Imperia Online България  
Април 18, 2024, 11:26:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85887 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
akkella
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #480 -: Август 04, 2014, 17:26:49 »

мултак - може, но боклук и комплексар... мери си приказките, ако обичаш Shocked

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #481 -: Август 05, 2014, 02:05:14 »

мултак - може, но боклук и комплексар... мери си приказките, ако обичаш Shocked
Да пропуснал е страхливец да го добавя.Защо побягна и с двата си акаунта днес като ощипанка кокона.И ако може един въпрос ти за какво се определяш започва играта с 15 акаута източваш 5 пречиш на другите в развитието за да изпъкнеш с един може БИ в края на ерата това какво е а и да бягаш с останалите си двата си акаунта с армиите е смехотворно комплексирано страхливо Cry Cry Cry Cry Cry
Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #482 -: Август 05, 2014, 07:33:20 »

какво му се връзваш на алигатора,няма друг такъв  лицемер  в тази игра,едни високопарни ги пуска във форума и нищо общо с тях в играта
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #483 -: Август 05, 2014, 09:41:16 »

Да пропуснал е страхливец да го добавя.Защо побягна и с двата си акаунта днес като ощипанка кокона.И ако може един въпрос ти за какво се определяш започва играта с 15 акаута източваш 5 пречиш на другите в развитието за да изпъкнеш с един може БИ в края на ерата това какво е а и да бягаш с останалите си двата си акаунта с армиите е смехотворно комплексирано страхливо Cry Cry Cry Cry Cry

смешнико, бягаш с армиите и от двата акаунта по картата от два месеца, не мога да ги видя пред стените да нощуват хахаха, а във форума си великан, защото съм атакувал някъде през нощта, браво!!! айде, отворен, идвай, няма да я мръдна от полето, ела да ме нападнеш, мишок... а иначе точно си определил своят стил на игра - с мистерия и калинките започна с пречене на всички врагове, а после мишкуваш с двата "семейни" акаунта и никой не се сеща, че си влизаш и в двата постоянно
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #484 -: Август 05, 2014, 09:50:38 »

А бре ....не знам ....но двама човека се кълняха в някакви неща Smiley ... бяха мъжкари ,а излязоха мишкари .... повече няма какво да кажа ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #485 -: Август 05, 2014, 10:16:35 »

Кои са тези двама мъжкаря, Хане?
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #486 -: Август 05, 2014, 10:35:03 »

смешнико, бягаш с армиите и от двата акаунта по картата от два месеца, не мога да ги видя пред стените да нощуват хахаха, а във форума си великан, защото съм атакувал някъде през нощта, браво!!! айде, отворен, идвай, няма да я мръдна от полето, ела да ме нападнеш, мишок... а иначе точно си определил своят стил на игра - с мистерия и калинките започна с пречене на всички врагове, а после мишкуваш с двата "семейни" акаунта и никой не се сеща, че си влизаш и в двата постоянно

Всеки знае да удари армия, когато е на полето, а играча в блок. Пробвай с малко майсторлък  Grin Grin Grin
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #487 -: Август 05, 2014, 12:03:53 »

Кои са тези двама мъжкаря, Хане?
те си се знаят Smiley ..... от хората които защитаваш ,Роска Smiley .... ако държите ще ги кажа ,ма нека те да обяснат Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #488 -: Август 05, 2014, 14:13:27 »

Аз  съм се отдал  на  отпуската си   и  въобще  не мисла да  хъба нерви с играта  приятна   игра  на сички   *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #489 -: Август 05, 2014, 14:18:38 »

смешнико, бягаш с армиите и от двата акаунта по картата от два месеца, не мога да ги видя пред стените да нощуват хахаха, а във форума си великан, защото съм атакувал някъде през нощта, браво!!! айде, отворен, идвай, няма да я мръдна от полето, ела да ме нападнеш, мишок... а иначе точно си определил своят стил на игра - с мистерия и калинките започна с пречене на всички врагове, а после мишкуваш с двата "семейни" акаунта и никой не се сеща, че си влизаш и в двата постоянно

Не знам кой бяга, сори че ви нарушавам кореспонденцията, макар и да си мислиш, че сме един човек, за твое най голямо съжаление не сме.

Калигула че не е великан не е, ама ти си всичките епитети взети накуп.

П.П. мерси за дървата за огрев и за спонсорството

tooth(COLGATE)   Avrelia(NERON)   41304   0   1664   24963   1732882   0   2753

 Kiss

Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #490 -: Август 05, 2014, 15:00:41 »

те си се знаят Smiley ..... от хората които защитаваш ,Роска Smiley .... ако държите ще ги кажа ,ма нека те да обяснат Smiley

Че аз кой защитавам? Кажи ги. Какво е станало?
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #491 -: Август 05, 2014, 16:04:40 »

айде, отворен, идвай, няма да я мръдна от полето, ела да ме нападнеш, мишок... а иначе точно си определил своят стил на игра
Сама да уточниш коя от всички армии няма да местиш?Huh??Тази на Моргана ,тази на зъбчето или на Бананчето?Huh???А тез куци калкулатори деба все бъркат битките онлаин много са гадни
« Последна редакция: Август 05, 2014, 16:17:31 от caligula » Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #492 -: Август 05, 2014, 17:23:04 »

бай калигула май женати повече я чува играта от тебе *hihi* ,днеска си приказлив *hihi*, а така вдигни челото,изпъчи гърдиите напред *hahaha*
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #493 -: Август 06, 2014, 20:06:31 »

бай калигула май женати повече я чува играта от тебе *hihi* ,днеска си приказлив *hihi*, а така вдигни челото,изпъчи гърдиите напред *hahaha*
Ето я и нашата ощетена от живота и мулташтината приятелка Smiley Николетка форумната флейта, както казаха хората.. "в топ 10"
http://img4web.com/view/5E8M7A   това мнг отдавна не е нова информация за тези които играят активно,  поствам го профилактично за про-коментаторите във форума  *gamer*
« Последна редакция: Август 06, 2014, 20:15:28 от Kavalcho1 » Активен

Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #494 -: Август 06, 2014, 20:09:09 »

чакаме да стане 22:10, за да видим, кой от тези 3те аццта  е най-любимия и ще се логне 1ви  *hahaha*
Активен

Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!