Imperia Online България  
Април 16, 2024, 11:19:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроники на смутното време - 2 ера  (Прочетена 20646 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #105 -: Септември 02, 2014, 20:24:21 »

Не ми позволява религията да ти  отговоря във ффорума , Жоре (стига вече сме озарявали форума със съюзните муки и неволи). Но ти давам пълна свобода да копираш диалога, с когото искаш.  *beer*
Хитро Стефо,да пишеш само ти.Знеш ,че и на мен религията не ми позволява да се дракам с теб Wink
Не разбрах за какъв диалог обаче става дума и защо мислиш че съм принтер Grin Ще се обиждаме ли? Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #106 -: Септември 02, 2014, 20:27:12 »

Неграмотно Универсалченце,ти не си боец,ти не си Лидер,ти не си нищо.Ти си абсолютен МУЛТАК,който паразитира в тази игра,избивайки късния си пубертет.Мн поздрави на Сикито. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #107 -: Септември 02, 2014, 20:30:10 »

Гледам и борци има  Smiley , а на мен като новобранец явно никой няма да ми отговори  *scratch*
Активен
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #108 -: Септември 02, 2014, 20:46:33 »

Имам чувството, че тази тема е да си чешат езиците 5 човека.....Простете, че ви се намесвам в междуличностните нападки, но не се сдържах. Пропускам личните кавги и влизам с мнение за съюзните такива - моя съюз (Универсал) нямаше желание да се намесва в играта "Кой е по по най" на монтанци и събралите се в България бивши монтанци и универсалци, но след като Бг не постъпиха коректно към нас, нямаше как да не реагираме. Монетата има две страни - за тези, които търпят негатив от нашите действия, това е нагъзване, слагане и т.н., за другите - точно обратното. За нас това е РЕакция на опит за поставяне на ултиматуми. И накрая -  не забравяйте, че пилците се броят на есен ;-) .
Активен
universalniq
Редник
*

Karma: +3/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #109 -: Септември 02, 2014, 20:49:22 »

HSinclair    Mishki  sre6u  men c1rkat  kato me vidqt poznai kade si b1rkat  Grin  to v1v voenata klasaciq se vijda koi e boec i koi mishok   Tongue ako nevija6 tam si vzemi ogledalo i se ogledai Tongue *hihi*
Активен
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #110 -: Септември 02, 2014, 20:56:11 »

Ми то като гледам вие повечето от универсал сте напред във военното  Undecided
Активен
Hekata
Редник
*

Karma: +2/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #111 -: Септември 02, 2014, 20:57:55 »

HSinclair блгодаря за поздравите, можеше и лично да ми ги предадеш... Wink А що се отнася до размяната на ю.замък с източен, мн добре знаеш че го искахте точно вие които вече сте в съюз България, дай да не си говорим глупости пред хората и да ги заблуждаваме .... безсмислено е! А дали Уни е войн, лидер или нещо друго ... та как така реши, че имаш правото да го характеризираш, от каква позиция? - точно ти ли си великият войн и лидер? Дай да видим кой е този страхотен съюз който си сътворил!  Cool
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #112 -: Септември 02, 2014, 21:05:05 »

Универсалченцето е един МУЛТАК.Всеки който е МУЛТАК за мен е никой в тази игра-това Сики ако не го разбереш сега,не ме питай повече.Тази игра е съюзна,затова има съюзни неща.Колкото и военни да натрупа даден акаунт,това си остава за негово удовлетворение.Какъв съюз е сътворил твоя герой Универсалченцето?Съюз,който се наведе 2 пъти и който сега се надява на милостинята на един акаунт от Монтана.Акаунт,в който собственика има по 1-2 часа онн на 1-2 дена Grin
Акаунт,който се ръководи от един друг МУЛТАК и под чиито заплахи вие клекнахте 1вия път.Всъщност един и същи акаунт ви обеща замък да си вземете и после си ви го взе Grin Grin Grin  Голям смях сте.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #113 -: Септември 02, 2014, 21:06:57 »

Хитро Стефо,да пишеш само ти.Знеш ,че и на мен религията не ми позволява да се дракам с теб Wink
Не разбрах за какъв диалог обаче става дума и защо мислиш че съм принтер Grin Ще се обиждаме ли? Grin
Тази комуникация на бавни обороти ми идва в повече. Извинавай, ако си го приел за обида.   *beer*
Активен
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #114 -: Септември 02, 2014, 21:09:05 »

Бе прочетох тва онова и разгледах малко . За Универсал не знам ама те Българите ако не е Дон са само фермери некви  Lips Sealed .Целта на играта не е ли да се воюва  *hmm*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #115 -: Септември 02, 2014, 21:11:13 »

Имам чувството, че тази тема е да си чешат езиците 5 човека.....Простете, че ви се намесвам в междуличностните нападки, но не се сдържах. Пропускам личните кавги и влизам с мнение за съюзните такива - моя съюз (Универсал) нямаше желание да се намесва в играта "Кой е по по най" на монтанци и събралите се в България бивши монтанци и универсалци, но след като Бг не постъпиха коректно към нас, нямаше как да не реагираме. Монетата има две страни - за тези, които търпят негатив от нашите действия, това е нагъзване, слагане и т.н., за другите - точно обратното. За нас това е РЕакция на опит за поставяне на ултиматуми. И накрая -  не забравяйте, че пилците се броят на есен ;-) .
Аз не мога да разбера вие в този съюз в едно училище ли сте били с Универсалченцето,или да. Grin
Г-н Стани23,кое е некоректно.Че се махна пакт? Че в тази игра се приемат и махат пактове и федки постоянно.Това че вие сте се окопали и искате с всички по-големи от вас да сте добре не означава че някой ви е предал,след като е развалил един пакт с ВАС.Жалко е че не споменавате как бяхте предупредени и как ви се даде време от 24 часа,в което никой да не ви закача. Последващите ви решения дори доказват че не струвате и пукната пара...стига клакьорстване
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
universalniq
Редник
*

Karma: +3/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #116 -: Септември 02, 2014, 21:16:19 »

 ochilar   vij si voenite pi4 ti si za fermavil   6e ti dam link tuk danese m14i6 samo Grin
Активен
universalniq
Редник
*

Karma: +3/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #117 -: Септември 02, 2014, 21:21:43 »

preznaisi kolko te bieh minalata era  *hahaha*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #118 -: Септември 02, 2014, 21:25:28 »

Универсалченце,понеже се опита да си направиш съюзченце,да те светна сладко неграмотниче.В тази версия в един организиран съюз,всеки си има роля и всеки прави нещо за съюза-САМ.Не МУЛТАЩИНА.Съюзченце драго ми Универсалченце,не се прави,като от 1вия ден почнеш мазни писъмца до бившите си врагове и да им се кълнеш във вярност.Съюзченце не се прави мазничко ми Универсалченце,като предаваш целия си съюз и му подаряваш замъка за който всички са давали рес и армия(два пъти Grin) Съюзченце не се прави страхливо Универсалченце като пишеш писма до батковците от рода:Чакайте малко,ще ви дам замъка,но малко да се успокоят страстите,че ще ме изгонят.С вас съм до края.
....С кои си бе жалко Универсалченце,със собствения си съюз или с тези от които те е страх да не те бият,ГОЛЕМИ БИЯЧО НА ЛАМЕРИ. Та на теб цяла Монтана ти се смя,че неможеш точно време на удар да дадеш бе кухо Универсалченце.
...Кво ли се разправям с теб-пъзльо Cool
« Последна редакция: Септември 02, 2014, 21:27:22 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
moonlord84
magSoarkVE
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #119 -: Септември 02, 2014, 21:28:16 »

Здравйте... на всички разни нещастни и зависими клоуни... и разни империалисти  Grin Не исках да се включвам но виждам, че положение ескалира  *hahaha* и то само от някакви болни мозъци който предполагам това е целият им живот, важното е победата в ИО, но няма за какво да им се сърдим на такива... а трябва да страдаме че не са потърсили лекарска помощ на време! HSinclair... ти велики играчУ... айде кажи ми кой ти дава правото да праскаш такива коментари( освен болестта ти) и да обиждаш хората в личен план без дори да ги познаваш .... Уни- такъв, Уни-инакЪв... ами кажи ти какъв си бе фермер смешен!Направо сте жалки... честно ! HSinclair не те знам от къде си, предполагам от най-големият съюз BULGARIA_ и ако е така кажи защото имам предложение!
Активен

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!