Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:55:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85930 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #225 -: Юни 22, 2014, 20:29:33 »

не е случайно предварително питах дали може
никой неговори за това  ;)а за това дали наказателя и алигатора ползват един и същи комп,гсм,ип=адрес Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #226 -: Юни 22, 2014, 22:00:59 »

никой неговори за това  ;)а за това дали наказателя и алигатора ползват един и същи комп,гсм,ип=адрес Grin
неможе   само ти  да си мултачка нека и  другите се порадват малко  аа  остави малко  и за тех  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
akkella
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #227 -: Юни 22, 2014, 22:58:17 »

никой неговори за това  ;)а за това дали наказателя и алигатора ползват един и същи комп,гсм,ип=адрес Grin

и ползват ли?
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #228 -: Юни 24, 2014, 12:38:00 »

случайно или не  Shocked
http://prikachi.com/images.php?images/176/7419176P.png

миналата ера akkela  палеше на 11% крокодила и си правеха сейфове един по друг
всеки за себе си може да си прецени това случайно ли е за мене е ясно че не е случайно Cool
Най изявената мултачка реве другите са мултаци.Смешна си драга ми смехурке много си смешна.
Защо не споделиш за своите и за на дружката ти Швеик/Одисеус/Моргана или на кратко родените на 27.04 в интервала 12.00 до 13.00 дето не се закачате и се палите на 11%.Вярно е малко късничко се загледах в активност битки и тем подобни но по добре късно от колкото никога......
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #229 -: Юни 24, 2014, 13:31:55 »

Най изявената мултачка реве другите са мултаци.Смешна си драга ми смехурке много си смешна.
Защо не споделиш за своите и за на дружката ти Швеик/Одисеус/Моргана или на кратко родените на 27.04 в интервала 12.00 до 13.00 дето не се закачате и се палите на 11%.Вярно е малко късничко се загледах в активност битки и тем подобни но по добре късно от колкото никога......
Всеки път се обаждаш неподготвен , спомена Моргана че била мултиакаунт на Охитика а знаеш ли че Мортана   играе ИО от преди ти да си чул за Ио?
Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #230 -: Юни 24, 2014, 14:02:04 »

Най изявената мултачка реве другите са мултаци.Смешна си драга ми смехурке много си смешна.
Защо не споделиш за своите и за на дружката ти Швеик/Одисеус/Моргана или на кратко родените на 27.04 в интервала 12.00 до 13.00 дето не се закачате и се палите на 11%.Вярно е малко късничко се загледах в активност битки и тем подобни но по добре късно от колкото никога......
по реването си ти,на тебе там ти е силата пундо, след като усилено се опитваш да ме набедиш че играя с незнам си колко акаунта просто показах няколко човека като тебе които играят с повече от един акаунт:
caligula (caligula/avrelia,misteriq/kristi)
krokodil(krokodil/nakazatelq)
a.maniac(a.maniac/ke4eto/hardcore/nightelf/mihai и още много други)
« Последна редакция: Юни 24, 2014, 14:54:04 от ohitika » Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
akkella
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #231 -: Юни 24, 2014, 15:20:19 »

по реването си ти,на тебе там ти е силата пундо, след като усилено се опитваш да ме набедиш че играя с незнам си колко акаунта просто показах няколко човека като тебе които играят с повече от един акаунт:
caligula (caligula/avrelia,misteriq/kristi)
krokodil(krokodil/nakazatelq)
a.maniac(a.maniac/ke4eto/hardcore/nightelf/mihai и още много други)

абе ти мозък имаш ли в тая глава бе? Какво се тръгнал да ми пишеш тука свободни съчинения? Наказатела бил мулти на Крокодила!
Като имаш някакви съмнения и доказателства  искай проверка да се види и край!!! Все още имаш време после да не трябва да чета оправдания от рода : ама вече няма супорт мупорт и.т.н
Не искам да чета голословни обвинения и теории за приятели и хора от моя съюз!

П.П да зема да ви отворя една тема да се плюете кой колко ацц има а? Между другото аз с колко ацц играя Huh? 10-20 или???
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #232 -: Юни 24, 2014, 17:00:38 »

Всеки път се обаждаш неподготвен , спомена Моргана че била мултиакаунт на Охитика а знаеш ли че Мортана   играе ИО от преди ти да си чул за Ио?
Моргана .... няма как да играе преди Калигула Smiley  ....нещо се обърка Къне ... с Кали играем от бетата още ...а там Моргана нямаше Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #233 -: Юни 24, 2014, 17:12:30 »

по реването си ти,на тебе там ти е силата пундо, след като усилено се опитваш да ме набедиш че играя с незнам си колко акаунта просто показах няколко човека като тебе които играят с повече от един акаунт:
caligula (caligula/avrelia,misteriq/kristi)
krokodil(krokodil/nakazatelq)
a.maniac(a.maniac/ke4eto/hardcore/nightelf/mihai и още много други)


всичко, що носи немски флаг е мое  Grin гледам че поумняваш.. поне тоя 987654321 не ми приписваш вече.. кой-знае колко ли бой е изял тоя пич,  заради това че е имал прокси с немското знаме
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #234 -: Юни 24, 2014, 17:26:20 »

Моргана .... няма как да играе преди Калигула Smiley  ....нещо се обърка Къне ... с Кали играем от бетата още ...а там Моргана нямаше Smiley
Имаш лично Smiley
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #235 -: Юни 24, 2014, 18:10:21 »

Моргана .... няма как да играе преди Калигула Smiley  ....нещо се обърка Къне ... с Кали играем от бетата още ...а там Моргана нямаше Smiley
Морган   не ли  твоята стара колешка  Хане  леидито    или се  бъркам  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #236 -: Юни 24, 2014, 19:01:53 »

тя имаше добавка към ника след морганата
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #237 -: Юни 24, 2014, 19:48:11 »

Напротив,баш си е Лейдито Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #238 -: Юни 24, 2014, 21:01:24 »

Всеки път се обаждаш неподготвен , спомена Моргана че била мултиакаунт на Охитика а знаеш ли че Мортана   играе ИО от преди ти да си чул за Ио?
Така я сега се върни и прочети внимателно поста и тогава се изказвай неподготвен победителю.
Охитиката си е ясна олито,гаргаран и лорка.
Моргана е случайна регната с одисеус,швеик и още едно стадо други на 27.04 и днес източиха одисеуса лекичко.
А тези който са регнати в диапазона 27.04 12.00 /13.30 тях охито не ги закача случаино или ги пали на 11%.
А дали съм знаел за ИО или не е малко спорен въпрос играя ИО от бетата започнах я на 11.10****
А това че този ник е използван не се знае дали седи същия човек но е друга тема.то има и ратанасов1 но той от много време заряза империята.

Скъпа моя охитичке мое шарено пиленце гуругутчицата ми сладка.
Аврелия и Мистерия винаги може да ги видиш реални.Твоите олита,гаргаранчета лорки морки и тем подобни измислени героичета може ли да излезе реален човек от там.Аврелия я познават много хора Мистерия един път е идвала на сбирка.А ти мое прекрасно русично създание някой виждал ли те е ....
« Последна редакция: Юни 24, 2014, 21:13:29 от caligula » Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #239 -: Юни 24, 2014, 21:49:07 »

Така я сега се върни и прочети внимателно поста и тогава се изказвай неподготвен победителю.
Охитиката си е ясна олито,гаргаран и лорка.
Моргана е случайна регната с одисеус,швеик и още едно стадо други на 27.04 и днес източиха одисеуса лекичко.
А тези който са регнати в диапазона 27.04 12.00 /13.30 тях охито не ги закача случаино или ги пали на 11%.
А дали съм знаел за ИО или не е малко спорен въпрос играя ИО от бетата започнах я на 11.10****
А това че този ник е използван не се знае дали седи същия човек но е друга тема.то има и ратанасов1 но той от много време заряза империята.

Скъпа моя охитичке мое шарено пиленце гуругутчицата ми сладка.
Аврелия и Мистерия винаги може да ги видиш реални.Твоите олита,гаргаранчета лорки морки и тем подобни измислени героичета може ли да излезе реален човек от там.Аврелия я познават много хора Мистерия един път е идвала на сбирка.А ти мое прекрасно русично създание някой виждал ли те е ....
палячке твоята мистерия отдавна не играе ио и е оставила акаунта на самотек,но ти се справяш прилично с наглеждането че и атаки пускаш
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!