класацията съюз Смешници с тази песен  *rose*
http://www.youtube.com/watch?v=HBO3UDTTWcU&feature=related
Активен

Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!