Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:46:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85977 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #660 -: Септември 09, 2014, 19:55:11 »

Охи, каквото си поставих за цел през ерата си го изпълних.. ти не взе нетната и дори капитулира накрая, моргила беше пукнат от бой... 1 път с камикадзе останалите 20  дирекно влизане така като гледам и 2ри няма да стане.. особнно в тази ера, няма никакво значение.. в крайна сметка се отекчих да гледам как всеки ден от седмица насам как си наливате между 5 и 10 милиона по акаунтите  и въпреки това не направихте нещо смислено с източените пари... , главния ми акаунт е непокътнат, за разлика от твоя, този на медмен и моргила..   накрая искренно се отекчих, ако искаш заповядай няма да местя армий повече
Активен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #661 -: Септември 09, 2014, 20:06:34 »

на твое място нямаше да капитулирам с НКК и щях да чакам, да ми влезнат с 2 камикадзета.. но ти проточи толкова нещата, че от 2 стана само 1 камикадзе.. жалко, щеше да е забавно.. можеше да ми се смееш че камикадзето се е блъснало в стената и ти си посрещнал армията с обсадата.. тогава бих казал че е имало тръпка и смисал от играта.. в момента виждам просто изгубено време, нетрябваше да поддържам 3 акаунта.. но все си мислех че ще си останете с повече от 1.. имахте на разположение грубо казано 10.. къде твои, къде на моргила.. играхте заедно...  предпочетахте да ги източите..  мисля че ако други хора с толкова акаунти, хъс и точения, щяха значително по- добре да си изиграят картите и да не оставят жив войник по картата... но това са си мои мисли
Активен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #662 -: Септември 09, 2014, 20:17:35 »

Не  си  мерете тоягите защото  нищо същесвено не сте направили  
Просто  провалена ера   от   няколко  човека   който  си  мислът  че    гордеят  с измамите източванията и нагласените  битки и игрането с повече от един акант
 *pardon*
Цецо има и още нещо което не трябва да забравяш, сигурно 90% от игралите ИО са имали допълнителни акаунти и помощници останалите 10% може би са най-заклетите ферми.. или са имали здрави принципи,  или липса на време,  или неумение да играят с повече от 1.. *тъй де един им е много за умствения багаж, ето виж живия пример Моргана.. ако беше играл с един, може би щеше да стигне 150к нето, но никой нямаше да го опреква.. той игра с 15 и единственото нещо което доказа, е че винаги може да се осереш ако ти скимне.. изключвам теорията че е играл за удоволствие.. над 1 си е мъка, над 10 си е мазохизъм
« Последна редакция: Септември 09, 2014, 20:27:35 от a-maniac » Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #663 -: Септември 09, 2014, 20:26:19 »

несъм ги забравил кончетата и от там ти давам половин точка и половин за фалангата Grin,аз нямаше да направя само 3 атаки по конете а 6 затова 0,5 точки Tongue,а кой какво е направил точил-мочил  няма значение ,сигурно може много по добре но не всички имат твоя хъс за играта а и може би време
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #664 -: Септември 09, 2014, 20:31:17 »

несъм ги забравил кончетата и от там ти давам половин точка и половин за фалангата Grin,аз нямаше да направя само 3 атаки по конете а 6 затова 0,5 точки Tongue,а кой какво е направил точил-мочил  няма значение ,сигурно може много по добре но не всички имат твоя хъс за играта а и може би време
е да наби 2 пъти камикадзето *когато то си стоеше пред крепостите  *heart*, ако не беше капитулирал може би щях да се запиша, че поне 2 на 2 да стане..  Smiley  за сметка на това се разписах на други места.. толкова пъти, че ми втръсна да ходя наново..
« Последна редакция: Септември 09, 2014, 20:32:53 от a-maniac » Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #665 -: Септември 09, 2014, 20:39:08 »

ти имаше много възможности да ме биеш но не дойде Grin,вечерта когато наби моргила след като се върна от мода влизаше с 2 камикадзета  през повечето от останалото време за да влезеш ти трябваха 3 но няма значение ерата утре трябва да свърши ако се сетят да я спрът де Grin , 4-5 дена почивка и после огън следвайме Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #666 -: Септември 09, 2014, 20:53:10 »

Атанаско, ти ще излезеш голям комлексар, шизнайш... неколкократно ти казах публично и лично, че си добър играч на ИО и че аз не струвам, но не, държиш да се самоизтъкваш и хвалиш. Този форум се чете в момента от 3-4 души, които чакат да започне следващата ера, защо се напъваш да изпъкнеш.. не те разбирам.
Знам, че ще прозвучи брутално от точно моята уста следващото предложение, но ще го направя. Правя го, защото не съм се крил като съм бил с много акаунти, писах го и тук, та затова и всички се наострихте така грубо, но и това ми хареса...

Та:
Защо не направим така - всеки да започне следващата ера и в първия ден да си напише един акаунт, с който ще играе.
Но да се играе наистина по правилата на "шефчетата", а не да се правят едни ма-а-алки изключения, които уж не са толкова страшни и не изкривявали геймплея като наглеждане, незначителни победи в защита и прочие.
И ако някой по какъвто и да е начин ми покаже, ча аз съм имал повече от един, предварително публично обявен акаунт, обещавам, че повече няма да цъкам ИО и да ви преча.
Стиска ли ви?
Всеки тук обявява само един акаунт и това е...
Активен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #667 -: Септември 09, 2014, 23:05:30 »

Атанаско, ти ще излезеш голям комлексар, шизнайш... неколкократно ти казах публично и лично, че си добър играч на ИО и че аз не струвам, но не, държиш да се самоизтъкваш и хвалиш. Този форум се чете в момента от 3-4 души, които чакат да започне следващата ера, защо се напъваш да изпъкнеш.. не те разбирам.
Знам, че ще прозвучи брутално от точно моята уста следващото предложение, но ще го направя. Правя го, защото не съм се крил като съм бил с много акаунти, писах го и тук, та затова и всички се наострихте така грубо, но и това ми хареса...

Та:
Защо не направим така - всеки да започне следващата ера и в първия ден да си напише един акаунт, с който ще играе.
Но да се играе наистина по правилата на "шефчетата", а не да се правят едни ма-а-алки изключения, които уж не са толкова страшни и не изкривявали геймплея като наглеждане, незначителни победи в защита и прочие.
И ако някой по какъвто и да е начин ми покаже, ча аз съм имал повече от един, предварително публично обявен акаунт, обещавам, че повече няма да цъкам ИО и да ви преча.
Стиска ли ви?
Всеки тук обявява само един акаунт и това е...
моя го знаеш дупе.. а и доста по-лесно се различава от вашите,  принципно няма пред кого да се самоизтъквам, класиката е замиращ свят както и ИО като цяло.. .. издразни ме наглостта ти и коментарите..  немисля да спирам да те нареждам... тук е просто по-достъпно за всеки.. нали това е целта на форума - хроника на събитията.. и докъде води всичко това
Активен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #668 -: Септември 09, 2014, 23:18:47 »

често правеше впечатление, как се сравняваш с играчи които играят с един акаунт и се хвалише за битки, при УСЛОВИЕ че няма база на сравнение.. ти разполагаше през цялото време с 10 пъти повече потенциал да нулираш когото си поискаш... палеше спираше развитието, ИЗТОЧВАШЕ, а после ми дрънкаш наляво, надясно как всички били като теб..  нямало разлика, всеки бил нарушавал правилата.. е извинявай ама ти си комплексара в тези ситуаций, това не го ли проумя все още или звеми си го татуирай, че да не го забравиш.. а за следващата ера може да обявиш акаунтчето си.. мнг хора ще се радват да го знаят  >Grin
« Последна редакция: Септември 09, 2014, 23:22:49 от a-maniac » Активен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #669 -: Септември 09, 2014, 23:31:29 »

моргил, замислете се с охтиката, може ли да се сравнявате с когото и да било, като си вливате постоянно злато от странични, в сметки не ми се впуща безмислено е..  охито каза че си нямал време..  през цялата ера се логваше на по-малко от час..  не беше ли достатъчна компенсация за липсата ти на време с тези 10те и с 60те милиона злато към главния ти..
Активен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #670 -: Септември 09, 2014, 23:37:50 »

Ланселотът на реалма хахах... Добре, че беше ти да спасиш света от злото... Пак ще ти кажа: прочети хрониките от миналата ера, е, аз не съм бил там и пак същите лайна... колко удобно е да има един черен и всички да го сочат с пръст, но да не си виждат говната, в които са затънали, хахах! И ти и калигула с неговите жени, пионки и сателити, и океан с съпружеското тяло и всички големи играчи, ползващи така нищожните и незначителни възможности да манипулират играта... Изобщо не ми дреме за класиранията в ИО /ако исках класации щях да ги взема/, показвам ви колко сте жалки, като се правите на невинни и велики... успех с напъването, само да не се наакаш. Аз лично се забавлявах, за вас не знам... *rose*
Активен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #671 -: Септември 09, 2014, 23:41:31 »

ти май сам си вярваш  Grin та с кое показа колко сме жалки.. миналата ера каквото и да е имало 90% е било спорна злоба.. а тази беше просто пумия
Активен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #672 -: Септември 09, 2014, 23:44:21 »

Ланселотът на реалма хахах... Добре, че беше ти да спасиш света от злото... Пак ще ти кажа: прочети хрониките от миналата ера, е, аз не съм бил там и пак същите лайна... колко удобно е да има един черен и всички да го сочат с пръст, но да не си виждат говната, в които са затънали, хахах! И ти и калигула с неговите жени, пионки и сателити, и океан с съпружеското тяло и всички големи играчи, ползващи така нищожните и незначителни възможности да манипулират играта... Изобщо не ми дреме за класиранията в ИО /ако исках класации щях да ги взема/, показвам ви колко сте жалки, като се правите на невинни и велики... успех с напъването, само да не се наакаш. Аз лично се забавлявах, за вас не знам... *rose*
не се оприличавай на злото.. ОТПАДЪК е точната дума
Активен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #673 -: Септември 10, 2014, 00:57:16 »

ти май сам си вярваш  Grin та с кое показа колко сме жалки.. миналата ера каквото и да е имало 90% е било спорна злоба.. а тази беше просто пумия

Ето пак... твоите помии са спортна злоба, те това ти е обърканото в тиквата, и най-лошото е, че сам си вярваш, че си сълзичка *crazy*
Докато има други, лицемери разни, които си знаят, що за стока са, но пък се правят на честни играчи... жалка работа.
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #674 -: Септември 10, 2014, 07:52:03 »

Цеци, а ти някога да си направил нещо съществено ? Не че нещо, но когато говориш в множествено число е хубаво и да ми погажеш къде имам нагласена битка за военни точки   Grin
Аз  си  играя  за  удоволствие   пак и не мисла да влагам толква  много  време  в  играта   ти  си играи както искаш  но  аз от  думите си  няма  да се отметна  е такива като  вас опрапостяват  сичко    но както  и да  няма да се задалбочавам в  празни  приказки   и граси както знаеш  аз си играм    но  и ми  писна да ви  чета  тука глупостите в  форума  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!