Imperia Online България  
Април 19, 2024, 16:04:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85931 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #495 -: Август 06, 2014, 21:28:12 »

Хане прав си някои хора се ...............ти да не си помислиш че е нарочно просто не имало шанс от спиране не че са помагали за оправяне на доблеста.Не бях гледал битките скоро.Гледам и Гаден не е издържал и си е източил муленцето.Да доживеем другата ера мисля да покажа на тези мъже с нежни имена как се точи и как се играе с много нови колеги ти да видиш още от сега зарибявам бъдещите колеги с играта  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #496 -: Август 06, 2014, 21:38:43 »

ти ли не знаеш *hihi* *hahaha* ;D *db* *PUNISH*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #497 -: Август 06, 2014, 23:09:50 »

Накрая ще си правите три пет осем така като ви гледам Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #498 -: Август 07, 2014, 00:59:31 »

Накрая ще си правите три пет осем така като ви гледам Grin
Ми дами с такиви нежни имена как да не уважиш стилът им на игра.
Морганке ако аз си налея в основния акаунт толкова пари повярваи ми че ще е коренно различно от твоя посредствен акаунт....Та не разбрах какво стана с не мърдащите армии снощи само 10К елитни гарнизон имаше и не си заслужаваше да ти бутна заградената колибка.......Едно ме кефи само как се събрах те като мухи на ...около Охитика да ви служи за магаренце да ви прехвърля пари да се правите на велики и ти и гадния дето се правеше на моралист и тои излезе същото ,,,,,,,,,като теб.Айде лягаи да видя къде да те посещавам че снощи минах през едно камикадзе на Охи той и за това направи блок с акаунтчетата си.
И само един въпрос и към нежните ви имена имам
Как успявате с толкова акаунти дай те малко насоки
Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #499 -: Август 07, 2014, 02:06:12 »

Ето я и нашата ощетена от живота и мулташтината приятелка Smiley Николетка форумната флейта, както казаха хората.. "в топ 10"
http://img4web.com/view/5E8M7A   това мнг отдавна не е нова информация за тези които играят активно,  поствам го профилактично за про-коментаторите във форума  *gamer*
Как успявате с толкова акаунти дай те малко насоки
*hahaha* абе нАко кой влезе първи снима ли я кажи сега а на бай калигула мога да му препоръчам да пита нАко той си има 10-тина акаунта(a.maniac,bai_tqna и него взе под крилото *hihi*,hardcore,steelrend,nightelf,evrazia и др.)
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #500 -: Август 07, 2014, 13:51:22 »

*hahaha* абе нАко кой влезе първи снима ли я кажи сега а на бай калигула мога да му препоръчам да пита нАко той си има 10-тина акаунта(a.maniac,bai_tqna и него взе под крилото *hihi*,hardcore,steelrend,nightelf,evrazia и др.)

абе.. охти, мойте са на 150точки... твойте падат с 60 хиляди...  и когато ти пиша към поредния твой ацц "themadman"  съобщение от рода на "охти мнг си прос, шъ знайш"   не е нужно да отговаряш така    2014-08-07 13:46:06   themadman   abe ebi si putkata mai4ina be...
« Последна редакция: Август 07, 2014, 17:35:17 от Kavalcho1 » Активен

Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #501 -: Август 07, 2014, 13:53:01 »

и е малко нагло да нападаш от мадман и да спайваш от охтичката.. мани мани.. срам.. накрая дори май се омаза  *freak* *hahaha* *xxx*
Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #502 -: Август 07, 2014, 14:03:02 »

абе.. охти, мойте са на 150точки... твойте падат с 60 хиляди...  и когато ти пиша кам поредния твой ацц "themadman"  съобщение от рода на "охти мнг си прос, шъ знайш"   не е нужно да отговаряш така    2014-08-07 13:46:06   themadman   abe ebi si putkata mai4ina be...

 Grin пак си в грешка нито щях да се разбия нито да те псувам ако бях аз Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #503 -: Август 07, 2014, 14:08:38 »

*hahaha* абе нАко кой влезе първи снима ли я кажи сега а на бай калигула мога да му препоръчам да пита нАко той си има 10-тина акаунта(a.maniac,bai_tqna и него взе под крилото *hihi*,hardcore,steelrend,nightelf,evrazia и др.)

Е стига де, как можеш да забравиш кечето?!?!
 *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #504 -: Август 07, 2014, 14:10:14 »


 Grin пак си в грешка нито щях да се разбия нито да те псувам ако бях аз Grin

е да най-вероятно не си ти.. просто си оставил accounta си на друг играч да спайва *hahaha*  имаш право ти си принципно по насран... но това не променя факта че и двамата с твоя човек сте еднакво прости  Cool  
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #505 -: Август 07, 2014, 14:37:13 »

Тои  му е Аверче от миналата ерааааааа  *hmm*
Активен

Авторското Право  Grin
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #506 -: Август 07, 2014, 15:02:24 »

Тои  му е Аверче от миналата ерааааааа  *hmm*
не е от миналата ера Smiley
е да най-вероятно не си ти.. просто си оставил accounta си на друг играч да спайва *hahaha*  имаш право ти си принципно по насран... но това не променя факта че и двамата с твоя човек сте еднакво прости  Cool 
нАко великан си Grin
Е стига де, как можеш да забравиш кечето?!?!
 *freak*
*hahaha*вярно е забравих го
 
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #507 -: Август 08, 2014, 15:58:28 »

...видях едно докладче днеска,та ще трябва да ожалиме 840машинки *xxx*... еее, мойте съболезнования ...
Момци, почвайте да тренирате и с калка  *gamer*  *freak*  Grin - стига с тия точилки  *pardon* Shocked ....че е срамота *freak*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #508 -: Август 08, 2014, 16:05:54 »

...видях едно докладче днеска,та ще трябва да ожалиме 840машинки *xxx*... еее, мойте съболезнования ...
Момци, почвайте да тренирате и с калка  *gamer*  *freak*  Grin - стига с тия точилки  *pardon* Shocked ....че е срамота *freak*
Които  си го може  си  го може   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #509 -: Август 08, 2014, 17:34:25 »

бразилецът е с българско знаме... кой го покани на гости, да си признава веднага  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!