Imperia Online България  
Март 29, 2024, 10:40:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85713 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #675 -: Септември 10, 2014, 13:03:09 »

Та:
Защо не направим така - всеки да започне следващата ера и в първия ден да си напише един акаунт, с който ще играе.
Но да се играе наистина по правилата на "шефчетата", а не да се правят едни ма-а-алки изключения, които уж не са толкова страшни и не изкривявали геймплея като наглеждане, незначителни победи в защита и прочие.
И ако някой по какъвто и да е начин ми покаже, ча аз съм имал повече от един, предварително публично обявен акаунт, обещавам, че повече няма да цъкам ИО и да ви преча.
Стиска ли ви?
Всеки тук обявява само един акаунт и това е...
Аз съм навит ..и сега си играя с един акаунт, както винаги съм играл .... но все си мисля че пак ще тръгнете с по 10 акаунта Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #676 -: Септември 10, 2014, 15:41:32 »

аз може ли да получа хенди кап и да съм с 2 ,единия няма го ползвам за ками а само за пожари,другият ще си копа мирно и тихо Grin
трябваше май да свърши ерата но неби Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #677 -: Септември 10, 2014, 15:49:28 »

аз може ли да получа хенди кап и да съм с 2 ,единия няма го ползвам за ками а само за пожари,другият ще си копа мирно и тихо Grin
трябваше май да свърши ерата но неби Grin

Три за щастие  Grin
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #678 -: Септември 10, 2014, 17:46:24 »

аз може ли да получа хенди кап и да съм с 2 ,единия няма го ползвам за ками а само за пожари,другият ще си копа мирно и тихо Grin
трябваше май да свърши ерата но неби Grin
Ти с един  не може  да  играеш  то  се знае    но  по край теб  и  другите така почнаха  а после искате   да няма  точения и  прочия  е  нема как  да стане  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #679 -: Септември 10, 2014, 23:16:52 »

Ланселотът на реалма хахах... Добре, че беше ти да спасиш света от злото... Пак ще ти кажа: прочети хрониките от миналата ера, е, аз не съм бил там и пак същите лайна... колко удобно е да има един черен и всички да го сочат с пръст, но да не си виждат говната, в които са затънали, хахах! И ти и калигула с неговите жени, пионки и сателити, и океан с съпружеското тяло и всички големи играчи, ползващи така нищожните и незначителни възможности да манипулират играта... Изобщо не ми дреме за класиранията в ИО /ако исках класации щях да ги взема/, показвам ви колко сте жалки, като се правите на невинни и велики... успех с напъването, само да не се наакаш. Аз лично се забавлявах, за вас не знам... *rose*

.... и океан с съпружеското тяло ... Мила,още имаш шанс да погледнеш моите битки и на Ани(не са дръпнали шалтера още) и да покажеш НА ВСИЧКИ имаме ли точене през ерата КАТО ТЕБ,въпреки,че аз поне може да са ми били полезни парици за да съм близо до теб и да ти преча,имаме ли камикадзе срещу някой изобщо,не само срещу твои акаунти,някакви врътки или там каквото се сетиш ... а покажи ми нищожните възможност да манипулирам играта... И как да не ти дреме за класиранията ти в играта след като ти лично ми написа,че развиваш много акаунти и който е най-добре -с него за нетната и това е постнато тук във форума,от цялата работа излиза,ЧЕ СИ СЕ ЗАБАВЛЯВАЛ да ръцаш с 14 акаунта за да палиш,точиш ,менкаш .... което противоречи на други твои изказвания май,А?
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #680 -: Септември 10, 2014, 23:22:36 »

Аз ако играя ще помоля Ани да не играе (или да играе ако иска от комшийте с друго ИП ако и се цъка) Grin
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #681 -: Септември 11, 2014, 07:38:35 »

наско какво става с този "честният"аккела и той цъфна с немски флаг Grin,да не го отвори без да искаш или той те помоли *hahaha*
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #682 -: Септември 12, 2014, 00:47:48 »

Emi v germania e choveka, de da znam da ti postna sledvashtata era ataka kum nego, za da se obedish che ne sum az  Grin  *gamer*
Активен
MoSh
Сержант
**

Karma: +46/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Призрак в мъглата


Профил
« Отговор #683 -: Септември 12, 2014, 02:46:51 »

първо за вонещиците>
Човек, който си чеше задника, не трябва да си гризе ноктите.
Престани да се опитваш да съживиш романса ни.
никугиш не сме имали пред очите повече от 3 броя за година...  с отработено движение подxващаме на лист хартия и изключително нежно и екологично ги пущаме да пасат другаде!
Ако не става перфектно, може да се дозаглади с калкулаторна система от уравнения с  неизвестни,
Втори закон на Архимед- Течност потопена в тяло, след седем години тръгва на училище.
дечицата от Cофия така се обиждат,на кравички и прасенца a Човек, който е затворен в килера, има конфитюр на задника...
-все едно Леиди Гага и Милко Калаиджиев да направят дует

Владо по-добре се върни, че инак положението е много зле, почти не останаха такива играчи, с които играта да става по-атрактивна...

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ Smiley

Ще споделя опит в неделя .

Който вечеря ракия, закусва вода!!!
« Последна редакция: Септември 12, 2014, 02:50:17 от MoSh » Активен

Умът не слуша сърцето а вечно смята и бди.
Един приятел повече от сто предателя струва!
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #684 -: Септември 12, 2014, 07:58:58 »

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_9_12/1001651_1001666_36949&lang=bg
nasko vseki den da ne e babin den *hahaha* usladiha ti se milion4etata nqkolko puti a ama  Grin,to i bez da se e vurnala armiqta se omazva6 ama taka po gotino izglejda Tongue
« Последна редакция: Септември 12, 2014, 08:08:33 от ohitika » Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #685 -: Септември 12, 2014, 11:31:42 »

безкрайни светове в класиката....
Активен
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #686 -: Септември 12, 2014, 14:14:47 »

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_9_12/1001651_1001666_36949&lang=bg
nasko vseki den da ne e babin den *hahaha* usladiha ti se milion4etata nqkolko puti a ama  Grin,to i bez da se e vurnala armiqta se omazva6 ama taka po gotino izglejda Tongue
Edinstvenoto koeto pokaza v momenta e Kolko si prost oho.  Armiqta ti beshe otdavna pred krepostite, obeshtah ti doblest I VT.  Dadox ti.. no ti razbira se pravish senzaciq, kakvo da kaja pove4e moje sam da poglednesh doklada ti na pribirabe I chasa na atakata.. no kakto vsichki purvichni maloumnici, mislish I tulkuvash neshtata taka kakto ti iznasq ili naburzo zabravi kakvo si pisahme vchera
« Последна редакция: Септември 12, 2014, 14:18:43 от Kavalcho1 » Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #687 -: Септември 12, 2014, 14:28:13 »

Edinstvenoto koeto pokaza v momenta e Kolko si prost oho.  Armiqta ti beshe otdavna pred krepostite, obeshtah ti doblest I VT.  Dadox ti.. no ti razbira se pravish senzaciq, kakvo da kaja pove4e moje sam da poglednesh doklada ti na pribirabe I chasa na atakata.. no kakto vsichki purvichni maloumnici, mislish I tulkuvash neshtata taka kakto ti iznasq ili naburzo zabravi kakvo si pisahme vchera
az znam kakvo si pisahme a da te pitam ti nqkade vijda6 li doblest 4e az nevijdam,abe ti sto nesi vleze6 prez drugiqt akaunt v foruma i tuka si multak *hahaha*,razbiram 4e te e qd 4e nakraq na erata se osra i s glavniq si akaunt ama az vina nqmam 4e spi6 Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #688 -: Септември 12, 2014, 14:58:45 »

на  мен  пак така ми  харесва хич  да  се свършва тази  ера   *freak* *freak* *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #689 -: Септември 12, 2014, 15:59:22 »

az znam kakvo si pisahme a da te pitam ti nqkade vijda6 li doblest 4e az nevijdam,abe ti sto nesi vleze6 prez drugiqt akaunt v foruma i tuka si multak *hahaha*,razbiram 4e te e qd 4e nakraq na erata se osra i s glavniq si akaunt ama az vina nqmam 4e spi6 Grin

Smiley да дадох ти военни точки.. след като каза че армията ти ще спи отпред..  "Осирането на главния ми акаунт" че съм спал по време на удара е доста силно твърдение  при условие, че може да погледнеш и последната активност на акаунта ми..  и отново да я сравниш с времената на удара и връщането на армията ти.. но желанието ти да се осера и да го покажеш, е очевидно доста по-силно от това да се замислиш.. но какво да очакваме от човек който дори в края на ерата капитулира, когато вече никой не го интересува какво ще стане  *freak* радвай се Голямата си победа Smiley  лошо няма.. но дори и цецо би се замислил на твое място
... имам 2 акаунта във форума да.. нормално е като заключат единия заради писане на латиница, да имам резервен.. от телефона няма как да пиша на кирилица.. и да това че ти обяснявам и разеснявам логични постъпки, нетрябва да означава обезателно че ме е яд за нещо, може би просто си губя времето и се разнообразявам
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!