Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:59:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85670 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #150 -: Юни 03, 2014, 23:38:25 »

 Grin ohtike не ти ли втъсна да се изявяваш като форумен герой...   *hihi*    осъзнай се вече   *xxx*, че от теб дори посредствен играч на И.О. не става...  в тетриса ти е силата.  ;D Що се отнася до 2рите ти ацц-та бате... само ти си толкова прост, че да объркаш акаунтите от които си пишеш с хората.. така че и да не си признаваш, на всички ни е ясно че са твои лора, гаргаран и там другите умрели котки и катерици   *hahaha*  и както казах може би охтике ти ще си единствения изтрит и наказан играч в безплатните сервери... явно е че новите технологии не са ти сила.. жалко че няма тук ТУРНИР с мото кой е най-малоумния И.О-ИГРАЧ .. може би щеше да имаш шанса да станеш поне там първи..  *gamer* но като се замисля ти си толкова прост бате, че дори и там щяха да ти земат 1вото място и да си останеш 2ри  *heart* *rose*
Активен

tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #151 -: Юни 04, 2014, 04:43:51 »

Уйлалаааа то пак станала напечена темата. Grin
Активен
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #152 -: Юни 04, 2014, 07:31:51 »

Кечето как е, развива ли се?
 Grin Grin
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #153 -: Юни 04, 2014, 08:22:58 »

Grin ohtike не ти ли втъсна да се изявяваш като форумен герой...   *hihi*    осъзнай се вече   *xxx*, че от теб дори посредствен играч на И.О. не става...  в тетриса ти е силата.  ;D Що се отнася до 2рите ти ацц-та бате... само ти си толкова прост, че да объркаш акаунтите от които си пишеш с хората.. така че и да не си признаваш, на всички ни е ясно че са твои лора, гаргаран и там другите умрели котки и катерици   *hahaha*  и както казах може би охтике ти ще си единствения изтрит и наказан играч в безплатните сервери... явно е че новите технологии не са ти сила.. жалко че няма тук ТУРНИР с мото кой е най-малоумния И.О-ИГРАЧ .. може би щеше да имаш шанса да станеш поне там първи..  *gamer* но като се замисля ти си толкова прост бате, че дори и там щяха да ти земат 1вото място и да си останеш 2ри  *heart* *rose*
още един мой фен Grin
Кечето как е, развива ли се?
 Grin Grin
горният фен е едно твое приятелче което обича да играе с много акаунти от време на време и с кечето Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #154 -: Юни 04, 2014, 10:42:46 »

Една прекрасна дама взе че реши да излезе от мишата си дупка и да се направи на мъж.
ohitika(SIUKS)   caligula(NERON)   
И с това доказа че Олито,Гаргаранчо и Лорка са твой.Кофти е да си блондинка охитика кофти е защо мислиш че не поисках услуга от приятел да видя дали комплекса е твой.
Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #155 -: Юни 04, 2014, 11:21:54 »

Една прекрасна дама взе че реши да излезе от мишата си дупка и да се направи на мъж.
ohitika(SIUKS)   caligula(NERON)   
И с това доказа че Олито,Гаргаранчо и Лорка са твой.Кофти е да си блондинка охитика кофти е защо мислиш че не поисках услуга от приятел да видя дали комплекса е твой.
*crazy*,най-нормалното нещо е да те пална след като мистерията и кристито ме палеха а те както знаем са твойте "муленца"  Wink
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #156 -: Юни 04, 2014, 11:35:44 »

викай да те палят на 11 че пак тръгвам и ще е така докато имаш нещо което си заслужава да се запали Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #157 -: Юни 04, 2014, 13:30:18 »

викай да те палят на 11 че пак тръгвам и ще е така докато имаш нещо което си заслужава да се запали Grin
Добре скъпа ила ила аз гости не отказвам и всяко нещо с времето си нали знаеш.А теб кои те пали на 11%
Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #158 -: Юни 04, 2014, 13:43:55 »

Кофти е да си блондинка охитика кофти е защо мислиш че не поисках услуга от приятел да видя дали комплекса е твой.
и аз исках да видя нещо и го видях ,това кои са тези твои приятели Grin,щом кечето ти е приятел и  те пали на 11 ми е достатъчно,а с акаунта на кечето,987654321 и още няколко други играе a.maniac,живи и здрави да сте си с този приятел/и които миналата ера източиха няколко акаунта
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
mammamia
Гост
« Отговор #159 -: Юни 04, 2014, 13:52:49 »

Кофти е да си блондинка охитика кофти е
Ехххх, не обиждай блондинките, плииииссс...не ни принизявай на нивото на бобчо  Grin  Голям смях се смея с него,честно  *hahaha*
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #160 -: Юни 04, 2014, 13:53:08 »

и аз исках да видя нещо и го видях ,това кои са тези твои приятели Grin,щом кечето ти е приятел и  те пали на 11 ми е достатъчно,а с акаунта на кечето,987654321 и още няколко други играе a.maniac,живи и здрави да сте си с този приятел/и които миналата ера източиха няколко акаунта
Е викаш не са Жени като теб да ползват чужди акаунти за камикадзета.Да видим кой са твоите приятели ще ми е много интересничко да видя след 15 дни битките кой ти помогна толкова в нужда.Но на Блондинка кой може да откаже все пак жена си пък и русичка.Ако още от първия ден си бе дошла с твоя си акаунт да ме запалиш нямаше да ползвам обади се на съсед.Но да се криеш зад разни олита лорки и не знам си какви е характерно за работещите на магистралката но знам ли може и там да заработваш .....в някое кафе.
То все пак има блондинка и блондинка аз визирам нейното русо чаровница ще ми излезе тя.Ако не бях щастливо женен можех да се замисля да си я взема за вкъщи.


Атакуващи противникови армии
До   От   Бройка   Цел на атаката   Оставащо време
Провинция 9   ohitika - (18)   Копиеносци - 1748
Стрелци - 784
Мечоносци - 2000
Лека конница - 1829
Опожаряване   00:59

идва милата ми тя и сериозна ще излезе вече с лорка не става та и тя реши да влиза в графа бр'нетка  *rose*
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 13:56:49 от caligula » Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #161 -: Юни 04, 2014, 16:20:58 »

ако някой тука може да се квалифицира за женчо това си ти,спри да хленчиш и играй *stop*
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #162 -: Юни 04, 2014, 18:01:30 »

и аз да се оплача тука 2 муленца(misteriq и kristi) идват вече 2 седмица един/на през друг/а да ме палят  Cry


ако някой тука може да се квалифицира за женчо това си ти,спри да хленчиш и играй *stop*

Скъпа ти почна да хленчиш като млада вдовичка/ако си такава мой те искрени съболезнования/излез на вън може и да те огрее все пак си прекрасна блондинка

И според теб твоето е игра така ли твоето си е комплекс за молУценност.Тичай наглеждай мулетата пали другите дано изпъкнеш
Аз си играя дигам си още на горе хамбарите утре още едно ниво медицина.Та дерзай
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 18:04:08 от caligula » Активен

tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #163 -: Юни 04, 2014, 20:44:20 »

Нещо замириса на феромони тука,дайте да пием по една бира да отолим мераците.
 Grin Grin *beer* *beer*
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #164 -: Юни 05, 2014, 12:53:51 »

Нещо замириса на феромони тука,дайте да пием по една бира да отолим мераците.
 Grin Grin *beer* *beer*
Kак да не замирише като такава прекрасна дама като охитика се изявява като млада вдовичка.
Активен

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!