Imperia Online България  
Април 29, 2024, 15:36:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Писна ми :)  (Прочетена 1026 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Mutkat1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« -: Май 08, 2014, 20:31:54 »

http://prntscr.com/3hdizr ......... Моля обяснете.... Какви са тези глупости ? Как хората да се наслаждават да играят тази игра??? Това просто ми къса нервите ... Как вчера може да направя няколко атаки с по - малко армия от тази, към седмица, пълна до горе със стрелци и да я бутна без проблем и така няколко пъти , а сега ... ? Нямам думи просто.. Оправете си бъговете, защото  съм сигурен, че скоро няма да останат играчи, които да играят с извинение "бъгясалата" ви игра Smiley
Активен
Mutkat1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #1 -: Май 08, 2014, 21:16:52 »

Mutkat1  в Мега Блитц
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #2 -: Май 09, 2014, 17:24:00 »

Атаката е била извън х2 и армията се е сражавала с намалена сила и намален стартов морал. Избягала е поради нисък морал.
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #3 -: Юли 14, 2014, 20:44:34 »

70 морал било ниско  Grin или онова правило с линиите-е тъпо е,щом в крайния доклад пише 70 морал не може да се бяга поради нисък морал,а на мене като ми влизат как не пукат на 20 морал 1 линия-пълни глупости са това,облагодетелствате някои хора дето си плащат,и им давате "късмет" в повече от колкото трябва
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!