Imperia Online България  
Април 16, 2024, 14:06:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85850 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #465 -: Август 03, 2014, 22:54:35 »

Що ме налазихте бре? Grin Grin Grin Още един кръг зареждане остава и ще търсите камикадзета Cool
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #466 -: Август 03, 2014, 23:22:22 »

Що ме налазихте бре? Grin Grin Grin Още един кръг зареждане остава и ще търсите камикадзета Cool



Като пишеше във форума е така .... а аз докато не бях писал ... ме бяха позазабравили, пропускаха по някоя вечер за пожарчета Wink

а сега ... пожарче от Моргана ... (върнато, щот то трябва и да се мисли освен да се пуска) .... и сега три грабежа от tooth :



Явно мултитата са й чувствителни  Grin Grin Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #467 -: Август 03, 2014, 23:31:27 »


Като пишеше във форума е така .... а аз докато не бях писал ... ме бяха позазабравили, пропускаха по някоя вечер за пожарчета Wink

а сега ... пожарче от Моргана ... (върнато, щот то трябва и да се мисли освен да се пуска) .... и сега три грабежа от tooth :



Явно мултитата са й чувствителни  Grin Grin Grin
верно то не си заслужава тебе да те палят Биатен,по-добре да върнеш и да загубиш 1 доблест отколкото 4 Wink
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #468 -: Август 03, 2014, 23:35:01 »


Като пишеше във форума е така .... а аз докато не бях писал ... ме бяха позазабравили, пропускаха по някоя вечер за пожарчета Wink

а сега ... пожарче от Моргана ... (върнато, щот то трябва и да се мисли освен да се пуска) .... и сега три грабежа от tooth :



Явно мултитата са й чувствителни  Grin Grin Grin
Имаш право, докато си кротувах и шпиони нямаше Smiley
То грабежите и пожара са ти от един човек, дали е tooth morgana или не знам кой още все тая Grin Grin Grin
Активен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #469 -: Август 03, 2014, 23:59:44 »

валлалл дори не те знам в играта, кой си, не разбирам от какво ревеш, кажи си акаунта, че да разбера кой да не нападам, крокодил - ти започна ерата с няколко тъпи пожара и беше горд от себе си и бързия старт, не прецени, че всичко се връща, каквото посееш, такова ще жънеш, не се сърди
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #470 -: Август 04, 2014, 00:07:18 »

валлалл дори не те знам в играта, кой си, не разбирам от какво ревеш, кажи си акаунта, че да разбера кой да не нападам, крокодил - ти започна ерата с няколко тъпи пожара и беше горд от себе си и бързия старт, не прецени, че всичко се връща, каквото посееш, такова ще жънеш, не се сърди
doting
Не е проблема че ме нападат, проблема е че един играч ползва 3 и повече акаунта. ей това най много ме дразни за това рева. Един основен, един да точи и един да спира развитието на противниците. Не съм искал от никого да не ме напада, идвай когато си искаш.
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #471 -: Август 04, 2014, 00:11:45 »

То и ти си мултак от време оно, в тройката в блица и където там играеш.
Активен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #472 -: Август 04, 2014, 00:15:16 »

дотинг не съм го нападал нито го атакувам /налазвам/ в момента.... нещо грешиш акаунтите
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #473 -: Август 04, 2014, 00:20:30 »

дотинг не съм го нападал нито го атакувам /налазвам/ в момента.... нещо грешиш акаунтите
Както и да е, приятна Ви игра.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #474 -: Август 04, 2014, 13:23:13 »

валлалл дори не те знам в играта, кой си, не разбирам от какво ревеш, кажи си акаунта, че да разбера кой да не нападам, крокодил - ти започна ерата с няколко тъпи пожара и беше горд от себе си и бързия старт, не прецени, че всичко се връща, каквото посееш, такова ще жънеш, не се сърди

Объркал си главния герой .... на никого не се сърдя  Smiley

Отразявам фактите такива каквито са ... винаги започвам ерата по този начин и играя до края с ника си ... всяка ера ... без да ми се налага да се крия  *pardon* Когато съм имал време и желание за игра жалките мулташки изпълнения бързо бързо са приключвали   Cool
В момента намам нито едното ... нито другото ... но това няма да промени мнението ми за буклуците в играта  Smiley

Не харесвам мултаци и комплексари ... никога не съм ги харесвал и не смятам да започвам да го правя  *pardon*


Хайде приятно избване на комплески .... може да размразиш няколко от източените акаунти, че с тия двата не смогваш с атаките ... аз съм за риба  Grin Grin Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #475 -: Август 04, 2014, 13:50:41 »

Объркал си главния герой .... на никого не се сърдя  Smiley

Отразявам фактите такива каквито са ... винаги започвам ерата по този начин и играя до края с ника си ... всяка ера ... без да ми се налага да се крия   ... но това няма да промени мнението ми за буклуците в играта  Smiley

Не харесвам мултаци и комплексари ... никога не съм ги харесвал и не смятам да започвам да го правя  *pardon*

 ... аз съм за риба  Grin Grin Grin
*beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #476 -: Август 04, 2014, 15:34:04 »

Объркал си главния герой .... на никого не се сърдя  Smiley

Отразявам фактите такива каквито са ... винаги започвам ерата по този начин и играя до края с ника си ... всяка ера ... без да ми се налага да се крия  *pardon* Когато съм имал време и желание за игра жалките мулташки изпълнения бързо бързо са приключвали   Cool
В момента намам нито едното ... нито другото ... но това няма да промени мнението ми за буклуците в играта  Smiley

Не харесвам мултаци и комплексари ... никога не съм ги харесвал и не смятам да започвам да го правя  *pardon*


Хайде приятно избване на комплески .... може да размразиш няколко от източените акаунти, че с тия двата не смогваш с атаките ... аз съм за риба  Grin Grin Grin
Аз Пък  съм  на  бираааааа  *beer* bgflag
Активен

Авторското Право  Grin
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #477 -: Август 04, 2014, 15:47:52 »

 Cool
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #478 -: Август 04, 2014, 16:19:35 »

От времето на Барселона с Ето'о и Роналдиньо в свят 1 винаги е имало по няколко циркаджии и тарикати.Някои обаче се повтарят винаги Grin  Всяка прилика с действащи мултаци и форумни писачи е случайна Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #479 -: Август 04, 2014, 17:00:21 »

мултак - може, но боклук и комплексар... мери си приказките, ако обичаш Shocked
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!