Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:13:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класирания Ера 1 от Свят 1 (нов свят) ...  (Прочетена 11027 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Май 09, 2014, 00:57:55 »

НЕТО





ВОЕННИ






ДОБЛЕСТ



« Последна редакция: Май 09, 2014, 08:58:52 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1 -: Май 09, 2014, 01:12:55 »

Това е от заглавната страница ...

Бях снимал някои неща от играта .. но понеже ерата се удължи с два дни ... щеше да е некоректно да кача тях като официална класация ... някой можеше да бъде ощетен ...

Аз си казах мнението за ерата ... и то не се промени до края за съжаление  ..... персонално съм отвратен от нещата, които видях в тази ера ... но какво да се прави винаги съм бил идеалист  *pardon*


Поздравления на Кристиян за НЕТОТО  *beer* *beer* *beer* ... за втори път успява да ме "изработи" използвайки слабото ми място ...... но най-отговорно му заявявам, че вече няма да има тази възможност  Wink


Както казах, не съм наблюдавал играта на Бобо ... не ми беше в обхват ... но на тези точки да стигне до Маршалската звезда ... заслужава поздравление дори и само за упоритостта си  Smiley


Калигула направи силна ера ... след като беше разбит и поограбен ... успя да въстанови и да завърши с най-голямата армия в ерата  *beer* *beer* *beer*


Аз си направих моята игра ... за съжаление с малкото време с което разполагах, нямах време да следя и засичам (тези на които им лових армии, може да кажат дали съм се справил  Tongue )... така, че к'вото е ... това е  Smiley

Благодаря на всички от Блатото .. които започнаха и завършиха ерата с мен  *THANK* Надявам се като се срещаме за в бъдеще, като врагове или приятели да бъдем с добри спомени от играта ни заедно  *beer*

Благодаря и на всички приятели в ерата, без които щеше да ми е доста по-скучно  *beer* *beer* *beer*




Р.Р. Понеже знам, че ще почнат пак спекулации за водещата позиция на Галин (THE_GOD) ... във военните ... след "заигравката" му с подарения акаунт на Je4ko и новия му "собственик" ... няма как да получи поздравления от мен  *pardon* За да не си губите времето ... с Жечко съм си писал през цялата ера ... и от него знам, кога и на кого си е дал акаунта  Smiley За протокола ... първо ми го предложи на мен ... но аз с чужди акаунти не играя  Cool
« Последна редакция: Май 09, 2014, 08:59:19 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #2 -: Май 09, 2014, 08:20:33 »

Съюзна класация



митака я взе сам тази класация въпреки някой опити да му попречим Smiley
« Последна редакция: Май 09, 2014, 09:48:42 от ohitika » Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #3 -: Май 09, 2014, 08:30:45 »

Поздравления на Кристиян за НЕТОТО  *beer* *beer* *beer* ... за втори път успява да ме "изработи" използвайки слабото ми място ...... но най-отговорно му заявявам, че вече няма да има тази възможност  Wink
Както казах, не съм наблюдавал играта на Бобо ... не ми беше в обхват ... но на тези точки да стигне до Маршалската звезда ... заслужава поздравление дори и само за упоритостта си  Smiley
Аз си направих моята игра ... за съжаление с малкото време с което разполагах, нямах време да следя и засичам (тези на които им лових армии, може да кажат дали съм се справил  Tongue )... така, че к'вото е ... това е  Smiley
Р.Р. Понеже знам, че ще почнат пак спекулации за водещата позиция на Галин (THE_GOD) ... във военните ... след "заигравката" му с подарения акаунт на Je4ko и новия му "собственик" ... няма как да получи поздравления от мен  *pardon* За да не си губите времето ... с Жечко съм си писал през цялата ера ... и от него знам, кога и на кого си е дал акаунта  Smiley За протокола ... първо ми го предложи на мен ... но аз с чужди акаунти не играя  Cool

 Cry пак старата песен на нов глас,нямал време,изработили го,другият играел нечестно.
Както винаги не особено мъжко поведение да не кажа друга дума,когато са се представили слабо блатарите са такива оправданията Wink
да кажа за прословутият акаунт на Жечко ,че да остави го на мене 2 вечери,първата нищо  нестана и му бе направен сейв а следващият път бе бутнат в  Аврелия,от там нататъка Жечко си го играеше сам.Виждам че не ви се харесва че Галин взе военната ма това е положението Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #4 -: Май 09, 2014, 09:24:04 »

Cry пак старата песен на нов глас,нямал време,изработили го,другият играел нечестно.
Както винаги не особено мъжко поведение да не кажа друга дума,когато са се представили слабо блатарите са такива оправданията Wink
да кажа за прословутият акаунт на Жечко ,че да остави го на мене 2 вечери,първата нищо  нестана и му бе направен сейв а следващият път бе бутнат в  Аврелия,от там нататъка Жечко си го играеше сам.Виждам че не ви се харесва че Галин взе военната ма това е положението Grin

Намери един учител по Български да ти обясни в кои случаи се ползват кавички ... Кристиян за втора ера успява да получи обещанието ми, че няма да го атакувам и втора ера печели нетната, защото аз като обещая държа на думата си независимо от промените, които настъпват в самата ера   Smiley

Поздравленията към всички, които са постигнали нещо през ерата са искрени  Smiley

Р.Р. По-късно ще кача как завърши реално ерата .... там ще се види дали Блатото е направило слаба ера  Grin
« Последна редакция: Май 09, 2014, 09:58:21 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #5 -: Май 09, 2014, 09:48:05 »

Намери един учител по Български да ти обясни в кои случаи се ползват кавички ... Кристиян за втора ера успява да получи обещанието, ми че няма да го атакувам и втора ера печели нетната, защото аз като обещая държа на думата си независимо от промените, които настъпват в самата ера   Smiley
за учителя по Български в пълна степен се отнася и за тебе че погледни къде си сложил първата запетая а и не само тя Tongue
и пак от написаното ти остава съмнение че някой те е подвел едва ли не нарочно да обещаеш да не нападаш Кристиян
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #6 -: Май 09, 2014, 10:13:32 »

Р.Р. Понеже знам, че ще почнат пак спекулации за водещата позиция на Галин (THE_GOD) ... във военните ... след "заигравката" му с подарения акаунт на Je4ko и новия му "собственик" ... няма как да получи поздравления от мен  *pardon* За да не си губите времето ... с Жечко съм си писал през цялата ера ... и от него знам, кога и на кого си е дал акаунта  Smiley За протокола ... първо ми го предложи на мен ... но аз с чужди акаунти не играя  Cool
Понеже те спекулациите, намеците и клеветите тръгнаха точно от блатото, относно играта на Галин (THE_GOD). Накрая започнаха и схеми от космоса да им се редят на някои в главите само и само за да се опитат да ми нагласят някоя битка, но както видяхме нищо от написаното не беше истина. Като си си писал с Жечко през цялата ерата, тогава му знаеш мнението за мен и колко съм го бил. Сега остава да кажеш и защо ти го е предложил, защото не са мо ти знаеш някои неща...

И аз съм много разочарован не само от един, а от много гръмки никове, с които ще си остават такива. Но аз не съм над нещата, както други хора....

Сега и аз нещо за протокола. За цяла ера се видя кой точи, кой играе с подарени акаунти и т.н. От блатото точиха, факт... На Мош съюзните точиха, подарени акаунти, чекери и какво ли не още, факт. Калигула наглежда, факт. Килгор точи, факт. Играе се масово с два прозореца, което също не е по правилата. Ако се замислим и сме абсолютни идеалисти то няма човек, който да е спазвал правилата през цялото време.

Не съм гонил военната така се получиха нещата и накрая мод пуснах за да спрат простотиите спрямо мен. В играта като не можаха някои хора да ме откажат, във форума успяха.

Със здраве  *beer*
Активен

CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #7 -: Май 09, 2014, 10:31:29 »

Честито на всички

Кро, спази думата си. Каза че няма да идва и не дойде.  РЕСПЕКТ *THANK*
Кро не смятам, че съм те подвеждал. Факт е че нямах възможност да лавирам с армия, да е пазя и да дебна, затова и бях миньор, който копаеше кротко и зло не мислише и не правише никому Smiley

Като цяло нямаше съюз, който да не ме е нападнал. Било то един път или безброй пъти, но в развитието на играта всеки един съюз игра със своята стратегия и виждане. Блатото - 1 нападение, в началото пожар от Крокодила - Шишо беше човека, който се застъпи да не ми идват. Благодарности на Радо *THANK*
Крокодила лесно можеше да пристъпи думата си и да идва често, както му бях и близо, но думата му на две не стана и удържа.
Хуните - немога да изброя колко пъти дойдоха до мен - пожар, грабеж, но благодарение на Чичо Калигула се спряха. РЕСПЕКТ
Нерон .. какво да споделя великолепни играчи - РЕСПЕКТ
Хардкоре - няма да ги коментирам, играха си играта  *ok*


Честито на Дъ Год - Респект
Честито на бобосам - Респект
Честито на Сиукс   - Респект

-
Успех на всички в следващата ера, по-малко псувни наум и повече забавления  *pardon*
Активен

ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #8 -: Май 09, 2014, 10:43:04 »

поздрави на победителите в класациите,тази ера свърши ,предлагам да се заключат темите и следобед ще отворим нова за новата ера Grin
« Последна редакция: Май 09, 2014, 10:44:38 от ohitika » Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Май 09, 2014, 10:54:23 »

Ако се замислим и сме абсолютни идеалисти то няма човек, който да е спазвал правилата през цялото време.
Аз само да спомена ... държа на това ,че не съм прекрачил нито едно правило на играта ... *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #10 -: Май 09, 2014, 11:16:05 »

Също и аз.
Не използвам програми, бъгове и наглеждания. Факт
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #11 -: Май 09, 2014, 12:08:40 »


Хуните - немога да изброя колко пъти дойдоха до мен - пожар, грабеж, но благодарение на Чичо Калигула се спряха. РЕСПЕКТ
Нерон .. какво да споделя великолепни играчи - РЕСПЕКТ

Относно това също имаше доста спекулации и искам да ги изчистя. Хуните след втория месец не те атакуваха заради Охитика, не заради Калигула. Никола е човека, който има заслуга да не съм ти пуснал един пожар, а аз ги пусках по 7  Grin  *beer*


Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #12 -: Май 09, 2014, 12:48:03 »

....... От блатото точиха, факт...


Не е Факт .... когато аз съм лидер, в Блатото не се точи .... играч, който за първа ера поиска да играе при мен си позволи да наруши правилата на на секундата беше изваден от съюза ... това е Факт  .

В Блатото не се пускат атаки от чужди акаунти ... не се правят нагласени битки ... не се точи, на който му е  трудно да го разбере не играе в Блатото и до там  Cool

Всичко останало са спекулации на дребно  Cool
« Последна редакция: Май 09, 2014, 12:55:53 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #13 -: Май 09, 2014, 13:00:31 »

Поздравления за първенците. Успех на всички през новата ера
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #14 -: Май 09, 2014, 13:58:01 »


Не е Факт .... когато аз съм лидер, в Блатото не се точи .... играч, който за първа ера поиска да играе при мен си позволи да наруши правилата на на секундата беше изваден от съюза ... това е Факт  .

В Блатото не се пускат атаки от чужди акаунти ... не се правят нагласени битки ... не се точи, на който му е  трудно да го разбере не играе в Блатото и до там  Cool

Всичко останало са спекулации на дребно  Cool
Значе да разбираме, че Гергана не е играла в блатото нито една секунда, а в друг съюз и от там ме палеше.... Или когато е угодно някой е в блатото, а после се разграничаваме от него...

В блатото не се наглеждат играчите и там не се ползват два прозореца при наглеждане на атака, нито не се гледа от страничен акаунт, дали акаунта който се атакува ще влезе или от страничен акаунт не се гледа кога на друг играч ще му тръгне армията за да се влезе и така да се спаси армията от удар... В блатото всичко е като по книга...

По твоите думи трябва да разбираме, че блатото са по-чисти от Майка Тереса, а си позволяват да обвиняват други играчи в несъществущи неща. Или и клветите изречени от блатото отново не са се случили?


За хората, които помагаха на блатото няма какво да кажа, защото и там ще има разграничение... Пример е как един от съюзниците на моша как стана маршал. Нещо в което аз бях обвинен, но за пореден път се доказа, че тези, които сипят обвинения и фабрикуват сумати глупости за другите правят точно това, за което пишат... прилагам снимка от която е видно как се става маршал в защита...





Ето ти още един факт, че нали си лидер на блатото и като такъв не се отмяташ от дадена дума. Аз ти обещах, че няма да те атакувам, теб и сцила до края на ерата и си спазих уговорката още от началото, като нямам нито една пусната атака по вас, нито на пожар, нито на разграбване. Ти заяви, че ако тръгваш да атакуваш ще дадеш 48 часово предупреждение. Когато ми пусна пожарите нямаше и едносекундно предупреждение.
Активен

Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!