Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:06:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класирания Ера 1 от Свят 1 (нов свят) ...  (Прочетена 11032 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #15 -: Май 09, 2014, 14:25:54 »

Поздравления на всички честно играли в тази ера.
Поздравления за Ohitika, че "призна" за това, че са използвали акаунта на Жечко, пък макар и два пъти.
Поздравления за The_God, че се възползва от тази ситуация и стана маршал.
На мен ми беше изключително забавно като цяло подрънкахме се с доста хора из форума и на ЛС и ще продължаваме най-вероятно, колкото и да не ви се иска да ни четете wassup
Поздравления за Christian, че успя с "дипломация" да спечели нетната.
И на последо място в тази прочувствена реч, но не е по важност поздравления за един комшия, за това че спеше когато аз бях будна, даваше щедро ресурсче и нито веднъж не ми писа нито капитулира! Искрен поздрав с пожелания да се падне по-далеч от мен следващата ера, за да не ме изкушава:) *gamer*

За протокола-да и Калигула и аз наглеждаме, но само нашите си акаунти.

П.П. Негово разбиване не си спомням да е имало, но може и да бъркам, знам че беше олекнал с някакви милиони, ама то си е в реда на нещата ;D
Айде до довечера Kiss Kiss Kiss Kiss

Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #16 -: Май 09, 2014, 17:05:23 »

Калигула наглежда, факт.
Зависи от гледната точка влизам а акаунта на собствената си жена.Но тя пуска атака и става да прави салата и какво да ми зареже салатката да си следи атаката ми по добре да гледам аз.НО живеем в една къща,един съюз,никога никои от двамата не е ползван за облага на другия......Докато вие госПоди след калко акаунта минах те колко пъти ИП адресът ви е бил като някои от съотборниците ви или обратното.А и никога не съм и се бъркал в начина на игра схващаш ли леката разлика.И другото за портокола нашите ИП са 3 за цялата ера домашно/гръцко/това на Фланкер.Твоят акаунт колко ИП смени за тази ера колко пъти си бяхте на гости съюзно и не само.
И за това че съм наглеждал цяла ера не можа да ми хванете воиската ли.
А ти може по 7 пожара аз си ги пусках по 8 че и някои онлаин нали гоСподи *cocktail*

Кристияне от сега да ти споделя че ЧИЧО ти Калигула мисли от сега да ти идва на гости не за друго за самото определени.
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #17 -: Май 09, 2014, 18:18:29 »

Поздравления за Крис.За 2ри път ставам свидетел как печели нетна,след като негов съюзник или приятел,размазва конкурента му.Нищо против правилата,Крис е страхотен играч,а това че има хора които правят това за него,показва че е и страхотен приятел и човек.Честито Крис.
Бобосам спечели напълно заслужено доблеста,не поиска и военната Wink Честито.
Галин първи Маршал,победител във военната.Намери начин,направи го.За мен може да не е най-заслужилия за тази класация,но класирането показва друго.Честито.

Отдавна нямаше ера с толкова добри стари играчи,беше забавно *beer*

Всички пишат за класации,нормално,съжалявам,че една необмислена постъпка на Гергана и за мен странното напускане на Шишарката(така и нз причината,може и да съм бил аз)лиши Блатото от пълна хегемония на всички нива в ерата,защото съюз в състав Кро,Шишо,Били,Сцила,Андромаха и копачите Дунгеон и моя милост,нямаше побеждаване.Надявам се да имам право на това скромно мнение Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #18 -: Май 09, 2014, 18:54:53 »

Зависи от гледната точка влизам а акаунта на собствената си жена.Но тя пуска атака и става да прави салата и какво да ми зареже салатката да си следи атаката ми по добре да гледам аз.НО живеем в една къща,един съюз,никога никои от двамата не е ползван за облага на другия......Докато вие госПоди след калко акаунта минах те колко пъти ИП адресът ви е бил като някои от съотборниците ви или обратното.А и никога не съм и се бъркал в начина на игра схващаш ли леката разлика.И другото за портокола нашите ИП са 3 за цялата ера домашно/гръцко/това на Фланкер.Твоят акаунт колко ИП смени за тази ера колко пъти си бяхте на гости съюзно и не само.
И за това че съм наглеждал цяла ера не можа да ми хванете воиската ли.
А ти може по 7 пожара аз си ги пусках по 8 че и някои онлаин нали гоСподи *cocktail*

Кристияне от сега да ти споделя че ЧИЧО ти Калигула мисли от сега да ти идва на гости не за друго за самото определени.
две айпи-та. На атилах и моето лично, което на домашния компютър. Може някое мобилно АйПи на мтел да се е прихванало покрай наглеждане през телефон.

Да попитам каква е разликата между това Х да пусне атака от неговия си акаунт и Y да я следи, и Y да пусне атака в акаунта на Х по негово поръчение  *pardon* Аз разлика не виждам, а вие Huh? Въпроса е реторичен, Не мисля, че има смисъл да се задълбава повече, но ако желаете аз съм насреща за беседа по темата.


Активен

caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #19 -: Май 09, 2014, 20:14:59 »

две айпи-та. На атилах и моето лично, което на домашния компютър. Може някое мобилно АйПи на мтел да се е прихванало покрай наглеждане през телефон.

Да попитам каква е разликата между това Х да пусне атака от неговия си акаунт и Y да я следи, и Y да пусне атака в акаунта на Х по негово поръчение  *pardon* Аз разлика не виждам, а вие Huh? Въпроса е реторичен, Не мисля, че има смисъл да се задълбава повече, но ако желаете аз съм насреща за беседа по темата.




Ми ако сте семейство с Атилах никаква.Е то ако се либят младите що да не се вземат де.Но извини ме но заради атаката аз да стана да си правя салата или да си нарежа мезето.И да уточним никой от нас не пуска атака от акаунта на другия за да се облагодетлства той самият или ...
Беседа относно за какво как се наглеждате взаимно и как си пускате атаки от чужди акаунти ли ясно е че си спец по темата и не мисля да беседваме босичък съм на тази тема.
И разликата при нас е че това се случва много рядко и предимно вечер когато собственика на другия акаунт е на макс 10 метра от компа си.А не е излязал да пие бира и друг виси и го варди.Когато излизем ние излизаме заедно и тогава никои никого не гледа.Схвана ли разликата от твоята риторика.
Активен

no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #20 -: Май 09, 2014, 20:56:13 »

Абе  кви    хорасте  човек  да ви  качи  класирането и вия   да почнете  веднага  да се плуете   Тази ера където  ида ще  още   поголяма    помия  от миналата   *wall* Sad
Активен

Авторското Право  Grin
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #21 -: Май 09, 2014, 21:08:47 »

Ми ако сте семейство с Атилах никаква.Е то ако се либят младите що да не се вземат де.Но извини ме но заради атаката аз да стана да си правя салата или да си нарежа мезето.И да уточним никой от нас не пуска атака от акаунта на другия за да се облагодетлства той самият или ...
Беседа относно за какво как се наглеждате взаимно и как си пускате атаки от чужди акаунти ли ясно е че си спец по темата и не мисля да беседваме босичък съм на тази тема.
И разликата при нас е че това се случва много рядко и предимно вечер когато собственика на другия акаунт е на макс 10 метра от компа си.А не е излязал да пие бира и друг виси и го варди.Когато излизем ние излизаме заедно и тогава никои никого не гледа.Схвана ли разликата от твоята риторика.
Едно дълго слово, което се обезсмиля от истината. Като е на 10 метра да си гледа атаката не е нужно друг да я следи... Дали някой е излезнал да пие бира и друг го варди или някой реже мезето докато друг го варди лично аз не мога да видя разликата  *pardon* Сигурно за теб има разлика, защото става дума за теб и жена ти... Когато става дума за други не може, когато става дума за теб може, говорим за аналогични ситуации. А това, че сте семейство е успокоение за твоята съвест, за нарушаването на правилата няма никакво значение  Grin а в случая при вас е системно, докато при нас беше единично и то от моя страна ...


Абе  кви    хорасте  човек  да ви  качи  класирането и вия   да почнете  веднага  да се плуете   Тази ера където  ида ще  още   поголяма    помия  от миналата   *wall* Sad
Аз съм с последен модел плюнкобран, специална разработка, която предпазва не само от обикновени плюнки, но и от радиоактивни, киселенни и всякакви отрвни храчки Grin
Активен

Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #22 -: Май 09, 2014, 21:45:21 »

Едно дълго слово, което се обезсмиля от истината. Като е на 10 метра да си гледа атаката не е нужно друг да я следи... Дали някой е излезнал да пие бира и друг го варди или някой реже мезето докато друг го варди лично аз не мога да видя разликата  *pardon* Сигурно за теб има разлика, защото става дума за теб и жена ти... Когато става дума за други не може, когато става дума за теб може, говорим за аналогични ситуации. А това, че сте семейство е успокоение за твоята съвест, за нарушаването на правилата няма никакво значение  Grin а в случая при вас е системно, докато при нас беше единично и то от моя страна ...

Аз съм с последен модел плюнкобран, специална разработка, която предпазва не само от обикновени плюнки, но и от радиоактивни, киселенни и всякакви отрвни храчки Grin

Що да не е нужно-атакувам еди кой си, остават 3 минути до атаката, ако ми е важно дали ще влезе защо да не гледа, а аз спокойно да си върша квот имам да правя, ама няма нужда да се навлиза чак в такива полемики кой какво и защо. Ще се опитам да обобщя какво имам предвид аз и Кали под наглеждане-имаме предвид наситина НАГЛЕЖДАНЕ, а не взимане на решения какво да се случва с нечия атака, какво проучване да се пуска и изобщо какво действие да се предприеме в играта. Не знам ти при каква ситуация си "наглеждал", но за мен честно казано това е без каквото и да е значение, стига да няма злоупотреба с това, като примерно (простете че ще го спомена отново, ама още ми "държи влага", "наглеждането" на Жечко от Охитика.
П.П. Не знам защо реши, че е "системно" ама айде стига, че много ми станаха кавичките:)
Активен
tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #23 -: Май 09, 2014, 21:47:17 »

Ми аз като последна дупка на кавала какво да кажа,освен да почна да свиря.Цигу-мигу цигу-мигу  *hihi*
По мое скромно мнение,за тази ера доста хора се бяха надъхали предварително,имаше доста стари кримки които отдавна не бяхме виждали
така наречените "гръмки никове" дали във всичко това което обикновения читател изчете в по горните постове има стара вражда или всичко се зароди на момента не можем да знаем,истината е че всеки вижда нещата през своята си призма и светоусещане.Дето казват "Гледаш на света от своята си камбанария" Кой от какво е бил ощетен или недоволен да оставим на страна.
Аз Тазито иначе казано Асен видях следното.Стартирахме ерата с огромен мерак,до един момент имаше всякакви и безчет свободни електрони дето се надпреварваха да палят,грабят и прочие.......... и в един момент "Беше тихо във наште сърца
Беше тихо в очите притворени
и стояхме със тъжни лица
и се вслушвахме в спомена,
но дочувахме само една тишина"
Разбирам,човек да пусне мод,нормално е,но 80% в мод и при това излизаме нападаме и пак мод съжалявам,за мен се опорочи идеята да вдигнем стария свят 1.Всичко останало е напразно бръщолевене.
Все пак наздраве на всички,болни и щастливи,волни и недоволни.
 *beer* *beer* *beer*

П.С. По добре другата ера да сме по далеч,че ще ти трябват повече танцьорки  *cocktail*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #24 -: Май 09, 2014, 22:21:48 »

Що да не е нужно-атакувам еди кой си, остават 3 минути до атаката, ако ми е важно дали ще влезе защо да не гледа, а аз спокойно да си върша квот имам да правя, ама няма нужда да се навлиза чак в такива полемики кой какво и защо. Ще се опитам да обобщя какво имам предвид аз и Кали под наглеждане-имаме предвид наситина НАГЛЕЖДАНЕ, а не взимане на решения какво да се случва с нечия атака, какво проучване да се пуска и изобщо какво действие да се предприеме в играта. Не знам ти при каква ситуация си "наглеждал", но за мен честно казано това е без каквото и да е значение, стига да няма злоупотреба с това, като примерно (простете че ще го спомена отново, ама още ми "държи влага", "наглеждането" на Жечко от Охитика.
П.П. Не знам защо реши, че е "системно" ама айде стига, че много ми станаха кавичките:)
Много е лесно да се измислят оправдания, но щом ти остават три минути и вместо да "режеш мезе" (кавичките са заради цитат) можеш да погледнеш 20 секунди преди битката дали някой е он, все пак затова е статистиката и можеш да върнеш, ако е нужно. Не виждам логика друг човек да следи твоята атака... Ако човека, който атакуваш влезе и наглеждащия ще трябва да вземе решение дали да върне или да остави атаката да мине, така че във вашия случай определено има наличнието на вземане на решение... Моите атаки аз сам си ги следих, когато можех, а когато не можех, например вечер когато си спях като пън, а моите войничета си бутаха крепости или палеха. Ако ме бяха спрели, спрели какво да правим ,това е играта, но не съм ангажирал друг да ми следи атака... Аз съм наглеждал при ситуацията да наглеждам дали има атака към акаунта, не съм следил атаките на други играчи. Това разбирам под наглеждане.
Поведението на Жечко няма да го коментирам, той си е касичка, игра като касичка и се доказа като касичка. Дано да има повече такива играчи  Grin
« Последна редакция: Май 09, 2014, 22:24:23 от The_God » Активен

Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #25 -: Май 09, 2014, 22:34:16 »

Много е лесно да се измислят оправдания, но щом ти остават три минути и вместо да "режеш мезе" (кавичките са заради цитат) можеш да погледнеш 20 секунди преди битката дали някой е он, все пак затова е статистиката и можеш да върнеш, ако е нужно. Не виждам логика друг човек да следи твоята атака... Ако човека, който атакуваш влезе и наглеждащия ще трябва да вземе решение дали да върне или да остави атаката да мине, така че във вашия случай определено има наличнието на вземане на решение... Моите атаки аз сам си ги следих, когато можех, а когато не можех, например вечер когато си спях като пън, а моите войничета си бутаха крепости или палеха. Ако ме бяха спрели, спрели какво да правим ,това е играта, но не съм ангажирал друг да ми следи атака... Аз съм наглеждал при ситуацията да наглеждам дали има атака към акаунта, не съм следил атаките на други играчи. Това разбирам под наглеждане.
Поведението на Жечко няма да го коментирам, той си е касичка, игра като касичка и се доказа като касичка. Дано да има повече такива играчи  Grin

Оф Галине, да не си зодия теле?! Писна ми от тебе това били онова било, дадох ти теоритичен пример за наглеждане, нито аз съм ти светила като си наглеждал нито ти на нас така че наистина полемиката е излишна, само удължаваме изкуствено темата, спял бил като пън, ми ше нанкаш поне 6 те часа. А за Жечко евалата на Охитиката, че си каза нещата както са си, а ти се правиш на ущипана кокона, все едно не си знаел как 2-3 минути след него ми влизаш в заградената. Хубаво го каза моя танцов партньор, всеки си гледа нещата през своята призма, ама ти, не та не, Калигула наглеждал, да беше обвинил мен, по щях да го приема Tongue Обещавам от сега нататък всяка сутрин ще го будя да се нагледа сам, а вие ми вервайте Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #26 -: Май 09, 2014, 22:47:00 »

Галине,пускаш атака от акаунта на Лидера си по време на война.За какво повече да говорим.Беседа искаш.Ми наглеждай Атилах примерно(пак),аз пускам атака по него(армията му я нема),па ти ме засичаш от твоя акаунт-прост пример.Как може да сравниш просто наглеждане за наемане на работници и харчене на рес с пускане на атаки от различни акаунти.
Бе всичко си е нарушение,ама ти ПАК,твоите са благородни измами,чуждите истински  Grin Железен си.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #27 -: Май 09, 2014, 22:47:53 »

Я  си  паравете ена  салата  сипетеси  по  една отлежала  или   една от  резерва   дето  го  кътате  в  избата   седнете  на  масата   мисла   че  там е  по приятна   прикаската   а не  тукаа   *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #28 -: Май 09, 2014, 22:49:53 »

Крокодиле я  заключи   темата    че то  нестана   класирането  а  бозта  в свят 1 
  Било  кво  било   сичко  минало заминало     стига се яштееее Sad
Активен

Авторското Право  Grin
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #29 -: Май 09, 2014, 23:45:25 »

А за мен никои нищичко не споменава уаааа  Cry не че има какво да се каже тази ера ... Някои неща в класациите ме изненадват,но нормално-16 пълни дена съм изтървал а както разбирам и 2 още от( удължена ера ) Бобосам го оставих на 526 доблест някаде беше,продължавам да твърдя ,че това е * моят тип игра * и това,което ме кефи в играта,маршал съм ставал и на много по-малко нето пак с малко играчи -това което казва Кро ,но наистина с малкото активни играчи тази ера и които са му били в обхват това е много трудно ,изненадвам се от първото на Крис при нетната,не казвам ,че не е заслужено,просто моите очаквания бяха други.При съюзната ... когато видя първи БГ алианс и това ми стига,макар,че вече войните не са това,което трябва да са.----поздравления за всички,отделили време за тази игра ,надеждата за силна ера след лятото остава ... мъждука ... тлее  Wink  *beer* bgflag
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!