Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:43:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85690 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #645 -: Септември 07, 2014, 18:26:29 »

aко имаш тези 2те предвит...  малко грешиш, тука си се самопоканих
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_9_5/1000961_1001666_36368
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_9_7/1000961_1001666_36569
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #646 -: Септември 07, 2014, 18:30:38 »

razbira se 4e tqh imam v predvid nali i ti trqbva da namaje6 vinagi ti ostavam Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #647 -: Септември 07, 2014, 18:40:54 »

голямо оставяне му праскаш  Grin докато нападаш бай-тяна ( с 3 камикадзета и един олигофрен, който ходи на палеж)  да тогава ги остави.. по същия начин остави и избитите фаланги.. всичко е предварително замислено  *hihi* айде точи и банана и се опитай да вземеш поне една класация , то се е видяло че ти се иска на всяка цена.. но ми е чудно идните ери, кой мазохист би играл с теб заедно след ГОЛЯМОТО ОСИРАНЕ В ТАЗИ ЕРА  ;D  момент поправка.. все ще се намерят такива.. тип Моргана, може би ще са Хуните.. нали са ти аверчета
« Последна редакция: Септември 07, 2014, 18:45:03 от a-maniac » Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #648 -: Септември 07, 2014, 18:45:04 »

голямо оставяне му праскаш  Grin докато нападаш бай-тяна ( с 3 камикадзета и един олигофрен, който ходи на палеж)  да тогава ги остави.. по същия начин остави и избитите фаланги.. всичко е предварително замислено  *hihi* айде точи и банана и се опитай да вземеш поне една класация , то се е видяло че ти се иска на всяка цена.. но ми е чудно идните ери, кой мазохист би играл с теб заедно след ГОЛЯМОТО ОСИРАНЕ В ТАЗИ ЕРА  ;D  момент поправка.. все ще се намерят такива.. тип Моргана
to4no ti li ste me sudi6 i ste dava6 kvalifikazii za igrata mi *hihi*,blagodarenie na igrata ti minalata era igraq sega taka
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #649 -: Септември 07, 2014, 18:46:05 »

puskj po 1000 palqka da mi svetqt do kraq na erata 4e toku vij sum vze nqkoq klasaziq Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #650 -: Септември 07, 2014, 19:08:04 »

to4no ti li ste me sudi6 i ste dava6 kvalifikazii za igrata mi *hihi*,blagodarenie na igrata ti minalata era igraq sega taka
абсолютно си прав.. само това ще да е.. прав си че точих през цялата минала ера.. от самото начало до самия край, прав си че играх с 10 акаунта и ги източих накарая, прав си че имах съюзници който играха с 15 ацц-та и станаха 2ри във военната на заден ход.. ИМА БАЗА НА СРАВНЕНИЕ...  истината е че миналата ера източих 2 пъти един път за себе си и 1 път за приятел.. иначе се играе трудно срещу скелетан.. който имаше 2 камикадзета онази ера И може да играе за разлика от вас... а и не бяха развити акаунтите от мен...  и най голямата истина е.. че след това точене.. играта ми беше ориентирана срещу скелета защото си имахме закачка с него.. и нямаше големи последствия за околните.. за разлика от ваща игра, която отказа половината свят.. и накрая ми кажи какво направихте.. след цялото ви смехотворство, накара саюзниците си да се откажат от теб..
я ми кажи.. ти имаше ли атака миналата ера от на Бат Емо акаунта Лайт  към теб.. или ще ми кажеш че съм те атакувал от там и не сам си спазил напа.. който си имахте..
« Последна редакция: Септември 07, 2014, 19:10:56 от a-maniac » Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #651 -: Септември 07, 2014, 19:14:00 »

абсолютно си прав.. само това ще да е.. прав си че точих през цялата минала ера.. от самото начало до самия край, прав си че играх с 10 акаунта и ги източих накарая, прав си че имах съюзници който играха с 15 ацц-та и станаха 2ри във военната на заден ход.. ИМА БАЗА НА СРАВНЕНИЕ...  истината е че миналата ера източих 2 пъти един път за себе си и 1 път за приятел.. иначе се играе трудно срещу скелетан.. който имаше 2 камикадзета онази ера И може да играе за разлика от вас... а и не бяха развити акаунтите от мен...  и най голямата истина е.. че след това точене.. играта ми беше ориентирана срещу скелета защото си имахме закачка с него.. и нямаше големи последствия за околните.. за разлика от ваща игра, която отказа половината свят.. и накрая ми кажи какво направихте.. след цялото ви смехотворство, накара саюзниците си да се откажат от теб..
я ми кажи.. ти имаше ли атака миналата ера от на Бат Емо акаунта Лайт  към теб.. или ще ми кажеш че съм те атакувал от там и не сам си спазил напа.. който си имахте..
koi sa suqznizite koito se otkazaha ot mene ?a za bate emo da ti kaja 4e i da iska6 nemoje6e da me napadne6 za6toto sum mu vlizal v akaunta
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #652 -: Септември 07, 2014, 19:21:52 »

виж кой са и кой не са.. може и сигурно ще разбереш следващата ера...  за всеки случай.. теб не съм ощетил по-никакъв начин миналата ера с мултащина или точене, че да ми го даваш като довод и оправдание за помията в тази.. имам 2 варианта за следващата ера.. или ще играя с 1 акаунт нормално.. или ще играя с 10 във нап с целия свят и само срещу други видни мултаци дори ще си ги номерирам от 1 до 10.. за да не се чудят повечето защо не ги нападам.. но като гледам как свършва тази ера.. и 3 акаунта ще стигнат..  *freak* и още нещо.. аз миналата ера може да съм източил 3 седмици преди края.. но не сам взимал акаунти от други хора.. за да ги пускам като камикадзета.. затова не ми казвай, че от мен е почнало всичко.. поглед върху този свят имам от ера и половина и с когото и да сам си лафил.. е казвал че фасула е един от най–старите мултаци тук.. което е форма на безсилие..  крока беше казал един лаф за боклука във форума преди седмици.. много е актуален в момента
« Последна редакция: Септември 07, 2014, 19:58:57 от a-maniac » Активен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #653 -: Септември 07, 2014, 19:45:11 »

знаеш ли какво се сетих.. интересува ме силно след като имаше вече дискусии на тази тема.. дали си мултак или не.. дали точиш пари към главния си акаунт .. абе вярно го обърнахме на искренно и лично.. но кажи ми след като дори скелета те защитаваше и каза че досега не е видял точене и облагодетелстване  към теб..  Кое, Какво те накара да го направиш толкова видно и безмислено в последния месец на тази ера...  нека да оставим настрана това че до почти самия край отричаше че имаш странични акаунти..
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #654 -: Септември 07, 2014, 20:37:57 »

знаеш ли какво се сетих.. интересува ме силно след като имаше вече дискусии на тази тема.. дали си мултак или не.. дали точиш пари към главния си акаунт .. абе вярно го обърнахме на искренно и лично.. но кажи ми след като дори скелета те защитаваше и каза че досега не е видял точене и облагодетелстване  към теб..  Кое, Какво те накара да го направиш толкова видно и безмислено в последния месец на тази ера...  нека да оставим настрана това че до почти самия край отричаше че имаш странични акаунти..
to4no taka e nqma da povliqe po nikakuv na4in na igrata , a zasto otgovora e ''prosto taka ''nqma pri4ina ne se opitvaj da tursi6 takiva,mnogo 4esto naj prostoto izglejda6to ne6to e vqrnoto,makar 4e v tazi igra horata gi goni paranoqta i si mislqt kakvi li ne nesta i shemi
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #655 -: Септември 07, 2014, 20:42:12 »

 ;D
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #656 -: Септември 09, 2014, 14:49:28 »

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_9_9/1001666_1000961_36798
nasko 2-0 za mene tazi era Tongue,ste ti pi6a polovin to4ka za tova kade mi nabi falangata i polovin za konete 2-1  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #657 -: Септември 09, 2014, 16:31:09 »

Не  си  мерете тоягите защото  нищо същесвено не сте направили  
Просто  провалена ера   от   няколко  човека   който  си  мислът  че    гордеят  с измамите източванията и нагласените  битки и игрането с повече от един акант
 *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #658 -: Септември 09, 2014, 19:41:06 »

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_9_9/1001666_1000961_36798
nasko 2-0 za mene tazi era Tongue,ste ti pi6a polovin to4ka za tova kade mi nabi falangata i polovin za konete 2-1  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
странно, няма гарнизон в тая битка  Lips Sealed
а паладинките, тях май ги забврави
Активен
a-maniac
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #659 -: Септември 09, 2014, 19:44:37 »

Не  си  мерете тоягите защото  нищо същесвено не сте направили  
Просто  провалена ера   от   няколко  човека   който  си  мислът  че    гордеят  с измамите източванията и нагласените  битки и игрането с повече от един акант
 *pardon*
Цеци, а ти някога да си направил нещо съществено ? Не че нещо, но когато говориш в множествено число е хубаво и да ми погажеш къде имам нагласена битка за военни точки   Grin
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!