Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:15:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85956 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #330 -: Юли 20, 2014, 08:55:20 »

трудна работа ще е понеже не си вярваме Smiley
Понеже ти неможе да играеш с 1  акант  а играеш с 10  и  затова  ще е труднаработата
ако не точиш няма как  да прогресираш   
И  още се чуда кво си  мъж  или  жена   или  от третия пол   не го  приемаи  лично   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #331 -: Юли 20, 2014, 09:43:59 »

ако не точиш няма как  да прогресираш  

Негово източване не съм виждал още, за разлика от много други люде.  *pardon*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #332 -: Юли 20, 2014, 21:40:07 »

Негово източване не съм виждал още, за разлика от много други люде.  *pardon*
ХА ем    тои  или тя   го  пражи по такъв начин  за да не се  види 
с  нагласена  биткаааааа
се едно  незнаеш   но  това е  друга темаа *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #333 -: Юли 20, 2014, 21:50:42 »

Не знам защо, заради препинателните знаци или нещо друго, но по принцип теб много трудно те разбирам какво искаш да кажеш. Може ли да публикуваш тук нагласената битка? Защото аз до този момент и за цялата предишна ера не съм видял той да точи от някого. Пак казвам, за разлика от много други, включително и твои съюзници.
 *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #334 -: Юли 20, 2014, 22:49:57 »

Не знам защо, заради препинателните знаци или нещо друго, но по принцип теб много трудно те разбирам какво искаш да кажеш. Може ли да публикуваш тук нагласената битка? Защото аз до този момент и за цялата предишна ера не съм видял той да точи от някого. Пак казвам, за разлика от много други, включително и твои съюзници.
 *freak*
AЗ    не мога  да  отговарям  за  съюзниците си   секи  един  от  нас  е един от делен  играч и  си избира  стила  на игра  не   одобрявам  този  начин  на игра но аз не съм  човека които  може да му забрани да игра е такаааа
Но  и ти  не си света вода  не напита и теб те  видяхме и теб  те разбрахме   какъв  играч  си  *pardon*
единия  от  акантите които  Охито  крадеше  беше  Жечко   незабраваи
Активен

Авторското Право  Grin
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #335 -: Юли 20, 2014, 23:03:13 »

Той Год го крадеше, не Охито, нещо си се объркал. Както и миналата ера се обърка, но няма проблеми, на теб ти е простено.
 Grin
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #336 -: Юли 20, 2014, 23:13:51 »

Е той Фасула само му имаше паса на Жечко и го пускаше ками...кво толкова Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #337 -: Юли 20, 2014, 23:19:22 »

Той Год го крадеше, не Охито, нещо си се объркал. Както и миналата ера се обърка, но няма проблеми, на теб ти е простено.
 Grin
АЗ  на теб  ти  се чуда  ти  що  гледаш  се да изправяш  кривите  краставици  ами  не се видиш  ти самия
Активен

Авторското Право  Grin
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #338 -: Юли 20, 2014, 23:23:57 »

Е, да пуснеш някого камикадзе не е същото като да източиш, нали? Щом Жечко е решил да става камикадзе, да става. Аз пък се чуде що гледате все да оклепите някой. Като гледам в какво състояние е играта в последните ери бих казал, че Охито е сред топ 10 на най-честните играчи в този свят. Повтарям специално за Ноу Мърси - "играчи"!!
 *freak* *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #339 -: Юли 20, 2014, 23:26:13 »

Е, да пуснеш някого камикадзе не е същото като да източиш, нали? Щом Жечко е решил да става камикадзе, да става. Аз пък се чуде що гледате все да оклепите някой. Като гледам в какво състояние е играта в последните ери бих казал, че Охито е сред топ 10 на най-честните играчи в този свят. Повтарям специално за Ноу Мърси - "играчи"!!
 *freak* *freak*
НЕ  ме   караи да  се смеяяяяяяяя
Охито  сам го  видял  що  за стока е тази  ераааааа
 но  няма  да казвам  тя  или тои  си зне за какво става на  въпроссссс
Активен

Авторското Право  Grin
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #340 -: Юли 20, 2014, 23:28:44 »

Ти се шегуваш.Аз нямам спомен в последните чукурнайсет ери Фасулакис да е играл някога с по-малко от N на брой акаунти.По принцип си драскам тука,какво клепане.Боли ме фара вече кой с какво и как играе.
Ти също не беше с един миналата ера май Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #341 -: Юли 20, 2014, 23:30:20 »

Е, да пуснеш някого камикадзе не е същото като да източиш, нали? Щом Жечко е решил да става камикадзе, да става. Аз пък се чуде що гледате все да оклепите някой. Като гледам в какво състояние е играта в последните ери бих казал, че Охито е сред топ 10 на най-честните играчи в този свят. Повтарям специално за Ноу Мърси - "играчи"!!
 *freak* *freak*
Само  някое камикадзе ли  хаиде да не казвам  кви  щуроти  прави
Пък  и камикадзетата беха  чужди аканти  видя  че няма как да стане  твоита и веднага  почна  
Активен

Авторското Право  Grin
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #342 -: Юли 20, 2014, 23:41:28 »

Ти се шегуваш.Аз нямам спомен в последните чукурнайсет ери Фасулакис да е играл някога с по-малко от N на брой акаунти.По принцип си драскам тука,какво клепане.Боли ме фара вече кой с какво и как играе.
Ти също не беше с един миналата ера май Wink

Ами не се шегувам. Охито винаги има няколко акаунта, с който прави съюза си активен в началото. Е, и? За клепането имах предвид Ноу Мърси, който когато няма какво да каже, пак идва да пише нещо, просто за спорта. Да, миналата ера съюзниците ми се отказаха и аз имах честа да използвам два от техните акаунти. В един момент нещо ми омръзна мултака Наско, съюзник на Мърсито, да ме пали. А той не пали ли вас на 11% между другото? С двата си акаунта, които му бяха подарени. В тази клоака, в която се е превълнал не само свят 1, Охито е един от най-честните играчи там.

Мърси, без майтап, съвсем сериозно, без да се обиждаш, наистина с най-добри чувства задавам този въпрос и от най-елементарно любопитство - какво образование имаш и къде си го придобил?
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #343 -: Юли 20, 2014, 23:56:53 »

Ами не се шегувам. Охито винаги има няколко акаунта, с който прави съюза си активен в началото. Е, и? За клепането имах предвид Ноу Мърси, който когато няма какво да каже, пак идва да пише нещо, просто за спорта. Да, миналата ера съюзниците ми се отказаха и аз имах честа да използвам два от техните акаунти. В един момент нещо ми омръзна мултака Наско, съюзник на Мърсито, да ме пали. А той не пали ли вас на 11% между другото? С двата си акаунта, които му бяха подарени. В тази клоака, в която се е превълнал не само свят 1, Охито е един от най-честните играчи там.

Мърси, без майтап, съвсем сериозно, без да се обиждаш, наистина с най-добри чувства задавам този въпрос и от най-елементарно любопитство - какво образование имаш и къде си го придобил?
Средно   има  и не се обиждам   Винаги  ми е куцъл    Българския език  и сам  липсвал  в тези  часове с пиша с  правописни  грешки  ма въобще не ми  пукаааааа    А  за  Наско    няма  спомени да ме палил на 11%  но тои  може  да  си кажеееее  да  ли е палил  някои  от нас аз  не сам гледал   битките
Активен

Авторското Право  Grin
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #344 -: Юли 21, 2014, 00:01:47 »

Много искам да се запознаем на живо. Интересно ми е дали говориш както пишеш. Когато си дойдеш в България, пиши. Ще докарам Попа на мои разноски, на него това много ще му хареса. Дори ще ви почерпя нещо, но до 3,45 лв. на човек, повече не, все пак съм габровец. А за 11-те процента нямах предвид теб - все пак ти играеш на ниското, а големите риби не кълват на трохи. /в което не съм много сигурен, защото от риболов нищо не разбирам/
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!