Imperia Online България  
Март 29, 2024, 11:20:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроники на смутното време - 2 ера  (Прочетена 20600 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #90 -: Септември 01, 2014, 18:28:18 »

Жоре, нито Киро, нито Радост, нито Мартин са настоявали еднолично за махане на Фед-а, а по-скоро аз съм настоявал да се махне овреме, тъй като така или иначе бяха тръгнали приказки от България, че ще се борят за златото. Не знам кой е осъществил физическото действие да кликне на бутончето за махане на Фед-а, но решението беше взето от доста членове на Монтана в няколко разговора преди това.

Не съм твърдял, че двата акаунта са на един човек (за двамата Димитровци), прсто от целият им съюз тези два акаунта дърпаха нагоре и имаха някакъв активен статус.
Стефо,човек,какво ти става.Уважавам те много ама....недей така.Та кой в този съюз се съобразяваше с твоето или моето или на някой друг извън определена групичка хора мнение.Да,ти каза това-помня.И? Аз пък 20 пъти в тези разговори и чатове попитах за мотиви и дали са сигурни че искат махане на феда.И? Появи се Крали Марко и каза-МАХАМ. Защо? Ми така,искам да ги бия.Сигурен ли си(няколко пъти питах)? Не подлежи на коментар.
Че той и Мартин усети че не е фактор тогава в никакви решения и първо уж немаше да играе,после мод,после друг съюз.Радост какво да решава,тя пита Киро и пише от неговия акаунт правейки се на шефка(най-омразното нещо-да водиш кореспонденция от чужд акаунт).Накрая компромисите свършиха и всичко ставаше на инат.Киро казва едно,Владо друго...единия иска едно,другия нарочно друго.Защо стана така Стефо,кажи ми.Теб питам аз,не ме интересува друго мнение,чул съм ги всичките.    ...и да гледаш волейбола Wink      *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #91 -: Септември 01, 2014, 21:42:52 »

Imam  edin v1pros  Trqbvali da si ....  da  te vzemat v sauz BULGARIA_    Grin

Не, но за теб ще направим изключение. Кандидатствай.
« Последна редакция: Септември 01, 2014, 22:37:06 от Th3l3g3nD » Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #92 -: Септември 01, 2014, 22:21:32 »

Imam  edin v1pros  Trqbvali da si .....  da  te vzemat v sauz BULGARIA_    Grin
Универсалченце, миналата ера ти я завърши с фразата:Тази ера Монтана ядоха мн бой,другата повече.
Какво се случи Универсалченце,че още от старта на новата ера,по-голям лакей и мазник от теб пред Монтана нямаше.Йозов го няма?Хвана те страх?Просто лицемерничиш?Такъв си си всъщност-шубе? Какъв си бе Универсалченце-малък ....?Щото ти и голям не можеш да бъдеш.Мултаченце,сладко,скрил се зад Сикинцето.....
...........Третото какво ще е Универсалченце? Grin
« Последна редакция: Септември 01, 2014, 22:48:27 от Th3l3g3nD » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #93 -: Септември 01, 2014, 23:32:23 »

Стефо,човек,какво ти става.Уважавам те много ама....недей така.Та кой в този съюз се съобразяваше с твоето или моето или на някой друг извън определена групичка хора мнение.Да,ти каза това-помня.И? Аз пък 20 пъти в тези разговори и чатове попитах за мотиви и дали са сигурни че искат махане на феда.И? Появи се Крали Марко и каза-МАХАМ. Защо? Ми така,искам да ги бия.Сигурен ли си(няколко пъти питах)? Не подлежи на коментар.
Че той и Мартин усети че не е фактор тогава в никакви решения и първо уж немаше да играе,после мод,после друг съюз.Радост какво да решава,тя пита Киро и пише от неговия акаунт правейки се на шефка(най-омразното нещо-да водиш кореспонденция от чужд акаунт).Накрая компромисите свършиха и всичко ставаше на инат.Киро казва едно,Владо друго...единия иска едно,другия нарочно друго.Защо стана така Стефо,кажи ми.Теб питам аз,не ме интересува друго мнение,чул съм ги всичките.    ...и да гледаш волейбола Wink      *beer*
първо наздраве и за много години  Grin *beer*
Отговор на първия въпрос - аз настоявах да се махне фед-а с България и го коментирахме няколко пъти и общите разговори и с Влади, и с Киро , и с Радост и със Стефи, и с други. Беше още преди войната им с Райз, чата е безкраен, но ще проверя кой пусна слуха за борбата за рийлма. Честно казано, ако не го бяхме махнали сигурно 80% от съюза и сега нямаше да имат армии и ще фермят и да ги обират.
Знаеш, че още преди да ме ударят  духом бях извън които и да е съюз, в момента също, даже и юнашка сбирка не може да ме върне.
И до сега не мога да си обясня защо с мен почти всички се съобразяваха, въпреки, че съм  лайк във версията и не съм с лидерски позиции в съюза. Може би вината за разпадането е в мен - спрях да бъда медиатор между отделните групи.

ПП.Волейболът как свърши, че ме мъчи цял ден един обект около вас та съм пропуснал?
« Последна редакция: Септември 02, 2014, 00:01:00 от gogata2013 » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #94 -: Септември 01, 2014, 23:59:56 »

Отнесохме Мексико с 3-0 Grin
Иначе по отговора ти...Незнаех,че ти си бил човекът ,който искаше да взима всички класации,всички замъци,всички и всичко...помня че беше друг Grin
Не беше ти причината Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
gogata2013
Гост
« Отговор #95 -: Септември 02, 2014, 02:48:38 »

Не ми позволява религията да ти  отговоря във ффорума , Жоре (стига вече сме озарявали форума със съюзните муки и неволи). Но ти давам пълна свобода да копираш диалога, с когото искаш.  *beer*
« Последна редакция: Септември 02, 2014, 09:35:49 от gogata2013 » Активен
hacker4oy
Редник
*

Karma: +1/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #96 -: Септември 02, 2014, 07:29:10 »

Универсалния , заминавай на вечерно училище да се научиш да пишеш!Може и на латиница , но поне грамотно . bgflag
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #97 -: Септември 02, 2014, 13:21:15 »

До Универсалния!
Брато смешен си и ставаш все по смешен! ОК имаш военни точки и какво от това след като се надупи?
Това е игра и всички играем за кеф,но такива като теб я развалят-въртейки дупе наляво и надясно!
Мислиш че няма да ви вземат и последния замък Монтана ли??? Много се лъжеш,ако не стига влияние
и него ще ви вземат...Аман от подлоги , имайте малко достойнство!
Активен

КуКу
Hekata
Редник
*

Karma: +2/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #98 -: Септември 02, 2014, 13:34:37 »

Митак, мислех да не се намесвам във всичката тази простотия, но не се сдържах! Само не говори кой се е надупил и кой не е, грешката си беше ваша с развалянето на пакта, който вие ни предложихт, така че се сърдете на себе си. Стига ревахте из форума кой какво ще ни вземе - като толкова искате първото място, изпреварете Монтана, които според вас ще ни отнемат и последния замък и го вземете вие! Wink И стига сте ни мислели нас - замъците сме си ги взели честно и почтено и си е наша работа какво ще правим с тях - ако искаме ще ги държим, ако не - ще ги подаряваме.... това са си наши вътрешни работи и не ви касаят по никакъв начин!
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #99 -: Септември 02, 2014, 13:54:24 »

До Универсалния!
...Мислиш че няма да ви вземат и последния замък Монтана ли??? Много се лъжеш,ако не стига влияние
и него ще ви вземат...Аман от подлоги , имайте малко достойнство!
Не ни мисли обсега на влияние, щот може да се окаже накрая да им даваме замъци  Grin
Монтана е печално известна с липсата на достойнство, нали?Huh? При ера с толкова любовни раздели, "либуфтъ" между Монтана и Универсал си остана.

Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #100 -: Септември 02, 2014, 13:57:58 »

 Shocked
Не ни мисли обсега на влияние, щот може да се окаже накрая да им даваме замъци  Grin
Монтана е печално известна с липсата на достойнство, нали?Huh? При ера с толкова любовни раздели, "либуфтъ" между Монтана и Универсал си остана.


Нищо против вас нямам братле  Wink Не ме интересува с какво сте известни...има борба и това е интересно Smiley
Активен

КуКу
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #101 -: Септември 02, 2014, 14:00:27 »

 :Smiley
Митак, мислех да не се намесвам във всичката тази простотия, но не се сдържах! Само не говори кой се е надупил и кой не е, грешката си беше ваша с развалянето на пакта, който вие ни предложихт, така че се сърдете на себе си. Стига ревахте из форума кой какво ще ни вземе - като толкова искате първото място, изпреварете Монтана, които според вас ще ни отнемат и последния замък и го вземете вие! Wink И стига сте ни мислели нас - замъците сме си ги взели честно и почтено и си е наша работа какво ще правим с тях - ако искаме ще ги държим, ако не - ще ги подаряваме.... това са си наши вътрешни работи и не ви касаят по никакъв начин!
Правете каквото искате - ваша воля  Wink Не мисля че някой реве из форума,просто се отбелязва вашето надупване- което пак казвам е ваша воля  Wink
Активен

КуКу
Hekata
Редник
*

Karma: +2/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #102 -: Септември 02, 2014, 14:18:10 »

Хааахха... щеше да е надупване или полягване или каквото там искате го наречете, ако Монтана ни бяха принудили или заплашили с нещо, за да им дадем замъка, но при положение че няма такова нещо, изказванията ви се превръщат в евтин пополизъм и демагогия.  Wink Хвърляте излишна енергия в писането на глупости във форума, вместо да си играете играта и да се забавлявате - както твърдите че правите *hihi*
Активен
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #103 -: Септември 02, 2014, 20:20:53 »

Голямо писане в тоя форум Shocked,чакай аз да напиша нещо  Grin
Кои са тия УНИВЕРСАЛ  Lips Sealed
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #104 -: Септември 02, 2014, 20:21:41 »

Хааахха... щеше да е надупване или полягване или каквото там искате го наречете, ако Монтана ни бяха принудили или заплашили с нещо, за да им дадем замъка, но при положение че няма такова нещо, изказванията ви се превръщат в евтин пополизъм и демагогия.  Wink Хвърляте излишна енергия в писането на глупости във форума, вместо да си играете играта и да се забавлявате - както твърдите че правите *hihi*
Те ако ви бяха заплашили ПАК като първия път вече щеше да е жалкарство,явно решихте да го избегнете този път,което автоматично си превръща действието ви сами да се наведете в живо заставане в партер(термин от борбата) Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!