Imperia Online България  
Април 17, 2024, 01:51:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85856 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #555 -: Август 23, 2014, 14:23:56 »

 Grin Grin
Стига бе!! Не говорим само за свят едно. Аз лично не помня ера, в която да си играл с един акаунт. Може и да бъркам, разбира се. Може би в онези романтични времена, отдавна отминали, когато всичко беше някак по-хубаво.
 *beer*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #556 -: Август 23, 2014, 14:26:39 »

е има поне 3,4 ери блиц... аз си спомням, дори сме играли заедно..  *rose* Grin
Активен

Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #557 -: Август 23, 2014, 14:29:01 »

айде стига , че николета ще почне да те ревнува  *hihi*
Активен

ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #558 -: Август 23, 2014, 16:38:20 »

перфектно камикадзе не мислиш ли   *freak* wassup Grin Grin Grin до 4:20 стоя онлайн  Lips Sealed  и пак осра паизажа

Нали като оставих сутринта ИО ти ме нападаше вече с тяната, мечовете светеха, и беше онлайн с а.маняка, много ясно ми беше, че ще нападнеш, просто ти доказвам, че изобщо не ми дреме за класации и прочие, мислиш ли, че не можех да пусна сейф нанякъде и да ми хванеш к...оляното с камикадзето и след това с основния си? Радвай се там на разни формули в интернет пространството и си мисли, че си по-добър от всеки един играч... Само за инфо и да не си мислиш, че си неразгадан - всички твои магарии се виждат: мултащина от самото начало и до края на ерата, поемане на чужди разработени акаунти /с или без тяхното знание/, наглеждане /доста по-изгодно ви е да сте 4-5 равностойни опитни играчи и да си движите взаимно акаунтите, и както хана каза в началото "как се развиват еднакво моите хора" хихи/, пречене на конкуренцията в развитието, източване, нагласени битки - множество победи в защита за оправяне на доблестта, и не ми говори, че няма значение, защото сега ми влизаш на 51, дали при минус 200 доблест щеше да влезеш?, нагласени войни със сърбите за военен доход, камикадзета от свой втори акаунт и прочие... изобщо не си чист, а се правиш на такъв и това е смешното, аз поне си го казвам от началото и до края не го крия - неопитен съм в играта, не мога да играя, имах много регистрации, но твоите магарии са в пъти по-насрани... това е, не си стока и ако се гордееш с играта си, то толкова по-жалко за теб  Wink
Активен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #559 -: Август 23, 2014, 17:01:20 »


Smiley ...добре ми изглежда съюза Smiley ....вкупом си вървим  *beer* *beer* *beer*

вкупом... хахаха
Активен
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #560 -: Август 23, 2014, 18:52:01 »

Нали като оставих сутринта ИО ти ме нападаше вече с тяната, мечовете светеха, и беше онлайн с а.маняка, много ясно ми беше, че ще нападнеш, просто ти доказвам, че изобщо не ми дреме за класации и прочие, мислиш ли, че не можех да пусна сейф нанякъде и да ми хванеш к...оляното с камикадзето и след това с основния си? Радвай се там на разни формули в интернет пространството и си мисли, че си по-добър от всеки един играч... Само за инфо и да не си мислиш, че си неразгадан - всички твои магарии се виждат: мултащина от самото начало и до края на ерата, поемане на чужди разработени акаунти /с или без тяхното знание/, наглеждане /доста по-изгодно ви е да сте 4-5 равностойни опитни играчи и да си движите взаимно акаунтите, и както хана каза в началото "как се развиват еднакво моите хора" хихи/, пречене на конкуренцията в развитието, източване, нагласени битки - множество победи в защита за оправяне на доблестта, и не ми говори, че няма значение, защото сега ми влизаш на 51, дали при минус 200 доблест щеше да влезеш?, нагласени войни със сърбите за военен доход, камикадзета от свой втори акаунт и прочие... изобщо не си чист, а се правиш на такъв и това е смешното, аз поне си го казвам от началото и до края не го крия - неопитен съм в играта, не мога да играя, имах много регистрации, но твоите магарии са в пъти по-насрани... това е, не си стока и ако се гордееш с играта си, то толкова по-жалко за теб  Wink

абе другото не ме интересува какви си ги дрънкаш и като не ти изнася какво си съчиняваш.. но само едно въпросче,  как реши че войните със сърбите са нагласени  и  като се наглеждаме, защо атаките ми с Хана и Тиесто са отворени...  и защо можех да паля тяна и рамон на 11%  до момента в който се отказаха като видяха какви ги вършите  ..  е айде отвори малко история и пак ми кажи че сме се наглеждали От самото НАЧАЛО.. но не имам по-добра идея ходи да си пасеш стадото и не прави жалки опити да се оправдаваш Grin Grin Grin Grin
« Последна редакция: Август 23, 2014, 19:04:56 от Kavalcho1 » Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #561 -: Август 23, 2014, 19:51:54 »

по полека нАко че ще  пръснеш  балона от надувки *hahaha*,а относно това колко едва ли не късно си почнал да играеш с многото акаунти да взема да напомня за :hardcore,nightelf,evraziq,този път няма да забравя и кечето Grin с тези акаунти започна да си играеш от самото начало(кечето май го пое след 2 седмица)първите 3 къде бяха набити ,къде ги разбри но не продължиха с развитието а остави само кечето
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #562 -: Август 23, 2014, 20:10:18 »

абе другото не ме интересува какви си ги дрънкаш и като не ти изнася какво си съчиняваш.. но само едно въпросче,  как реши че войните със сърбите са нагласени  и  като се наглеждаме, защо атаките ми с Хана и Тиесто са отворени...  и защо можех да паля тяна и рамон на 11%  до момента в който се отказаха като видяха какви ги вършите  ..  е айде отвори малко история и пак ми кажи че сме се наглеждали От самото НАЧАЛО.. но не имам по-добра идея ходи да си пасеш стадото и не прави жалки опити да се оправдаваш Grin Grin Grin Grin

Освен това тепърва ще се покажат докладите на твоите източвания - минимум 100 милиона, браво на тем, крадецът вика: "дръжде крадеца" хахах *hahaha*
Активен
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #563 -: Август 23, 2014, 21:00:58 »

Освен това тепърва ще се покажат докладите на твоите източвания - минимум 100 милиона, браво на тем, крадецът вика: "дръжде крадеца" хахах *hahaha*
на мен принципно ми е било винаги трудно да разбирам хора като теб, оточни за собствените си източвания ли говориш или спекулираш че аз сам навъртял тази цифра, виж ако не може да разбереш какво те питам, може да помолиш охтиката да ти го обясни, той поне май има средно образование за разлика от теб  Cool
« Последна редакция: Август 23, 2014, 21:02:36 от Kavalcho1 » Активен

akkella
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #564 -: Август 23, 2014, 23:47:16 »

Нали като оставих сутринта ИО ти ме нападаше вече с тяната, мечовете светеха, и беше онлайн с а.маняка, много ясно ми беше, че ще нападнеш, просто ти доказвам, че изобщо не ми дреме за класации и прочие, мислиш ли, че не можех да пусна сейф нанякъде и да ми хванеш к...оляното с камикадзето и след това с основния си? Радвай се там на разни формули в интернет пространството и си мисли, че си по-добър от всеки един играч... Само за инфо и да не си мислиш, че си неразгадан - всички твои магарии се виждат: мултащина от самото начало и до края на ерата, поемане на чужди разработени акаунти /с или без тяхното знание/, наглеждане /доста по-изгодно ви е да сте 4-5 равностойни опитни играчи и да си движите взаимно акаунтите, и както хана каза в началото "как се развиват еднакво моите хора" хихи/, пречене на конкуренцията в развитието, източване, нагласени битки - множество победи в защита за оправяне на доблестта, и не ми говори, че няма значение, защото сега ми влизаш на 51, дали при минус 200 доблест щеше да влезеш?, нагласени войни със сърбите за военен доход, камикадзета от свой втори акаунт и прочие... изобщо не си чист, а се правиш на такъв и това е смешното, аз поне си го казвам от началото и до края не го крия - неопитен съм в играта, не мога да играя, имах много регистрации, но твоите магарии са в пъти по-насрани... това е, не си стока и ако се гордееш с играта си, то толкова по-жалко за теб  Wink

Има няколко неща които бих искал да ми обясните двамата с охитиката ако имате желание и интерес. Питам от чисто любопитство и без грам упрек! Казваш, че си нов играч и играеш за забавление но защо тогава рег 10 ацц и опорочи играта която вече уж всички трябва да играем просто за fun! Признаваш си, че си мултак но това не те оправдава в нищо нали разбираш? Охитиката ме пали от началото на ерата първо с лора после с охитика и банана ? Интересно ми е дали ако играеше с 1 ацц щеше да си позволи да го вкара на -1000 доблест? Регвате по няколко ацц : нагласени битки,мултащина и източвания всичко това е забранено в свят 1 !!! Питам с каква умисъл и идея се правят всички тези действия и влага толкова труд? Просто за забавление викаш не се гонят никакви цели? Следващата ера трябва ли да очакваме същия цирк или сега като няма съпорт ще е още по-голяма помия? И на последно място питам кои сте вие двамата   
че да държите сметка на които и да било в тази игра?Huh? Кои сте вие двамата, че да правите всички нас: хората играещи с 1 ацц и просто за фън на пълни глупаци? Да вземем да се разберем от сега, че за следващата ера всички да си регнем по 10+ ацц и всичко да бъде точно?

П.П: не защитавам никого в момента надявам се да си ме разбрал правилно...
Активен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #565 -: Август 24, 2014, 00:47:58 »

акелла, кажи ми честно, аз ли съм ти единственият проблем, до преди мен не е ли имало "лоши хора"? само ми кажи, че съм този, който провали ерата и ти обещавам, че няма да играя повече в свят 1... що си затваряте очите за познатите си играчи, това не мога да разбера, защо не питаш маняка, как върти три акаунта сега? айде лека вечер и умната...
Активен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #566 -: Август 24, 2014, 00:53:55 »

на мен принципно ми е било винаги трудно да разбирам хора като теб, оточни за собствените си източвания ли говориш или спекулираш че аз сам навъртял тази цифра, виж ако не може да разбереш какво те питам, може да помолиш охтиката да ти го обясни, той поне май има средно образование за разлика от теб  Cool

"сам" се пише с "ъ" - съм... пример: аз съм образован човек... за разлика от теб, но няма да ти Оточнявам нищо /пише се с "у"/... та неграмотник като теб тръгнал да ми говори за образование
Активен
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #567 -: Август 24, 2014, 01:04:35 »

отговор ще дадеш ли или ще се правиш само на остроумен.. не ти отива.. 
« Последна редакция: Август 24, 2014, 01:06:25 от Kavalcho1 » Активен

Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #568 -: Август 24, 2014, 01:07:41 »

правописни грешки, както изпуснати букви или пунктоационни знаци имаш и ти.. но това което най-силно ти липсва е елементарната връзка с централния..
Активен

akkella
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #569 -: Август 24, 2014, 01:12:35 »

акелла, кажи ми честно, аз ли съм ти единственият проблем, до преди мен не е ли имало "лоши хора"? само ми кажи, че съм този, който провали ерата и ти обещавам, че няма да играя повече в свят 1... що си затваряте очите за познатите си играчи, това не мога да разбера, защо не питаш маняка, как върти три акаунта сега? айде лека вечер и умната...

Аз проблеми нямам нещо не си ме разбрал правилно! Играя за кеф и повярвай ми ще си направя кефа въпреки всичко! Просто ти зададох няколко въпроса на които явно няма да получа отговор. Колкото до маняка не виждам и не помня да съм се изказал в негова защита някъде ако греша моля поправи ме! Но неговите причини поне за тази ера да играе с 3 ацц ги знам! Интересно ми е дали ще узная и вашите? Пак повтарям питам от чисто любопитство и интерес...
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!