Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:56:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквано  (Прочетена 8760 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #15 -: Май 04, 2014, 20:38:53 »

Взехме замъка от Красимира, когато въведоха промените за бройката на единици на обсадните и стана твърде скъпо да ги издържаме.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #16 -: Май 04, 2014, 20:40:39 »

А от Красимира взехме замъка, просто защото не можеха да го защитят, а и защото стана ясно, че и при тях има инфилтрирани акаунти.  
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #17 -: Май 04, 2014, 20:41:41 »

Пате в кълчища Grin   Карай да върви Grin  Кой честен кой моралист,то тука само затова се пише и парадира.Всички момини сълзи Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Ted7
Редник
*

Karma: +2/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #18 -: Май 04, 2014, 21:23:19 »

Виждам обожаваш Лао Дзъ... "Гласът на истината е неприятен за слуха"...
Бъдете мъже... и жени и признайте поражението... болезнено е, но е истина.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #19 -: Май 04, 2014, 21:31:40 »

Какво поражение те гони драги? Честитих,поздравих,но и аз мога да обиждам.Ерата свърши,всеки има право на мнение и гледна точка за нея.
Все пак Кефчето се омотакатопате ,но не е фатално,има златен медал. *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #20 -: Май 04, 2014, 22:02:31 »

Какво поражение те гони драги? Честитих,поздравих,но и аз мога да обиждам.Ерата свърши,всеки има право на мнение и гледна точка за нея.
Все пак Кефчето се омотакатопате ,но не е фатално,има златен медал. *beer*

Изброих ти няколко причини , които не се изключват една друга. Наистина имаш проблем с разбирането и всичко в ограниченото виждане се свежда до измама и манипулация, защото това е ВАШИЯТ СТИЛ НА ИГРА. Знам, че грях, но се кефя на лаенето ви във форума, както ми доставяха удоволствие десетината теми, които започнахте в този форум , защото всички те бяха израз на вашата злоба и безсилие.

 
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #21 -: Май 04, 2014, 22:20:47 »

Изброих ти няколко причини , които не се изключват една друга. Наистина имаш проблем с разбирането и всичко в ограниченото виждане се свежда до измама и манипулация, защото това е ВАШИЯТ СТИЛ НА ИГРА. Знам, че грях, но се кефя на лаенето ви във форума, както ми доставяха удоволствие десетината теми, които започнахте в този форум , защото всички те бяха израз на вашата злоба и безсилие.

 
Не съм казвал,че е измама-просто начина Ви на игра.Защо прехвърляш веднага-как знаеш Нашия стил-той е влаков с шоу и незомбиране.Кефи се на каквото искаш,злоба от мен няма,още по-малко безсилие.Играх заради приятели във версия,в която съм обречен на среднячество.Напъните на разни хора обаче ме забавляваха много.Болни амбиции винаги е имало в ИО,може би и аз съм ги имал някога.
Левче нема им дам обаче вече,особено след като искаха мен да накажат,че докладвах измами Smiley
Радвай се на победата Ви и поздрави околните ти,а не да подмяташ злобно неща,които нито знаеш,нито са верни.Успех.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #22 -: Май 04, 2014, 22:36:27 »

Кепи, запомни едно - колкото е по голем и велик победения, толкоз по голяма е и твоята победа. Когато плюеш Монтана, плюеш собствения си успех. Не очаквах в самия край злоба и яд от теб, но кой както умее. Три хубави думи щяха да те изтрелят в космоса и да направят победата ти достойна. Но кой както умее.
Честито злато на Йозов. Честито Сребро на Гергинов. За втория искренни аплодисменти, имайки се предвид че не е блъскал тази версия без значение прийомите. Той ще разбере какво му казвам с това изречение  *beer*
« Последна редакция: Май 04, 2014, 22:38:30 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #23 -: Май 04, 2014, 23:33:53 »

БАНДА ..... АЗ ПРЕДЛАГАМ ДА СПРЕМ ДО ТУК .... ИСИТНАТА Е АКО СИ СЛОЖИМ РЪКА НА СЪРЦЕТО ЧЕ - РЕЙЗ СА НОМЕР 1 . ТЕ АКО ИСКАХА МОЖЕХА ДА СИ ТРЪГНАТ СЪС 9-ТЕ ЗАМЪКА , НО ДОРИ И ТОГАВА НИЕ  *rose* *rose* *rose* *rose* ПАК ЩТЯХМЕ ДА СМЕ 2-РИ ....
МОНТАНА ЗА ВАС ИМАМ САМО ЕДИН СЪВЕТ : В ЗАГУБАТА НЯМА НИЩО НЕДОСТОЙНО , НЕДОСТОЙНОТО Е СЛЕД ТОВА . ПРОСТО СЕ ЗАМИСЛЕТЕ ЗАЩО СТИГНАХТЕ ДО ТУК . И ДАЛИ НЕ СТЕ СИ ВИНОВНИ И ВИЕ МАЛКО ИЛИ МНОГО ЗА ТОВА . ВСЕКИ ВОЙН Е ИМАЛ И ВЕЛИКИ БИТКИ НА ПОБЕДА И ГОЛЕМИ ПАДЕНИЯ , НО ТОВА Е ЕДНА ИГРА И Е ДОБРЕ ДА ОСТАНЕ САМО ЕДНА ИГРА . А АКО НЯКОЙ ЩЕ СЕ ИЗЯСНЯВА .... НА 7-МИ ЗАПОЧВА НОВИЯТ КАРАМБОЛ ...... ЩЕ СЕ ВИДИМ ТОГАВА .... *freak* *freak* *freak* *freak* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Активен
universalniq
Редник
*

Karma: +3/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #24 -: Май 05, 2014, 10:20:55 »

4estita pobeda mom4eta i momi4eta  *rose*   i 4estita zaguba na montana tazi era qdohte malko boi drugata pove4e
Активен
soabab
Редник
*

Karma: +3/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Глупавият проумява само това, което вече е станало


Профил
« Отговор #25 -: Май 05, 2014, 12:14:34 »

Не  разбрахте ли   ,че тук е зала   на славата  престанете  да говорите простоти .Отворете си друга тема  и  си драскайте там .Ще се въздържа от каквито и да е коментари   , ако искате дебат  отворете тема и съм отворена  за дебати  ,но моля  ви  тук не си изправяйте кривите краставици  !!! Smiley
Ама как само са ти се отворили задните части от кеф тази ера  Grin Grin Предната ревахте като пеленачета с пълни памперси. Знаем ви как сте откъм игра Девилчета и  откъм дебатиране Grin Хайде скрийте се, защото ако имахте противници щяхте да сте там където бяхте в края на предната ера - смешковци!! [:-}
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #26 -: Май 05, 2014, 14:31:53 »

И  къде  бяхме  миналата  ера  аз знам  ,че  ядохте бой   клонирахте армии  и не посмяхте да вземете цантъра   така ,че    сме си пак на същото  място  ,за разлика  от   вас   нещо  не   ви върза тази  ера  ние отново сме с медали  вие  сте в калта . Така че ти специално  не ми  говори   не те знам кой  си  знам ,че си помияр щом въобще   си въобразяваш  че може да ми драскаш в темата    .След  като   никой не  иска да  заключи тази тема  и наистина да е  зала  на славата  сега ще направя нова тема    ще  си постна каквото имам да си поствам    и ще ви оставя  да  повръщате   като отворите страницата  и не може  да драскате   вътре ! *rose* Wink Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #27 -: Май 05, 2014, 16:05:05 »

Живи и здрави и честита победа.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #28 -: Май 05, 2014, 16:12:18 »

4estita pobeda mom4eta i momi4eta  *rose*   i 4estita zaguba na montana tazi era qdohte malko boi drugata pove4e
Пожали KLEТA MAJKA BALGARIQ и пиши на български, моля ти се - все пак е зала на славата в български исвят.
« Последна редакция: Май 05, 2014, 16:18:50 от gogata2013 » Активен
zlools
Редник
*

Karma: +2/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #29 -: Май 07, 2014, 01:58:22 »

хах ако смятате за победа няколко месеца фермене пред компа и наливане на лев честита ви и от нас  Grin glutnica
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!