Imperia Online България  
Април 18, 2024, 03:17:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроники на смутното време - 2 ера  (Прочетена 20655 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #75 -: Август 25, 2014, 20:15:24 »

В игри и закачки време минава, ама бива ли така?

Ни пишете , ни се обаждате, туй живот ли е?  *beer*

ПП. Който и да вземе рийлма, това ще е най-тъпата ера , която някога съм играл. Не ме кефи така. Undecided
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #76 -: Август 25, 2014, 21:13:42 »

В игри и закачки време минава, ама бива ли така?

Ни пишете , ни се обаждате, туй живот ли е?  *beer*

ПП. Който и да вземе рийлма, това ще е най-тъпата ера , която някога съм играл. Не ме кефи така. Undecided
Е ко да пишем - нищо интересно  Smiley лято е все пак  Grin
Активен

КуКу
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #77 -: Август 30, 2014, 20:11:21 »

Универсал с 2ро навеждане,как не ги заболя кръста Grin Монтана не беше такава,пищеше срещу такива неща...преди Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #78 -: Август 31, 2014, 11:23:08 »

Универсал с 2ро навеждане,как не ги заболя кръста Grin Монтана не беше такава,пищеше срещу такива неща...преди Wink
Кой бяха тез Универсал? Пакт със всеки съюз имат , ние го махаме и те се навеждат от страх  Shocked
Активен

КуКу
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #79 -: Август 31, 2014, 13:29:30 »

Универсал с 2ро навеждане,как не ги заболя кръста Grin Монтана не беше такава,пищеше срещу такива неща...преди Wink
Някой има много къса , ама много къса и услужлива памет и не си спомня кой постави ултиматум на UNIVERSAL, не само не пищеше, ами нареждаше и даваше срокове за изпълнение. Тогава се създаде и новия съюз BOYARS.
« Последна редакция: Август 31, 2014, 13:33:31 от elena » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #80 -: Август 31, 2014, 18:06:32 »

Кой бяха тез Универсал? Пакт със всеки съюз имат , ние го махаме и те се навеждат от страх  Shocked
Кои сте тези "Вие" бре? dimityr4oo и Dimitar9993 , къде е  Димитър9993 сега? Направихте съюз на средата на ерата заради вътрешни проблеми в Мотната и вече сме "Ние". Нямаше и да направите ако не бяха проблемите в Монтана. Къде щяхте да сте "Вие" ако нямахте НАП с Монтана и си копахте спокойно? Да, Монтана тогава счупи договора с вас и го направи преди да са взети замъци, защото сблъсъка беше неизбежен и двата съюза играеха за златото.

Почеркът за силово налагане на волята на един съюз си личи чий е, не ми се бий в гърдите. Не ми обяснявай  кой полегнал , кой не.

ПП.Жоре, след случилото се няма смисъл да се дръгнем във форума.
« Последна редакция: Август 31, 2014, 18:17:05 от gogata2013 » Активен
MORIDIN
Редник
*

Karma: +2/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #81 -: Август 31, 2014, 19:06:12 »

.... преди да подариш замъка имаше ли и една атака към вас, не можахте да издържите и един ден без пакт , големи войни достойни за уважение и възхищение Grin
« Последна редакция: Август 31, 2014, 19:27:34 от Th3l3g3nD » Активен
MORIDIN
Редник
*

Karma: +2/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #82 -: Август 31, 2014, 19:18:59 »

....научи се да пишеш на кирилица, че нещо не ти се разбира. Ти не само замъка си подарил.....Grin, дано поне ти дават малко почивка *hihi*Повече няма да ти отговарям, за да не спамим тук. Успех в навеждането *hahaha*
« Последна редакция: Август 31, 2014, 19:28:56 от Th3l3g3nD » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #83 -: Август 31, 2014, 20:42:52 »

Доколкото виждам в обсега на влияние, Универсалните все още имат един замък. Не разбирам проблема - един могат да пазят , един са оставили.
« Последна редакция: Август 31, 2014, 20:53:33 от gogata2013 » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #84 -: Септември 01, 2014, 00:56:51 »

Някой има много къса , ама много къса и услужлива памет и не си спомня кой постави ултиматум на UNIVERSAL, не само не пищеше, ами нареждаше и даваше срокове за изпълнение. Тогава се създаде и новия съюз BOYARS.
Eлена ,би ли пояснила кой е този ,който е давал сроковете и ултиматума на Универсал тогава,че нещо гледам мен цитираш.Ма мн ми е интересно да поясниш.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #85 -: Септември 01, 2014, 01:03:57 »

Кои сте тези "Вие" бре? dimityr4oo и Dimitar9993 , къде е  Димитър9993 сега? Направихте съюз на средата на ерата заради вътрешни проблеми в Мотната и вече сме "Ние". Нямаше и да направите ако не бяха проблемите в Монтана. Къде щяхте да сте "Вие" ако нямахте НАП с Монтана и си копахте спокойно? Да, Монтана тогава счупи договора с вас и го направи преди да са взети замъци, защото сблъсъка беше неизбежен и двата съюза играеха за златото.

Почеркът за силово налагане на волята на един съюз си личи чий е, не ми се бий в гърдите. Не ми обяснявай  кой полегнал , кой не.

ПП.Жоре, след случилото се няма смисъл да се дръгнем във форума.
Стефо,не очаквах точно ти да излизаш да браниш подобни деяния.Аз с теб никога няма да се дръгна,виж с други елементи-винаги.Кой и защо еднолично развали феда с България? С какви мотиви?Направи ли нещо после,или беше зает този да реди класации-кой ще е 1ви,кой 2ри,кой 3ти.А защо възникнаха проблемите в Монтана Стефо,интересно ми е твоето мнение,а не на хора играещи с по 3-6 акаунта или на човек желаещ да е Лидер с 1 час онн на ден,но пък държащ да се налага заради някакви миризливи диаманти.
п.п. Стефо,повярвай ми,България никога не са имали шанс за златото преди(без да ми се обижда никой),но и тази версия на самопровъзгласилия се Лидер мина.
......
и ако съм те разбрал правилно(а може и не) Димитър4о и Димитър9993 нямат общо
« Последна редакция: Септември 01, 2014, 01:06:11 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
saint_paul
Сержант
**

Karma: +6/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #86 -: Септември 01, 2014, 03:02:21 »

Правилно си разбрал, Митко няма нищо общо с Митака
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #87 -: Септември 01, 2014, 06:55:19 »

Жоре, нито Киро, нито Радост, нито Мартин са настоявали еднолично за махане на Фед-а, а по-скоро аз съм настоявал да се махне овреме, тъй като така или иначе бяха тръгнали приказки от България, че ще се борят за златото. Не знам кой е осъществил физическото действие да кликне на бутончето за махане на Фед-а, но решението беше взето от доста членове на Монтана в няколко разговора преди това.

Не съм твърдял, че двата акаунта са на един човек (за двамата Димитровци), прсто от целият им съюз тези два акаунта дърпаха нагоре и имаха някакъв активен статус.
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #88 -: Септември 01, 2014, 13:23:58 »

Кои сте тези "Вие" бре? dimityr4oo и Dimitar9993 , къде е  Димитър9993 сега? Направихте съюз на средата на ерата заради вътрешни проблеми в Мотната и вече сме "Ние". Нямаше и да направите ако не бяха проблемите в Монтана. Къде щяхте да сте "Вие" ако нямахте НАП с Монтана и си копахте спокойно? Да, Монтана тогава счупи договора с вас и го направи преди да са взети замъци, защото сблъсъка беше неизбежен и двата съюза играеха за златото.

Почеркът за силово налагане на волята на един съюз си личи чий е, не ми се бий в гърдите. Не ми обяснявай  кой полегнал , кой не.

ПП.Жоре, след случилото се няма смисъл да се дръгнем във форума.
Съюз БЪЛГАРИЯ го направихме аз и Димитър9993 с идеята да продължим предишния съюз(Красимира), но с друго име. Не сме си и мислили за медали , камо ли за злато. В последствие се събрахме доста хора и решихме че може и да се опитаме да се борим за нещо. Със Владо се знаем отдавна и си пишем, просто той ме попита дали има места при нас и аз казах има да разбира се-за теб винаги! След това се присъединиха още 3 акаунта от Монтана и да съюзът придоби вид на наистина борещ се за медал Smiley Никога не е било цел на съюз БЪЛГАРИЯ да бъде 1ви по нето,влияние или каквото и да е! Никога не сме се обграждали със пактове и федки с повече от 1 силен съюз! Идеята е да играем и ако можем да спечелим, но не с помощта на някой ! Това кои и защо от Монтана е счупил договора с нас не ме интересува- така сте решили и така сте направили.Димитър9993 напусна по собствено желание и без обяснение,това че в момента е в Универсал няма никаква връзка...и да различни хора и акаунти сме! Не отричай очЕвидното полегване на Универсал(не ги разбирам,защото имат голям потенциал) и не казвай какво е щяло да бъде ако това или онова! БЪЛГАРИЯ има 3 замъка ,взети от 3 различни съюза- с атака ,дебнене ,безсъние и много смятане! Ако не помниш аз ще те подсетя че БЪЛГАРИЯ се включи в битката при вече взети 9 замъка и си извоюва мястото да бъде сред първите!Два от 3те ни замъка бяха взети дори преди да се присъединят бившите ви съюзници!
АЗ казах!
Активен

КуКу
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #89 -: Септември 01, 2014, 13:40:27 »

Някой има много къса , ама много къса и услужлива памет и не си спомня кой постави ултиматум на UNIVERSAL, не само не пищеше, ами нареждаше и даваше срокове за изпълнение. Тогава се създаде и новия съюз BOYARS.

Ели, не се изказвай неподготвена. Била си в чата тогава, върни си хроното и виж кой какво е нареждал и писал, и тогава пиши подобни изявления. Не смятам че тук е мястото за подобни изказвания, при това без да са проверени.

 
...
ПП. Който и да вземе рийлма, това ще е най-тъпата ера , която някога съм играл. Не ме кефи така. Undecided

Е за това адаш , сме на едно мнение!
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!