Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:34:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класирания Ера 1 от Свят 1 (нов свят) ...  (Прочетена 11039 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #30 -: Май 10, 2014, 00:06:37 »


Оф Галине, да не си зодия теле?! Писна ми от тебе това били онова било, дадох ти теоритичен пример за наглеждане, нито аз съм ти светила като си наглеждал нито ти на нас така че наистина полемиката е излишна, само удължаваме изкуствено темата, спял бил като пън, ми ше нанкаш поне 6 те часа. А за Жечко евалата на Охитиката, че си каза нещата както са си, а ти се правиш на ущипана кокона, все едно не си знаел как 2-3 минути след него ми влизаш в заградената. Хубаво го каза моя танцов партньор, всеки си гледа нещата през своята призма, ама ти, не та не, Калигула наглеждал, да беше обвинил мен, по щях да го приема Tongue Обещавам от сега нататък всяка сутрин ще го будя да се нагледа сам, а вие ми вервайте Grin
Не съм рогато,
просто съм инато  *freak*

даже много закъснях   Grin събирането на армията ме забави Tongue

Галине,пускаш атака от акаунта на Лидера си по време на война.За какво повече да говорим.Беседа искаш.Ми наглеждай Атилах примерно(пак),аз пускам атака по него(армията му я нема),па ти ме засичаш от твоя акаунт-прост пример.Как може да сравниш просто наглеждане за наемане на работници и харчене на рес с пускане на атаки от различни акаунти.
Бе всичко си е нарушение,ама ти ПАК,твоите са благородни измами,чуждите истински  Grin Железен си.
Ето това чаках да видя. Поредната глупост. Аз беседа с теб не искам да водя, ти освен да фабрикуваш клевети доказа, че друго не можеш да правиш... Давам ти пример какво се случи тази ера и какво не съм направил пък ти продължавай да твориш измислици... Крокодила когато ме палеше, можех да го засека от Атилах. Точно тогава аз го наглеждах, но както писах и на Крокодила (може да го питаш) това не е моята игра и няма да направя такъв тип засечка. Ето ти прост пример как аз само наглеждам. Атилах го наглеждах към 4-5 дни, за по няколко часа на ден, но не пуснах на никой атака, замисли се защо някои неща се случват и други не се случват ...
Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #31 -: Май 10, 2014, 09:02:47 »

,изненадвам се от първото на Крис при нетната,не казвам ,че не е заслужено,просто моите очаквания бяха други.

Извинявай че съм те разочаровал  Undecided
В интерес на истината, аз също очаквах друг да е човека с нетото, моят фаворит беше Радо, така че и аз съм изненадан  Embarrassed

 Tongue тази ера ще играем за чичо Кали  Tongue
« Последна редакция: Май 10, 2014, 09:27:08 от CrishtiaN » Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #32 -: Май 10, 2014, 16:09:19 »

Аз  няма  да играя  за никои   Ако  ми  умърсът  селяните и  аз  ще  мина техните   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #33 -: Май 10, 2014, 18:14:40 »

Извинявай че съм те разочаровал  Undecided
В интерес на истината, аз също очаквах друг да е човека с нетото, моят фаворит беше Радо, така че и аз съм изненадан  Embarrassed

 Tongue тази ера ще играем за чичо Кали  Tongue
35         CrishtiaN      3146   5   

искам рестарт много си ми далечко поне за началото на ерата ама часовият диапозон твоя го знаем не се променя Чичовото.Но като ти гледам провките направо ми се  Cry една коледна беседа и ........
Активен

okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #34 -: Май 10, 2014, 19:18:21 »

Извинявай че съм те разочаровал  Undecided
В интерес на истината, аз също очаквах друг да е човека с нетото, моят фаворит беше Радо, така че и аз съм изненадан  Embarrassed

 Tongue тази ера ще играем за чичо Кали  Tongue
Ехаа, не не си ме разочаровал,просто очаквах Радо,някои блатар или мош да са там а от теб- побоища  Grin ,мислех,че ще се биеш повечко  Wink
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #35 -: Май 10, 2014, 19:35:24 »


Ето това чаках да видя. Поредната глупост. Аз беседа с теб не искам да водя, ти освен да фабрикуваш клевети доказа, че друго не можеш да правиш... Давам ти пример какво се случи тази ера и какво не съм направил пък ти продължавай да твориш измислици... Крокодила когато ме палеше, можех да го засека от Атилах. Точно тогава аз го наглеждах, но както писах и на Крокодила (може да го питаш) това не е моята игра и няма да направя такъв тип засечка. Ето ти прост пример как аз само наглеждам. Атилах го наглеждах към 4-5 дни, за по няколко часа на ден, но не пуснах на никой атака, замисли се защо някои неща се случват и други не се случват ...

Скъпи ми Галинчо,теб те питам директно-Ти повече от 2 мин помниш ли?
1.Дай една клевета
2.Дадох пример какво може да се случи от наглеждач,не казах че си го правил *xxx*
3.Не ме интересува типа ти игра,не ме интересува и непрекъснатото ти плачене.
4.Кой написа че от акаунта Атилах е пускал атаки по време на война и се е разбил,защото нещо бил зает и не следял...аз?
5.Нещо ти има човече,замисли се.
6. *wall*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #36 -: Май 10, 2014, 20:57:47 »

Скъпи ми Галинчо,теб те питам директно-Ти повече от 2 мин помниш ли?
1.Дай една клевета
2.Дадох пример какво може да се случи от наглеждач,не казах че си го правил *xxx*
3.Не ме интересува типа ти игра,не ме интересува и непрекъснатото ти плачене.
4.Кой написа че от акаунта Атилах е пускал атаки по време на война и се е разбил,защото нещо бил зает и не следял...аз?
5.Нещо ти има човече,замисли се.
6. *wall*
Аз помня до много повече от две, а ти май забрави за намеците, клеветите и започнатото заяждане с мен от един определен момент във форума... Не можеш да ме учудиш с избирателната си памет... Много клевети съм ти дал, на въпросите съм ти отговорил, може да провериш в другата тема. За разлика от теб ти като си ми задал въпрос аз съм отговарял на всичките, а не съм се скривал в мишата си блатна дупка от където изпълзяваше всеки път, когато ти дойде музата за поредната измишльотина и не си отговорил на нито един мой въпрос...
Ти даваш пример, аз ти давам пример.
Относно реването кажи къде да ти пратя кърпички, че явно имаш нужда от тях...


Ето ти един пример за поредния ти намек, тип клевета. Може да прочетеш в следващите няколко страници на колко въпроси си отговорил и как в един определен момент спираш да пишеш, защото не ти е угодно. Това е просто пример, не ми се рови в цялата тема да ти гледам мизериите, отново...
 ИО - Класически и Версия 4 Светове / Свят 1 / Re: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 --- всяващите респект никовe    -: Февруари 23, 2014, 18:13:05
A kой играе с акаунта на Галин ако не е тайна? Cool

п.п.: каквото съм имал да го кажа съм го казал в горе посочената тема, но ми е интересно докога ще продължиш...
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #37 -: Май 10, 2014, 21:05:11 »

Ето това си го снимай,сложи си го в рамка и стига ни натоварва с измислената си честност.Марш.

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=71146.210
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #38 -: Май 10, 2014, 22:01:04 »

Ето това си го снимай,сложи си го в рамка и стига ни натоварва с измислената си честност.Марш.

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=71146.210
За пореден път си изключително предивидим и знам какво ще напишеш  Grin *hahaha* Отново избяга от въпроса и се скри в мишата си дупка.  Същата дупка, в коята те намерихме и седя там докато не те разобличихме.

За пореден път си комичен. Честен съм да и това знам, че изключително много ви дразни. За нищо не съм излъгал - това е факт. Застанах и казах какво съм направил, а ти не можа да събереш смелост да кажеш с кой акаунт играеш.
А всичките излишльотини? А за тях какво ще кажеш? Ето какво не е вярно от написаното за мен и от кого:
- НЕ играя с няколко акаунта, т.е. мултиакаутинг - шишарката
- НИКОЙ освен мен не играе с моя акаунт - клеветника
- НЕ точа акаунти - клеветника
- НЕ уговарям битки - фантазьора мош

Може ти да си сложиш моето признание в рамка само това ще ти остане... Снимай си го другия път като играя да може да го ползваш като оправна точка за поредните измишльотини Wink Даже и като форумен герой издишаш...
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #39 -: Май 10, 2014, 22:19:32 »

От  45  човека  в  обхват    само 4  са  чужденци    липса  на   чужденци  в тоя  свят   Undecided
Активен

Авторското Право  Grin
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #40 -: Май 10, 2014, 22:20:39 »

Болничък си.Съжалявам за което.
Ника ми никога не е бил,няма да бъде или някога ще бъде твоя или на хората около теб работа.Който е трябвало,го е знаел.
Разобличил си поредните си фантазии.Наистина толкова липса на усещане и шантава персона не очаквах да срещна тук...след номер 1 де. Но и твоя ник,като неговия,той с 1,ти.......
..из Опасен чар,с леки корекции:
Стая 206,2ри етаж,южното крило.При Бай Ставри,познавам го лично,човекът е строг,но справедлив(като доктор) Grin

Бегай стига се излагай бре....
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #41 -: Май 10, 2014, 22:32:27 »

Болничък си.Съжалявам за което.
Ника ми никога не е бил,няма да бъде или някога ще бъде твоя или на хората около теб работа.Който е трябвало,го е знаел.
Разобличил си поредните си фантазии.Наистина толкова липса на усещане и шантава персона не очаквах да срещна тук...след номер 1 де. Но и твоя ник,като неговия,той с 1,ти.......
..из Опасен чар,с леки корекции:
Стая 206,2ри етаж,южното крило.При Бай Ставри,познавам го лично,човекът е строг,но справедлив(като доктор) Grin

Бегай стига се излагай бре....
Явно не е добър като виждам резултата, който е постигнал с теб...

Последното изречение, може да си го прочиташ преди лягане за лека нощ  Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #42 -: Май 10, 2014, 22:42:22 »

 *db*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Pavlov
Tiberius
Капитан
****

Karma: +74/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Профил
« Отговор #43 -: Май 10, 2014, 23:58:54 »

Галине, ако позволиш безпристрастен коментар - отегчителен си доста. Хем дълго, хем претенциозно, хем с груби правописни грешки. Тегав си, брат ... за четене.  Wink
Активен
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #44 -: Май 11, 2014, 10:53:14 »


Айде дано никой не ми махне лудата катерица сега *gamer*
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!