Imperia Online България  
Март 29, 2024, 12:41:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За доблестните и честни играчи.  (Прочетена 3951 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
princessdara
Гост
« -: Май 06, 2014, 22:26:07 »

Има ли ги въобще в ИО или всичко стана въпрос на надлъгване и кой ще прецака другия. Мислих си, доста от проблемите и бъговете във играта са оправени, защото господата админи и екип всеки път твърдят че се работи върху проблема. Но може би само съм мислила така и воала тази сутрин пак бяхме свидетели на клонирана съюзна армия. И къде е доблестта на тези играчи, и такива хора ли са в действителния живот. Някой ако може да ми обясни как съюз с 4М нетни точки изкара 3М катафракти след като е загубил 2М преди това в битки, ще изляза и ще се извиня публично. Но сигурно обяснения няма да получа надявам се поне малко правда да получа ( а може би пак ще си остана с надеждите само)
Това да спечелиш една игра (подчертавам игра) с цената на всичко дали ви прави доблестни хора и добри играчи, това да лъжете, да мамите, да предлагате пари на наши играчи да разпуснат нашата армия, да внедрявате шпиони И ДА КЛОНИРАТЕ АРМИЯ добри играчи ли ви прави. Вярвам, че и в действителния живот сте същите дребни душички както и тук. От мен получихте само едно съжаление а не признание че сте добри играчи. Искрено се надявам господата Админи наистина да обърнат внимание и виновните да си получат наказанието.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Май 07, 2014, 14:22:10 »

Има ли ги въобще в ИО или всичко стана въпрос на надлъгване и кой ще прецака другия. Мислих си, доста от проблемите и бъговете във играта са оправени, защото господата админи и екип всеки път твърдят че се работи върху проблема. Но може би само съм мислила така и воала тази сутрин пак бяхме свидетели на клонирана съюзна армия. И къде е доблестта на тези играчи, и такива хора ли са в действителния живот. Някой ако може да ми обясни как съюз с 4М нетни точки изкара 3М катафракти след като е загубил 2М преди това в битки, ще изляза и ще се извиня публично. Но сигурно обяснения няма да получа надявам се поне малко правда да получа ( а може би пак ще си остана с надеждите само)
Това да спечелиш една игра (подчертавам игра) с цената на всичко дали ви прави доблестни хора и добри играчи, това да лъжете, да мамите, да предлагате пари на наши играчи да разпуснат нашата армия, да внедрявате шпиони И ДА КЛОНИРАТЕ АРМИЯ добри играчи ли ви прави. Вярвам, че и в действителния живот сте същите дребни душички както и тук. От мен получихте само едно съжаление а не признание че сте добри играчи. Искрено се надявам господата Админи наистина да обърнат внимание и виновните да си получат наказанието.

Моля, изложете малко повече факти по случая, като за начало - името на съюза, за който става въпрос и Вашето име, което е нужно като име на докладващ.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
princessdara
Гост
« Отговор #2 -: Май 07, 2014, 14:35:52 »

Моля, изложете малко повече факти по случая, като за начало - името на съюза, за който става въпрос и Вашето име, което е нужно като име на докладващ.
Ваня, писала съм вече на съпорта. Тук исках да засегна моралната част на проблема и да покажа в бг14 какви играчи има за съжаление.
Ще ти пратя писмото си и на лично да го видиш и ти.
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #3 -: Май 07, 2014, 14:37:51 »

Моля, изложете малко повече факти по случая, като за начало - името на съюза, за който става въпрос и Вашето име, което е нужно като име на докладващ.
Свят бг 14
дата: 06.05.2014
Час: 04:15 (тогава им започват атаките
Съюз: _Vlastelinite_
Кратко описание:  Съюз с практическа невъзможност да извади армия изважда изведнъж 3М катове без да падат в нетото и си разполагат с личните армии.
Някакво инфо трябва ли ви още или да ви пратим някой от съюза дето разбира от "компютрИтИ" да направи проверката ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Май 07, 2014, 15:00:13 »

Ваня, писала съм вече на съпорта. Тук исках да засегна моралната част на проблема и да покажа в бг14 какви играчи има за съжаление.
Ще ти пратя писмото си и на лично да го видиш и ти.

Добре. Няма нужда да ми го пращате, имам достъп до пощата, ще го видя.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
lord4eto
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #5 -: Май 07, 2014, 15:34:44 »

Искрено се надявам господата Админи наистина да обърнат внимание и виновните да си получат наказанието.
Ти пък, този проблем го докладвах преди 2 години. Ставаше въпрос за същите момчета, само че, в друг свят.Имат си програмки, знаят как да ги използват.
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #6 -: Май 07, 2014, 16:01:06 »

Ти пък, този проблем го докладвах преди 2 години. Ставаше въпрос за същите момчета, само че, в друг свят.Имат си програмки, знаят как да ги използват.
Ами да ги накажат всички каква изгода имат от тях. Ще си купят малко диаманти и после ще клонират вместо да взимат диаманти и да правят армия те просто ще я клонират. Не мислите ли че не само играчите са ощетени, а и ИО като. Вместо да налеят сметката на ИО редовно с диаманти те наливат нечия друга еднократно за да си получат програмите и после ако искат и 20М катафракти ще изкарат. Ако на админите не им пука за играчите в ИО то поне би трябвало да им пука за това че въпросните господа бъркат в техния джоб и ощетяват цялата фирма и ако се продължи така всеки ще си клонира а вие диаманти и съответно пари ще видите на куково лято.
Активен
zuvuover
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #7 -: Май 07, 2014, 18:23:14 »

Здравейте , до сега не виждах смисъл да пиша  програми , къртици , идиоти  ги търпях  харесва ми играта и продължавах да упорствам  . Но и моето търпение свърши ! Вчера вражески   съюз ни взел замъка  ок ! Няма проблем ние взимаме те взимат игра е  Ноооо  Съюза  който ни го взима  изкарва армия  , която ако човек е учил математика за втори клас се замисля . Как може  съюз  които има 4м нето да  има  3м катафракти (това че нападаха замъка ни с 5м няма да го споменавам) Днес  админите махнаха  тези 3м катафракти от взетия ни замък !!!! Ок а наказания  ?? Защо не накажете лидера на съюза  който направи това  ? Понеже  го  знаете , че е кръводарител  и яко налива диаманти ли ? Ако го направи някои друг които не ползва диаманти съм сигурен за последствията !!! Лидера се  казва Иван - JONYBEN  лично за мен  бе мъжкар , упорит на моменти леко прекаляващ с диамантите но играч , но видимо не понесе мисълта че бе надигран по неговите правила  и за това  извърши тази мерзост   - KPENCHEV
Активен
em2000
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #8 -: Май 07, 2014, 18:41:48 »

Е много ясно ,че лидера и трябва да се накаже иначе няма смисъл от тая игра , сега са и махнали клонираната армия а наща не са върнали, ебати работата , казват ни да си вземем сега замъка ние ще дарим и утре пак ще ни бият с клонирана армия и пак не се знае кой да се накаже Grin и ако съобщим пак ще махнат клонинга а наща я пиши умрала. А бе чудя се май Империя онлайн дали ще я играе някой по тези правила.Чакай да научат новите правила само Grin  кат не смеете един кръводарител да накажете ще загубите 10 май Grin а и дано се разчуе навсякъде за новите правила в играта. И аз съм играл с Иван и не мога да повярвам как една игра може да промени човек така
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #9 -: Май 09, 2014, 16:19:03 »

Алоооо админите ВИЕ ПОДИГРАВАТЕ ЛИ НИ СЕ Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?? След като ни утрепаха армията с КЛОНИРАНА АРМИЯ (БЪГ ВАША ГРЕШКА) няма ли да ни възтановите армията или да ни компенсирате Huh?Huh? Или това,че заради бъгове в играта ние си давахме парите на вятъра си е ИЗЦЯЛО НАШ ПРОБЛЕМ Huh?Huh?Huh??? На всичкото отгоре сега се дариха _Vastelinite_,доотрепаха ни армията,която остана и се модираха.
Замъка не ни върнахте,трябваше ние да си го вземаме,армията не ни възтановихте,компенсации няма,наказани няма ... е Huh?Huh?Huh? Айде малко изкарайте си тези глави от купчините с пари и се постарайте като СТЕ ДОПУСНАЛИ ГРЕШКА да направите така,че тя да бъде компенсирана
Активен
aroxol
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #10 -: Май 09, 2014, 18:48:01 »

Не ви ли стана ясно че за тая игра трябва и акъл, само с диаманти не става.
Админите това, админите онова, скоро и мама ще изивикаш, хленчите само, аре марш.


« Последна редакция: Май 09, 2014, 18:52:37 от aroxol » Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #11 -: Май 09, 2014, 18:53:56 »

Какъв си ти бе мишок Huh?? Централния ще го вземем,ерата също. Ти с акъл какво направи,че не ми е ясно Huh??
Бива наглост ама това твоето е безгранично....
Да откриеш бъг,да го използваш,да те хванат и после да обиждат хора,върху които си го използвал не е смешно,а жалко
« Последна редакция: Май 09, 2014, 18:56:03 от Bigmeech » Активен
sanshain
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #12 -: Май 17, 2014, 18:22:57 »

Не знам той дали е мишок,но повечето от съюза ви са ! Кой ви каза че с диаманти се става играч ? Говорите за чест,доблест и морал а къде е вашият ? Нападате играчи които са ви на половината нето... Това ако не е постъпка на мишка какво е ? Парадирате с вашите финансови възможности,искате да се изтъквате,но само се излагате ! Комплексите и ниската ви самооценка можете да ги избивате извън играта.Жалко е че големи хора като вас се държат като недорасли разплакани хлапета.Изпокарахте се и не спряхте да се обиждате ,и за какво ? За една ВИРТУАЛНА игрица ,за медали който няма да ви послужат за нищо !За пореден път се убеждавам че това Българско его и гордост само вредят. Точно това е и целта на админите да ви настройват един срещу друг,та да купувате тия безценни камъни и да богатеят ! Безмозъчни колкото щеш,хляба няма да си вземе но тук трябва да е велик !Но истината е една,за да си велик играч трябва да имаш стратегия и акъл ,а не диаманти и пари . Пари се изкарват ,но загубено време никога не се връща !
Активен
princessdara
Редник
*

Karma: +58/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #13 -: Май 19, 2014, 23:29:31 »

Не знам той дали е мишок,но повечето от съюза ви са ! Кой ви каза че с диаманти се става играч ? Говорите за чест,доблест и морал а къде е вашият ? Нападате играчи които са ви на половината нето... Това ако не е постъпка на мишка какво е ? Парадирате с вашите финансови възможности,искате да се изтъквате,но само се излагате ! Комплексите и ниската ви самооценка можете да ги избивате извън играта.Жалко е че големи хора като вас се държат като недорасли разплакани хлапета.Изпокарахте се и не спряхте да се обиждате ,и за какво ? За една ВИРТУАЛНА игрица ,за медали който няма да ви послужат за нищо !За пореден път се убеждавам че това Българско его и гордост само вредят. Точно това е и целта на админите да ви настройват един срещу друг,та да купувате тия безценни камъни и да богатеят ! Безмозъчни колкото щеш,хляба няма да си вземе но тук трябва да е велик !Но истината е една,за да си велик играч трябва да имаш стратегия и акъл ,а не диаманти и пари . Пари се изкарват ,но загубено време никога не се връща !
Нямам представа ти коя си, но след като нападаш нашия съюз би трябвало някой и да ти отговори. Първо с диаманти само играч не се става нас не това ни прави добри играчи, а това че сме съюз, това че си вярваме, че се подкрепяме, че можем да разчитаме един на друг за всичко. Нападаме играчи който са ни на половината нето нас ни нападат играчи който са на два пъти по големи от нас, нападали сме и играчи които са доста и над нетото ни нали това е играта има си позволен обхват използваме го. Никой не парадира със финансови възможности аз лично дори ги нямам, но играта ми доставя удоволствие и прекарвам доста време в нея и както сама се изрази никой няма да ми го върне това време и затова съм в правото си да искам честна игра без клонирани армии. Не мисля че съм се карала с някой още по малко съм обиждала и никога не бих го направила. Когато се събрахме тази ера в БГ14 искахме да дойдат възможно повече играчи и да е пълен света и да е забавно, не е заради медалите, а заради хората в играта, за хората за който си заслужава да не спиш цяла вечер и да мислиш стратегия (със или без пари). И ако това ни прави лоши играчи, мишоци или лошовъзгордяли се българи - благодаря ти за комплимента и дано повече хора са като нас - приятели.
Активен

"Да се смееш често и по много, да спечелиш уважението на интелигентни хора и обичта на децата… да цениш красивото, да откриваш най-доброто у другите, да оставиш света малко по-добър…да знаеш, че дори един човек диша по-леко, защото те е имало. Това е успех!”
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!