Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:56:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят 1 (НОВ) - ЕРА 2  (Прочетена 85916 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #135 -: Юни 03, 2014, 06:04:02 »

Бравос за мулето Smiley .... но на мен едно ми отнесе вчера поредните 7К селяка Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #136 -: Юни 03, 2014, 08:10:14 »

Едно човече снощи ми е  бутнало  крепоста и  мизерната  армика   и си  мисли че  ще мине  безнаказано   >Grin
Активен

Авторското Право  Grin
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #137 -: Юни 03, 2014, 08:47:34 »

Ако не знаеш и Миста и Кали са мои мулета, от най-лични Grin Лорче
Лорка,Лорка защо така плачкаш не мога да тЪ разбера.Предполагам защото ти затвориха другите две муленцЪ и сега с едно ти идва тегЪво .Не се излагай като девойка на мегдан.Да видя да рИвЪ като мулетата ТИ олито и лорката си чушеха краката да ни палят селянчетата.Един съвет много си добра в писането вземи пропиши поеми сърцераздирателни.

абе знам че още ви боли от миналата ера дето думнах един от вас и сега ви се привиждат най-различни"мулета",ама това че вие играете с повече от един акаунт(kristi и misteriq)незначи че и другите са като вас и особено активни сте станали във форума след като разбих kristito i капитулирах от misteriqta  Grin
както caligulata сам казва комплексарите са до гроб......а като са семейство направо неми се мисли какво е
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #138 -: Юни 03, 2014, 16:08:17 »

абе знам че още ви боли от миналата ера дето думнах един от вас и сега ви се привиждат най-различни"мулета",ама това че вие играете с повече от един акаунт(kristi и misteriq)незначи че и другите са като вас и особено активни сте станали във форума след като разбих kristito i капитулирах от misteriqta  Grin
както caligulata сам казва комплексарите са до гроб......а като са семейство направо неми се мисли какво е

Мога да ти кажа какво ни боли ама рискувам да ме блокират или да ми изтрият поста, сам си се издал че си ти, та не знам на кой му се привиждат:) Нас ни палят от началото на ерата-тебе не, защо ли не знам, lora и olito нима са те атакували?Smiley Ако е така  и са те палили ще си върна думите назад, но дай ми доклад за да ме опровергаеш. Те така или иначе битките си лъсват после и ще се види кой какъв е. Колкото до нашите мулета....какво да ти кажа, на реален играч от бетата да кажеш, че е муле и то само защото те е палил....Колкото до "krisito" не разбирам защо ни го приписваш, още повече че си го и "разбил" *freak* Очаквам новата ти идея за други знайни и незнайни мулета на Нерон Tongue
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #139 -: Юни 03, 2014, 16:32:15 »

Мога да ти кажа какво ни боли ама рискувам да ме блокират или да ми изтрият поста, сам си се издал че си ти, та не знам на кой му се привиждат:) Нас ни палят от началото на ерата-тебе не, защо ли не знам, lora и olito нима са те атакували?Smiley Ако е така  и са те палили ще си върна думите назад, но дай ми доклад за да ме опровергаеш. Те така или иначе битките си лъсват после и ще се види кой какъв е. Колкото до нашите мулета....какво да ти кажа, на реален играч от бетата да кажеш, че е муле и то само защото те е палил....Колкото до "krisito" не разбирам защо ни го приписваш, още повече че си го и "разбил" *freak* Очаквам новата ти идея за други знайни и незнайни мулета на Нерон Tongue
,
какво по точно съм се "издал",след като ме цитирате,а това че мистерия е акаунт от време оно незначи че момичето играе,а крисито го преписвам по същата логика по която ти ми преписваш някакви акаунти и за сведение да лора и олито не са ме палили но можеби не е от това че не са искали а просто е нямало какво да палят,сега имам незапалени провки ма няма мераклии да идват  :Dпредполагам се дължи на това че имам армия
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #140 -: Юни 03, 2014, 20:06:53 »

,
какво по точно съм се "издал",след като ме цитирате,а това че мистерия е акаунт от време оно незначи че момичето играе,а крисито го преписвам по същата логика по която ти ми преписваш някакви акаунти и за сведение да лора и олито не са ме палили но можеби не е от това че не са искали а просто е нямало какво да палят,сега имам незапалени провки ма няма мераклии да идват  :Dпредполагам се дължи на това че имам армия


*бе то и аз имам армия и то 1900 коне само,не знам да има някой толкоз,но ме палят и грабят ........ , с толкова население не вярвам да няма какво да палят ... не че се меся нещо точно между ВАС но и аз да си кажа ,че до сега толкоз много не са ме палили,даже и атакували ... от друга страна лора и олито мен също не са ме атакували ,освен да ме пали същия цървул,но с други акаунти ... луда работа ви казвам  Shocked  *xxx*
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #141 -: Юни 03, 2014, 20:42:37 »

Секи  го палат  и секи  го  грабат  от  това  няма  бягство   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #142 -: Юни 03, 2014, 20:51:45 »

Та като  се говори  за палежи   Океан  и ти не им  от стъпваш  по   палене   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #143 -: Юни 03, 2014, 20:52:23 »

,
какво по точно съм се "издал",след като ме цитирате,а това че мистерия е акаунт от време оно незначи че момичето играе,а крисито го преписвам по същата логика по която ти ми преписваш някакви акаунти и за сведение да лора и олито не са ме палили но можеби не е от това че не са искали а просто е нямало какво да палят,сега имам незапалени провки ма няма мераклии да идват  :Dпредполагам се дължи на това че имам армия

Да да, нямало е друг път Grin Виж сега сам знаеш че истината лъсва рано или късно, с тази разлика, че на мен слабо ми дреме за това, че някой си е решил да се опитва да ни лази по нервите, дали ще си ти-охитика, дали ще е lora, gargaran и т.н. дали ще е някоя "подводница" всяко нещо си има и плюсове и минуси, сега медицината и хамбарите са ни на едно много добро ниво и това ще ни е от полза когато ви писне да се занимавате с помощните си акаунти, ще ги източите и ще се биете в гърдите каква силна икономика или армия имате. Колкото до това че имаш армия, може и така да е, имаш и блок в който може да бъдеш запален при добро желание навсякъде, а блокът ти обикновено е същия като на Лорка, нищо че и сменяш знаменцето напоследък, то и за това си има причина. Сега да ти обясня и за misteriq, най-личното ми муле: след като тя размазва армията на lora, ти виждаш ли случайно си и писал от акаунта на "ohitika". Да взема да я помоля да направи screen shot.... Wink Wink И какво ти е чудно, ти присъстваш в съюзни врагове, а тя не е фен на това да грабят/удрят съюзниците и. Мисля, че ти отделих повече от достатъчно време, обещавам да не се повтарям Cool Cool
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #144 -: Юни 03, 2014, 21:08:49 »

Да да, нямало е друг път Grin Виж сега сам знаеш че истината лъсва рано или късно, с тази разлика, че на мен слабо ми дреме за това, че някой си е решил да се опитва да ни лази по нервите, дали ще си ти-охитика, дали ще е lora, gargaran и т.н. дали ще е някоя "подводница" всяко нещо си има и плюсове и минуси, сега медицината и хамбарите са ни на едно много добро ниво и това ще ни е от полза когато ви писне да се занимавате с помощните си акаунти, ще ги източите и ще се биете в гърдите каква силна икономика или армия имате. Колкото до това че имаш армия, може и така да е, имаш и блок в който може да бъдеш запален при добро желание навсякъде, а блокът ти обикновено е същия като на Лорка, нищо че и сменяш знаменцето напоследък, то и за това си има причина. Сега да ти обясня и за misteriq, най-личното ми муле: след като тя размазва армията на lora, ти виждаш ли случайно си и писал от акаунта на "ohitika". Да взема да я помоля да направи screen shot.... Wink Wink И какво ти е чудно, ти присъстваш в съюзни врагове, а тя не е фен на това да грабят/удрят съюзниците и. Мисля, че ти отделих повече от достатъчно време, обещавам да не се повтарям Cool Cool
ми качи какво сме си писали та да се види де Grin,а той блока ми е какъвто е и твоя и на калигула ,какъвто е и на 3/4 от тези дето играят Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
gogata2013
Гост
« Отговор #145 -: Юни 03, 2014, 21:18:58 »

Някой да "щибне" един шамар на ke4eto и да дигне знамето и той - няма да се цепи от колектива  Grin
Активен
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #146 -: Юни 03, 2014, 21:52:36 »

ми качи какво сме си писали та да се види де Grin,а той блока ми е какъвто е и твоя и на калигула ,какъвто е и на 3/4 от тези дето играят Grin

Изтрила го била, иначе с удоволствие, щом имам и от теб разрешение Smiley А и да цитирам без скриншот ще кажеш, че си измислям, не върви, пак измести темата, казах ти и точенето ще излезе на яве, и мулетата, каквото и да си говорим сега е чиста загуба на време, аз лично не разполагам с такова.
Активен
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #147 -: Юни 03, 2014, 21:57:11 »

Някой да "щибне" един шамар на ke4eto и да дигне знамето и той - няма да се цепи от колектива  Grin

И на мен да шибне, дет го вдигнах по погрешка:)
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #148 -: Юни 03, 2014, 21:59:11 »

Изтрила го била, иначе с удоволствие, щом имам и от теб разрешение Smiley А и да цитирам без скриншот ще кажеш, че си измислям, не върви, пак измести темата, казах ти и точенето ще излезе на яве, и мулетата, каквото и да си говорим сега е чиста загуба на време, аз лично не разполагам с такова.
аеде като излезе на" яве "тогава ще го говорим  Wink
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #149 -: Юни 03, 2014, 22:04:43 »

аеде като излезе на" яве "тогава ще го говорим  Wink

Убаво :Smiley Grin Grin
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!