Imperia Online България  
Април 17, 2024, 00:50:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85855 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #345 -: Юли 21, 2014, 00:08:41 »

Много искам да се запознаем на живо. Интересно ми е дали говориш както пишеш. Когато си дойдеш в България, пиши. Ще докарам Попа на мои разноски, на него това много ще му хареса. Дори ще ви почерпя нещо, но до 3,45 лв. на човек, повече не, все пак съм габровец. А за 11-те процента нямах предвид теб - все пак ти играеш на ниското, а големите риби не кълват на трохи. /в което не съм много сигурен, защото от риболов нищо не разбирам/
Бъди  спокоен     не сам  умрял за твоите  3,45 лв  аз  с  Попо  ще  се  вида  няма  как  а стеб  незнам  може пак да си  някъде  командировкаа  *beer*
 А  ти  я  кажи колко човека играеха на високо  нето  има нема 15
Активен

Авторското Право  Grin
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #346 -: Юли 21, 2014, 00:15:06 »

Сега само не ми казвай, че не си бил редовен и в часовете по математика и си пропуснал онази работа с броенето! Колкото и да са били и да са сега на високо нето, фактът е, че ти си в ниското. Не разбирам защо се дразниш от това.
 *pardon*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #347 -: Юли 21, 2014, 00:19:20 »

Сега само не ми казвай, че не си бил редовен и в часовете по математика и си пропуснал онази работа с броенето! Колкото и да са били и да са сега на високо нето, фактът е, че ти си в ниското. Не разбирам защо се дразниш от това.
 *pardon*
Факт   е  аз не  съм го и  отричал
Активен

Авторското Право  Grin
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #348 -: Юли 21, 2014, 00:56:55 »

Значи Скеле,миналата ера ме палеха Хуни,особено Год,малко и Фасула,но имах флаг от него постоянно,че ми беше близо.Играх за нетна-нормално.Знаеш как се развиха нещата.На 11 ме е палил Кечето и на Бате Емо акаунта(забравих го).Предвид липсата на хора в обхват и липса на хора,почти си горях на 20.Аз наистина обаче не знам на кого е Кечето и кой е Наско,защото натам биеш  Wink

Зимата може да поиграем Grin  Аз обещавам да съм с 1 Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #349 -: Юли 21, 2014, 01:09:30 »

Е, Наско беше кечето и TheLight /и разни други маловажни акаунтчета/, нали се сещаш, немското знаме. Аз ако играя пак, ще е поне с пет акаунта, другото вече е мазохизъм. Следователно ще трябват помощници. Имам вече някои радикални идеи, но не знам време дали ще се намери.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #350 -: Юли 21, 2014, 01:27:53 »

Помощници за 5 акаунта... не се излагай! *freak* Хората с 20 се оправят, ти за пет тъсиш помощници  *pardon*
Активен
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #351 -: Юли 21, 2014, 02:41:07 »

Е, Наско беше кечето и TheLight /и разни други маловажни акаунтчета/, нали се сещаш, немското знаме. Аз ако играя пак, ще е поне с пет акаунта, другото вече е мазохизъм. Следователно ще трябват помощници. Имам вече някои радикални идеи, но не знам време дали ще се намери.
Pod radikalna idea? ! Nali nqmash predvit da si rejesh venite, nedei 6te mi lipstvash Grin
« Последна редакция: Юли 21, 2014, 03:07:52 от Kavalcho1 » Активен

Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #352 -: Юли 21, 2014, 03:07:05 »

Rosen, kolkoto I da se opitvash da se otturvesh ot tazi krastava igra, pak nqma da uspeesh, kato gledam  nachina po-koito otstoqvash poziciite si i se deresh po foruma, Abe imam edna ideq, zashto ne predlojish brak na nai-chestniq igrach kogoto poznavash I da se krotnete, tui de i dvamata ste tolkova iskrenni I chestni- pasvate si, a i  tolkova vreme go hvali I zashtitava che se zamislih. I ne Mi kazvai che ne e multak, toi e prosto glupav multak ...i unikalen po roda si... vse pak e edin ot malkoto na koito my delnaha 2ta accounta s koito trugna purvi da pali nared gargaran I olito. I ne Mi vkarvai opravdanieto che si bil iznerven ot multashtinata mi... ke4eto mi go dadoha mesec predi da Mi dadut  light, togava pochnah da te palq tui kato s meseci nikoi ne te beshe pipval s prust.. nali te gledah imashe 2 zagubi v zashtita, palen beshe s 1 account samo posle Aktivira 2te si kamikadzeta za da uspeesh da vlezesh na nqkoq armiq
Активен

tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #353 -: Юли 21, 2014, 03:58:00 »

Предложих, но вече бил ангажиран. Аз пък имам една друга идея - защо не коментираш играта ми за всичките онези години преди миналата ера в свят 1? Играли сме много заедно в блица, имаш наблюдения. Знаеш какво се случи - разсърди се като малко момченце, защото пуснах атака на един от твоите авери в блица при положение, че отново, за пореден път, бяхте с един бюлюк акаунти. После взе акаунт в едно за да пречиш. 24 часа он с рефрешър. Естествено, имаше и хубаво източване, не само на кечето. Не два, повече акаунти трябваше да взема и да не ги държа в мод 95 % от времето, както направих с тези. Беше истински забавно да гледам как ти и хората, на които помагаше, бягате по картата като мишоци, докато моята армия кротко почиваше пред портите. Изобщо не съжалявам, напротив, ако знаех, че тази ера ще играеш сериозно и пак ще правиш мизерии, щях да жертвам малко свободно време, да си регистрирам пет акаунта около теб и да те рутя и паля поне до средата на ерата. Всеки може да пречи, в това няма нищо сложно.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #354 -: Юли 21, 2014, 18:01:56 »

Nzn koe te Kara da mislish che az sam pochnal mizeriite osobenno tazi era, ti ne si glupav chovek prosledi istoriqta na bitkite I tezi na osnovniq I dopulnitelniq account I mi Kaji che az sam pochnal, za tocheneto tazi era mislq che go bqh postnal oficqlno I beshe 6 dena sled tocheniqta na golemiq multak, Ako si mislish che ne sam palen na 20 ä% , jestoko se lujesh, Ako sam si vqrvash che 5 accounta , ta dori I tvoi biha povliali po nqkakuv na razvitieto....  :Smiley uspex. Vseki tuk igrae za nqkakuv vid udovolstvie, moje bi sledvashtata era shte e nai- zabavnata tui kato svqt 1 Nikoga nqma da bude tolkova pulen *pardon*

Втори път ще Ви помоля да пишете на Кирилица.
« Последна редакция: Юли 21, 2014, 20:15:38 от Th3l3g3nD » Активен

ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #355 -: Юли 21, 2014, 18:05:48 »

Следващата ера и аз ще си регистрирам допълнителни акаунти може би... Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #356 -: Юли 21, 2014, 18:22:56 »

Не сте в ред,ако искайте се обиждайте-МУЛТАЦИ.Това е комплексарска немощ,жалка работа-играйте си *crazy*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #357 -: Юли 21, 2014, 20:03:32 »

И на лични съобщения ти казах, че си добър играч, а аз съм новобранец, пиша ти го и тук, явно ти е важно да е публична славата ти. Все пак надявам се, че ти е ясно, че нямаш никакъв принос в тази победа в защита, просто стечение на обстоятелствата и поет риск...
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_7_17/1001599_1000234_27653 ... това е битката, и сега да е, пак бих я пуснал тази атака... нормално е да се радваш на късмета си, ама чак пък да ми копираш съобщенията от играта...

А ето и другите битки, от източванията ми:

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_7_14/1001599_1000199_27248
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_7_15/1001599_1000081_27391
http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2014_7_16/1001599_1001741_27516


Дали да не ги копирам всичките да има за какво да се впрягаш.Това че съм копирал едно изречение взе че много се засегна.А оотносно атаката не знам как си смятал но смятам и аз и нещо не ти се покриват твърденията със 75% победи но ти си знаеш.
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #358 -: Юли 21, 2014, 21:45:01 »

Не сте в ред,ако искайте се обиждайте-МУЛТАЦИ.Това е комплексарска немощ,жалка работа-играйте си *crazy*
То няма свят  в които   някои  хора  да не   играят с по няколко аканта *pardon*
« Последна редакция: Юли 21, 2014, 22:39:32 от no_merCyBg » Активен

Авторското Право  Grin
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #359 -: Юли 22, 2014, 15:44:06 »

  мисля че не съм цвете за мирисане,със сигурност не съм точил акаунти с цел да се облагодетелствам нито миналата,нито тази ера поне засега Smiley
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!