Imperia Online България  
Април 18, 2024, 15:01:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85889 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mammamia
Гост
« Отговор #165 -: Юни 05, 2014, 13:27:49 »

Лорчето...е в акция...ненаситница такава  Tongue
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #166 -: Юни 05, 2014, 20:33:46 »

Човек   не може    да се отдаде  на заслужена  почивка  *BEACH*
 сЕ  СЕ НАМИРА  НЯКОИ   ДА МУ   Е  НАРУШИИИИИИИИ   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #167 -: Юни 05, 2014, 22:25:22 »

Е айде пък ти,разходих се един път да видя дали ти зреят черешите,чак разваляне на почивка.. *beer*
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #168 -: Юни 05, 2014, 23:13:12 »

Е айде пък ти,разходих се един път да видя дали ти зреят черешите,чак разваляне на почивка.. *beer*
То  не само  ти  се разхождаш ма   няма  за палене  и не идват  амо  още  едно  момченце идва ма  незнам  до  кога  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #169 -: Юни 05, 2014, 23:16:08 »

Хайде  берете  още  са зелени ама си  късатееееееее  ме  сезона им  минаваааааааааааа *HOHO*
Активен

Авторското Право  Grin
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #170 -: Юни 06, 2014, 22:03:03 »

и аз исках да видя нещо и го видях ,това кои са тези твои приятели Grin,щом кечето ти е приятел и  те пали на 11 ми е достатъчно,а с акаунта на кечето,987654321 и още няколко други играе a.maniac,живи и здрави да сте си с този приятел/и които миналата ера източиха няколко акаунта
То мила ще се види и теб койте пална на 11% да видим кой са твоите приятели.Видях ме мулетата ти сега да видим и приятелите.И един въпрос ако може скъпа да ти задам.
Този бил муле на онзи ,онзи имал еди кои си мулета.За твоите няма ли дума да обелиш?Huh????Аз си имам муле хем си имам хем съм и муле и се знае дори от мони и хаос и не само от тях много от старите императори го знаят.
А ти скъпа ми блондинке си на принципа
Крадеца вика дръжте крадеца а до но не му обърнат внимание.Самите паления на олито,лорка се вижда че са насочени точно и ясно към съюзи който не те кефят предполагам е случайно.Както и случайно разби армията на Жечко се разби пред теб за да влезеш на гости на жената /на ли не е намек за сближаване/към нея
Активен

saison
Гост
« Отговор #171 -: Юни 06, 2014, 22:24:22 »

То мила ще се види и теб койте пална на 11% да видим кой са твоите приятели.Видях ме мулетата ти сега да видим и приятелите.И един въпрос ако може скъпа да ти задам.
Този бил муле на онзи ,онзи имал еди кои си мулета.За твоите няма ли дума да обелиш?Huh????Аз си имам муле хем си имам хем съм и муле и се знае дори от мони и хаос и не само от тях много от старите императори го знаят.
А ти скъпа ми блондинке си на принципа
Крадеца вика дръжте крадеца а до но не му обърнат внимание.Самите паления на олито,лорка се вижда че са насочени точно и ясно към съюзи който не те кефят предполагам е случайно.Както и случайно разби армията на Жечко се разби пред теб за да влезеш на гости на жената /на ли не е намек за сближаване/към нея
Ей не се спря да спамиш ве, кат развален грамофон -едно и също...писнами от теб , жена ми тва, жена ми онова, мулетата ми тва , мулетата ми онова ...Тоя знаел , оня знаел ...нагло заявяваш във форума  че Мони и Хаос знаят че си мултак....срама нямаш ли ве?Huh?
 ...Вече си имам цел тая ера :
Аз ще "фърфалякам" женати във виртуалния свят на  ИО а ти в реалната игата наречена живот
Успех тая ера друже  *beer*
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #172 -: Юни 06, 2014, 22:51:06 »

Ех, не обичате да използвате запетайките на мястото им и това си е. Все едно чета руни, ебаси.  Grin
Постът ми да се приема като закачане към темата, моля!
Активен
saison
Гост
« Отговор #173 -: Юни 06, 2014, 23:03:48 »

Ех, не обичате да използвате запетайките на мястото им и това си е. Все едно чета руни, ебаси.  Grin
Постът ми да се приема като закачане към темата, моля!
Румба,
Не дири на дъното ряпа.Аз по принцип пиша рядко във форума , най-вече кат съм на кеф или кат съм пийнал...пък и не съм сигурен че помня часовете в които преподаваха урока със запетаите Grin *beer*
Активен
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #174 -: Юни 06, 2014, 23:10:41 »

Преждеговорищият ти се прояви с уникален словоред. Направо си отличник. Grin
П.с. Ако засееш арпаджик със задника нагоре, какво ще събереш след половин година?
« Последна редакция: Юни 06, 2014, 23:14:59 от Pavlov » Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #175 -: Юни 06, 2014, 23:34:53 »

Ей не се спря да спамиш ве, кат развален грамофон -едно и също...писнами от теб , жена ми тва, жена ми онова, мулетата ми тва , мулетата ми онова ...Тоя знаел , оня знаел ...нагло заявяваш във форума  че Мони и Хаос знаят че си мултак....срама нямаш ли ве?Huh?
 ...Вече си имам цел тая ера :
Аз ще "фърфалякам" женати във виртуалния свят на  ИО а ти в реалната игата наречена живот
Успех тая ера друже  *beer*

За разлика от голяма част от ВАС ние с нея си играем с никовете от бетата.Както сме изписани в играта така и тук.А опредлението мултак не значи че 2 човека от едно семейство не могат да играят тази игра.Мултак е човек с множество акаунти ръководещ ги сам.А за фърфалякането .........
Активен

saison
Гост
« Отговор #176 -: Юни 06, 2014, 23:47:51 »

За разлика от голяма част от ВАС ние с нея си играем с никовете от бетата.Както сме изписани в играта така и тук.А опредлението мултак не значи че 2 човека от едно семейство не могат да играят тази игра.Мултак е човек с множество акаунти ръководещ ги сам.А за фърфалякането .........
Айдееееее започнаха оправданията ....Ти каза в предния си пост, цитирам:
"Аз си имам муле хем си имам хем съм и муле и се знае дори от мони и хаос"
.....дори написа имената им с малки букви  Grin
Никовете сеа не са важни
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #177 -: Юни 08, 2014, 18:50:34 »


Никовете сеа не са важни
Tи сега с колко си?Наказателя колко помощника има? Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
saison
Гост
« Отговор #178 -: Юни 08, 2014, 19:28:42 »

Tи сега с колко си?Наказателя колко помощника има? Grin
С един по-малко от теб  Grin
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #179 -: Юни 08, 2014, 22:42:01 »

Tи сега с колко си?Наказателя колко помощника има? Grin
Тоя е с мулетата, ние се чудиеме кой е Grin Grin Grin
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!