Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:24:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма 2 часов доход за покани приятел от фейсбука. ДОКОГА?  (Прочетена 2125 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« -: Май 12, 2014, 11:51:12 »

Така.... за пореден път издънка.
Не се получава 2-часов доход като приятел потвърди поканата и се регистрира? И това не е от сега ами от много време но този път вече е прекалено. Човека седи на съседния компютър до мен пращам му покана той потвърждава отваря му се играта и нищо. Докога????Минимум  10 човека са потвърдили поканата ми а нищо нито един доход. Какво правим?
И се надявам на бърз отговор не както по една седмица и повече не отговаряте на тези теми в форума за този проблем!!!
Пропуснах да ви кажа появяват ми се хората като мои приятели играещи играта след като ми приемат поканата!!!!

акаунт aquawater свят 191.
« Последна редакция: Май 12, 2014, 11:58:44 от night_ranger » Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #1 -: Май 12, 2014, 13:49:32 »

Как е името на приятеля Ви, който е приел поканата?
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #2 -: Май 12, 2014, 13:57:46 »

Как е името на приятеля Ви, който е приел поканата?

Hartt Grassov
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #3 -: Май 12, 2014, 14:25:25 »

Ще проверим.
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #4 -: Май 12, 2014, 14:40:42 »

Ами това с проверяването го знам. Кажете с две думи не работи, да не съм само аз който се оплаква от това.
Това не работи от поне една седмица ако не и повече!
Какво правим? Набираме Ви нови хора да играят.
Да не би за да получа аз бонуса човека който се е регистрирал след като съм го поканил да трябва да купи пакет диаманти Smiley кажете поне че е така че на мен на това ми намирисва и да спрем да занимаваме хората с вашата игра?
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #5 -: Май 12, 2014, 16:42:23 »

Досега не сте изпратили нито една покана на приятел за регистрация през фейсбук от този акаунт.
За да изпратите покана на Ваш приятел, нужно е това да го направите през бутона Покани приятел в меню Класиране, Мои приятели и след като изпратите поканата, той трябва да приеме точно Вашата покана през уведомленията във фб и да следва стъпките за регистрация през нея. В противен случай, награда не се получава.

Пропуснах да ви кажа появяват ми се хората като мои приятели играещи играта след като ми приемат поканата!!!!

В меню Мои приятели се показват всички Ваши фб приятели които играят играта през фб, независимо от начина по който са се регистрирали.
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #6 -: Май 12, 2014, 19:38:06 »

Досега не сте изпратили нито една покана на приятел за регистрация през фейсбук от този акаунт.
За да изпратите покана на Ваш приятел, нужно е това да го направите през бутона Покани приятел в меню Класиране, Мои приятели и след като изпратите поканата, той трябва да приеме точно Вашата покана през уведомленията във фб и да следва стъпките за регистрация през нея. В противен случай, награда не се получава.

В меню Мои приятели се показват всички Ваши фб приятели които играят играта през фб, независимо от начина по който са се регистрирали.

Абе вие защо ме правите на луд?Huh?? http://prntscr.com/3ikgnv
130 покани и нито една не съм изпратил ами тези които приемаха преди?Huh? Я вземете си оправете бъговете. Да не пращам покана за първи път!!!!! НЕ РАБОТИ ТОВА ИЛИ НЕ ВИ СЕ ДАВА 2 ЧАСОВ ДОХОХ!!!
На тоя скрийн се вижда че имам 130 изпратени.
Пак обяснявам защото явно не разбирате. Два компютъра един до друг. Изпращам покана. Появява се поканата на другия акаунт в фейсбука. Приемат я и натискат бутона PLAY като се отвори страницата на приложението в фейсбук. И нищо. Не ми говорете вашите глупости не я играя тая игра от вчера че да ми обяснявате заучените си простотии. От 10 дена не работи това и днес се убедих с собствените си очи. След като ми приемат поканата ми се появя човека вече в приятели че играе империята след КАТО Е ПРИЕЛ МОЯТА ПОКАНА.
Вие явно генерално не сте в час? Какво ще ми кажете за този скрийн а?Huh??
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #7 -: Май 12, 2014, 19:42:57 »

Hartt Grassov

И ако не разбра това е името на приятеля на който съм изпратил покана!!!!! А не да гледате неговия акаунт и да ми обяснявате че няма изпратени покани......
Няма да Ви казвам какво мисля за вашата работа в момента, че няма думи в българския език, които да Ви опишат какво става от вас и как се отнасяте към нас клиентите, които Ви плащат заплатите!!!!!
ПИТАМ КОГА ЩЕ СПРЕТЕ ДА ДАВАТЕ НЕАДЕКВАТНИ ОТГОВОРИ С КАКЪВ КОНКУРС ВИ ИЗБИРАТ ТАМ НЕЗНАМ!!!!!
« Последна редакция: Май 12, 2014, 19:46:46 от night_ranger » Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #8 -: Май 13, 2014, 11:49:21 »

Някой администратор? нещо ще проверили ще отговори ли?
Или чакате да се размине а?
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #9 -: Май 13, 2014, 16:32:52 »

Възможно е да сте изпратили поканите от някой друг свят. Нямаме данни, че са били изпратени от 191 свят. Не е установен проблем.

Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!