Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:07:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85925 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #375 -: Юли 23, 2014, 23:31:28 »

ще те разочаровам - играя в този свят за първи път... а и аз не те знам, кой си в играта, кажи си... виж, ако си играл блиц, мога да ти дам стар акаунт
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #376 -: Юли 23, 2014, 23:41:21 »

ще те разочаровам - играя в този свят за първи път... а и аз не те знам, кой си в играта, кажи си... виж, ако си играл блиц, мога да ти дам стар акаунт
В Блица и  свят 1   играя с един акант  Цецо  но  вече  не  цъкам блиц нямам  време дори  и за свят 1
« Последна редакция: Юли 23, 2014, 23:52:41 от no_merCyBg » Активен

Авторското Право  Grin
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #377 -: Юли 23, 2014, 23:55:01 »

Няма цецо... има един, ама е с чуждо знаме, а и не съм го виждал никога, значи не се знаем *pardon*
« Последна редакция: Юли 24, 2014, 00:04:14 от ursa_major » Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #378 -: Юли 24, 2014, 00:00:17 »

Няма цецо... има един, ама е с чуждо знаме, а и не съм го виждал никога, цначи не се знаем *pardon*
АЗ не играия като вас с по 20 аканта    цакам  си
 за  кеф   на ниско нето  в Блица но  сега  не  играяяяяяяя
Активен

Авторското Право  Grin
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #379 -: Юли 24, 2014, 07:59:28 »

немога да разбера с тия битки на банана какво искаш да кажеш :
нищо неказваш за битката на аврелията Grin,ти ли пусна атаката,женати ли или може би мистерията Grin,абе който и да е бил дървена работа подложих армията 6-7 сек преди удара и моито изпълнение бе лошо но за такива играчори явно е достатъчно


Smiley Аз си я пуснах и добре я подложи в комбинация с лага добре ти дойде:) Ама се чудя дали има разлика в сантиметрите след удара, не може да не си проверил я се похвали:)  Grin
Активен
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #380 -: Юли 25, 2014, 13:19:24 »

ще те разочаровам - играя в този свят за първи път... а и аз не те знам, кой си в играта, кажи си... виж, ако си играл блиц, мога да ти дам стар акаунт
Dai star account v bliz de
Активен

akkella
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #381 -: Юли 25, 2014, 14:01:53 »

Знаеш ли поговорката: Не закачай спящо куче?
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #382 -: Юли 25, 2014, 21:46:48 »

Така като ви чета Хуните ви липсваме много в този свят. Чак с "тъга" ни споменавате от време на време.  Сега се налага да се плюете по между си. Аз едно знам, че играхме с по един акаунт, хващахме кинтите основно за да не си ги прибирате (между другото цецо за това го поканихме да събира парите в ниското преди да светнат за да не мрънкате ...,че оревахте орталъка), броя на влизанията в чужди акаунти се броеше на пръсти и направихме колкото можахме въпреки годините и задълженията ни. Сега гледам си мерите броя на акаунтите, а онзи дето "никога, ама никога не е влизал по чужди акаунти" и него отчаяхте та отиде за риба. Поздравления за Чингиз, показва ви нагледно как се играе за кеф. Ако ви дойде акъла в главата може пак да се пуснем зимата да ни побиете, преди това, с това свободно време ....абсурд...Хайде мирясайте и се заиграйте, стига се плюхте, че ми заприличвате вече на свят3..., че ми идва и на мен като Стефан Данаилов да ви кажа:"А бре хора какво ви става...". Жалко, че е комунист...Зад него би застанала цяла България.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #383 -: Юли 25, 2014, 22:53:36 »

Чак + ти сложих Grin Като си прав,прав си Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #384 -: Юли 25, 2014, 22:58:15 »

 *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #385 -: Юли 25, 2014, 23:09:38 »

Така като ви чета Хуните ви липсваме много в този свят. Чак с "тъга" ни споменавате от време на време.  Сега се налага да се плюете по между си. Аз едно знам, че играхме с по един акаунт, хващахме кинтите основно за да не си ги прибирате (между другото цецо за това го поканихме да събира парите в ниското преди да светнат за да не мрънкате ...,че оревахте орталъка), броя на влизанията в чужди акаунти се броеше на пръсти и направихме колкото можахме въпреки годините и задълженията ни. Сега гледам си мерите броя на акаунтите, а онзи дето "никога, ама никога не е влизал по чужди акаунти" и него отчаяхте та отиде за риба. Поздравления за Чингиз, показва ви нагледно как се играе за кеф. Ако ви дойде акъла в главата може пак да се пуснем зимата да ни побиете, преди това, с това свободно време ....абсурд...Хайде мирясайте и се заиграйтаете, стига се плюхте, че ми заприличвате вече на свят3..., че ми идва и на мен като Стефан Данаилов да ви кажа:"А бре хора какво ви става...". Жалко, че е комунист...Зад него би застанала цяла България.


Не че нещо, ама от кой са поздравленията за Чингиз след като Хуните не играете тази ера, иначе Хана си е номер едно, спор няма:) *cocktail* *cocktail* *cocktail* *cocktail*
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #386 -: Юли 26, 2014, 00:02:07 »


Не че нещо, ама от кой са поздравленията за Чингиз след като Хуните не играете тази ера, иначе Хана си е номер едно, спор няма:) *cocktail* *cocktail* *cocktail* *cocktail*
къде е мъжлето да те пита ти руса ли си?
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #387 -: Юли 26, 2014, 00:03:14 »

Dai star account v bliz de

RecycleBin, CA0033, poker_face...
Активен
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #388 -: Юли 26, 2014, 00:26:28 »

Така като ви чета Хуните ви липсваме много в този свят. Чак с "тъга" ни споменавате от време на време.  Сега се налага да се плюете по между си. Аз едно знам, че играхме с по един акаунт, хващахме кинтите основно за да не си ги прибирате (между другото цецо за това го поканихме да събира парите в ниското преди да светнат за да не мрънкате ...,че оревахте орталъка), броя на влизанията в чужди акаунти се броеше на пръсти и направихме колкото можахме въпреки годините и задълженията ни. Сега гледам си мерите броя на акаунтите, а онзи дето "никога, ама никога не е влизал по чужди акаунти" и него отчаяхте та отиде за риба. Поздравления за Чингиз, показва ви нагледно как се играе за кеф. Ако ви дойде акъла в главата може пак да се пуснем зимата да ни побиете, преди това, с това свободно време ....абсурд...Хайде мирясайте и се заиграйте, стига се плюхте, че ми заприличвате вече на свят3..., че ми идва и на мен като Стефан Данаилов да ви кажа:"А бре хора какво ви става...". Жалко, че е комунист...Зад него би застанала цяла България.

ееее и от мен един + Wink  *beer* *beer* bgflag
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #389 -: Юли 26, 2014, 00:39:38 »

RecycleBin, CA0033, poker_face...

тоя с 0033 ми е познат,RecycleBin тоже,мисля ,че от свят 3 .... иначе чак сега обърнах внимание на думите на tooth в играта на лични след като му писах,че искам първида стане играч ,който не е с 5-12 акаунта примерно _nkk_    ,   akkela ..... ,  цитат на tooth : *....  2014-07-24 09:55:05 tooth НКК не искаш да става първи, повярвай ми...  *

    ам чи то регистрацията на лора,олито ,  _nkk_
все в ено барче направени тамаааан като почва *лека нощ деца *  ;D  *hmm*
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!