Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:54:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквано  (Прочетена 8762 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« -: Май 04, 2014, 04:22:12 »

http://prntscr.com/3fyrgj
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #1 -: Май 04, 2014, 09:37:11 »

До всички от съюза победите : Поздрави за Страхотният край на ерата .....  *beer* *beer* *beer*
Активен
Ted7
Редник
*

Karma: +2/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #2 -: Май 04, 2014, 10:25:11 »

Яяяяяя...гледам и не вярвам на очите си...http://prntscr.com/3fyrgj... Някой да вижда тук някъде да пише..."Монтана" /още като го пиша и ме напушва на смях/ ... Ни сме ги чули, ни сме ги видяли...да им е честита и на тях...ЗАБРАВАТА...
Активен
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #3 -: Май 04, 2014, 11:19:19 »

браво на всички от съюза ,смешниците да се пробват отново следващата ера
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4 -: Май 04, 2014, 13:51:35 »

Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #5 -: Май 04, 2014, 13:55:44 »





Честита  победа !Радвам   се  че играх  с вас  !
« Последна редакция: Май 04, 2014, 14:06:43 от Noelia_ » Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #6 -: Май 04, 2014, 15:13:41 »

Яяяяяя...гледам и не вярвам на очите си...http://prntscr.com/3fyrgj... Някой да вижда тук някъде да пише..."Монтана" /още като го пиша и ме напушва на смях/ ... Ни сме ги чули, ни сме ги видяли...да им е честита и на тях...ЗАБРАВАТА...

"Великият" съюз Монтана, заедно с големите му претенции,
С инфилтрираните си акаунти в почти всички съюзи (но не успяха в Ryse),
с разни хехехета, кседокси и прочее фейкове в началото,
С интригите, които  разчитат на злобни и завистливи предатели да опразват за тях замъци и да пращат армии на разбиване,
Който подари замъка на "звездите", в който имаха свои акаунти и наглеждаха други акаунти,
защото не можеше да го удържи, за да си го вземе в последния момент

Монтана ги няма нито една класация- по влияние, военна,нетна .
А едно от нещата, които най-много ме кефи е, че великите воини монтафонки, които се подиграваха на Универсалния, му дишат прахта на това момче - има близо 4 пъти повече военни точки, от от който и да е сред тях.  

Тук е мястото да честитим на Rousse второто място, което честно и с много труд и ентусиазъм си завоюваха - наздраве , приятели!  
« Последна редакция: Май 04, 2014, 15:28:14 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #7 -: Май 04, 2014, 15:26:43 »

В тази версия няма такъв раздел като Зала на славата.Къде се изтипосахте всичките бре.Тук има само Зала на Платената слава. Наздраве и късмет.Рицарчетата и те златни Grin  Страшна ера.Толкова народ,с толкова мултита и всите да цунат само един гъз-супер яко.Честито на всички спечелили и целуващи Grin

п.п. Ти Кефче,недей пиши за Монтана,те не са лъжица за вашата уста.И там имаше криви резби,но всичко им е в повече от вашето и на другите около вас навеждане. Със здраве. *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #8 -: Май 04, 2014, 15:32:21 »

Цитат
п.п. Ти Кефче,недей пиши за Монтана,те не са лъжица за вашата уста.И там имаше криви резби,но всичко им е в повече от вашето и на другите около вас навеждане. Със здраве. *beer*
Това прави победата още по-сладка. Тъй де - аматьорите и некадърниците завряха големите специалисти в едно кучешко  тъмно и непроветливо място Grin
ПП: Специални поздрави за Segami - евала - не е лесно да играеш с десетина акаунта. Браво!
« Последна редакция: Май 04, 2014, 15:38:37 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #9 -: Май 04, 2014, 16:15:57 »

Виж сега Кефче,ще дам личното си мнение,без това да го обвързва със съюза ми.
Да,Вие спечелихте.Честито.Да,Вие спечелихте заслужено,особено като се вземе под внимание количеството вложено от Вас пари и време.Спор няма.
Но..
Защо Ви беше нужно да обвързвате всички съюзи покрай вас по един или друг начин.От какво се плашехте?Това показа някакъв страх от нас ,а не беше нужно.Само Лидерът Ви имаше нето колкото целия ни съюз.Замисли се,не трябваше ли да спечелите реалма и уважението по друг начин.Като размажете всичко.Беше ли ви интересно около вас да има само свирачи?
Сега разни такива на ваш гръб пишат и се правят на страшни,а те цяла ера боксови круши(не визирам  разни боксьори Grin)Ерата беше супер скучна,копане,копане,наливане на диаманти,събиране на големите съюзи под една шапка и...Михайловградски влакове Grin
За финал-Пак Честито,но Вие не спечелихте истинския смисъл на играта ИО,а комерсиалния такъв. Wink
« Последна редакция: Май 04, 2014, 16:17:30 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #10 -: Май 04, 2014, 18:54:41 »

Виж сега Кефче,ще дам личното си мнение,без това да го обвързва със съюза ми.
Да,Вие спечелихте.Честито.Да,Вие спечелихте заслужено,особено като се вземе под внимание количеството вложено от Вас пари и време.Спор няма.
Но..
Защо Ви беше нужно да обвързвате всички съюзи покрай вас по един или друг начин.От какво се плашехте?Това показа някакъв страх от нас ,а не беше нужно.Само Лидерът Ви имаше нето колкото целия ни съюз.Замисли се,не трябваше ли да спечелите реалма и уважението по друг начин.Като размажете всичко.Беше ли ви интересно около вас да има само свирачи?
Сега разни такива на ваш гръб пишат и се правят на страшни,а те цяла ера боксови круши(не визирам  разни боксьори Grin)Ерата беше супер скучна,копане,копане,наливане на диаманти,събиране на големите съюзи под една шапка и...Михайловградски влакове Grin
За финал-Пак Честито,но Вие не спечелихте истинския смисъл на играта ИО,а комерсиалния такъв. Wink

Някои неща не могат да бъдат разбрани от непочтени хора, които се срещате сред илюмите и монтафоните. Никога целта ни не е била 100% влияние или доминиране над съюзите. Напротив - със всички съю'зи - особено малките сме се отнасяли с уважение и Господ ми е свидетел, че лидерът ни искаше два малки съюза , в които имаше и хора, които играят за пръв път да си имат замък - иде реч за Рицарите и Красимира. Но ние не сме вземали замък за никого. Истина е , че през януари минахме всички замъци по веднъж, но го направихме за злато и военни. За разлика от вас, ние НЕ ТЪРГУВАМЕ със замъци и не си ги менкаме през няколко часа. Не сме вземали замък за никого! А от Красимира взехме замъка, просто защото не можеха да го защитят, а и защото стана ясно, че и при тях има инфилтрирани акаунти.  И в Рицарите се оказа същото. Дори след като прочистиха съюза си, ги накарахме да пуснат една фалшива информация в трибуната, която веднага изтече във форума (тази лейди се оказа доста първосигнална колхозница). Проверката се оказа полезна.  
Второ, Михайловградският влак се оказа Кутлутловишка теснолинейка. Това, че не сме се се фукали тук , не означава, че не сме имали своите моменти. Нямаме и една уредена битка (подобно на омазването на акаунта Виксо в бабаяга за медал, малко преди този акаунт да мигрира в Монтана, например). Всяка една битка, всеки един медал (и да универсалният и стефчо_а всеки има не само повече военни, но и най-много медали от всички) са напълно честно и най-вече почтено (проверете в речника за значението на думата) спечелени!  Без скриптове, без мошеничества, без измами. И това монтанците го знаят доста добре , зер на стефчо_а поне 3 медала са от Звездите (в които монтански играчи имаха акаунт), три са от Монтана, а трима играчи на Монтана вяха пред него гащи по два и кусур месеца.  Монтанците успяха да изтребят 20к коне на стефчо_а и то защото го засекоха, когато палеше техен акаунт в Звездите и продъниха форума - нали така firesteel и segami Smiley Транчо_Бг се заканваше два месеца как щял да занули стефчо. Е зануляването се оказа избити  20 к коне, т.е. на 10% от армията му, и то защото пустият му скрипт блокира. Е, гоУЕм влак се оказа това, михайловградският!
Трето, хайде да не се заблуждаваме за диамантите - лично съм следил през шпионаж как Кинов отваря сандъците, гледал съм как се развива съюзен замък с диаманти (което Ryse не направи нито веднъж и то не заради фейковете, а защото ръководството ни добре планира строежите ни и хазната, изобщо цялостното развитие на съюзните). Такава е версията, такива са правилата. Въпросът е как са използвани диамантите, защото няма ли мисъл и стратегия - диамантите са нахалост.  
Четвърто, ако вие още не сте разбрали значението на големите ферми за развитието на един съюз, толкова по-зле за вас.  
Пето, в Ryse играха и хора за по първи или за втори път, хора, които дори не са минали и през школовката на "номадите" и аз се радвам, че играх с тях защото се оказаха достойни като хора, което за мен лично е много по-важно от качествата им на играчи.
« Последна редакция: Май 04, 2014, 19:01:50 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Баба Яга
Гост
« Отговор #11 -: Май 04, 2014, 19:25:14 »

Виктор се разби в мен, защото се скарахме двамата по повод универсалния -слаби нерви. Дори, моят наглеждач засече битката, защото бях на работа. Недейте от всичко да правите конспирации, тъй като има доста неща, които съм спестил на всички ( и на Монтана).

Най -красивият ми медал е от Еленита (даже може и да се бъркам вече). Имах още една цел, но се сейваше. След 5 дни следене се отказах и излязах в мод.

На добър час !
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #12 -: Май 04, 2014, 19:27:33 »

Дълго писмо,а нищо не каза Кефче.Само жлъч и злоба.Малко се засрами поне като говориш за Киноф и многото му диаманти на 3-5 мил нето.Лидерът ви беше с над 30 мил нето *xxx*-от фермене само   Grin
Като искате да сте приятели със всички,играйте друга игра,но не опорочавайте дадена ера по този начин.Имало нови играчи-точно от това се възползвахте-да им пълните главите с глупости,да седят послушни,да изпълняват за какво??? За картинка накрая с медалче-пък те не играли,само изпълнявали.Инфото за Красимира-питах ви отдавна-КАК РАЗБРАХТЕ ЧЕ СА ДОКЛАДВАНИ? ЗАЩО ИМ ВЗЕХТЕ ЗАМЪКА,НАКАРАХТЕ ГИ ДА ПОДЛОЖАТ ЗА ДА НЕ БЪДЕ НАГЛАСЕНА БИТКА И ПОСЛЕ ИМ ОБЕЩАХТЕ ЧЕ ПАК ЩЕ ИМ ГО ДАДЕТЕ? Само че част от тях не поискаха да ви бъдат пионки,нали?
Ние сме разменяли замъци...кои замъци Grin  Та ти сам пишеш как ги обещавате наляво-надясно за да си купите послушници-жалко за тях.
Михайловградския влак мина през толкова много гари транзит,че направо незнам как не ни наказаха за точене Grin
Пак Честито,но не ме учи на Морал и Честна игра моля.
п.п. Яд ме е че и Девилите ви се поддадоха,но...карма
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #13 -: Май 04, 2014, 19:44:45 »

Не  разбрахте ли   ,че тук е зала   на славата  престанете  да говорите простоти .Отворете си друга тема  и  си драскайте там .Ще се въздържа от каквито и да е коментари   , ако искате дебат  отворете тема и съм отворена  за дебати  ,но моля  ви  тук не си изправяйте кривите краставици  !!! Smiley
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #14 -: Май 04, 2014, 20:16:35 »

Аз нямам намерение да те уча на морал и честна игра - само почтен и честен човек има шанс да бъде учен на това.
Не ни обвинявай за неща, които вие правите. Както бях обещал, сега вече мога да ви обясня за какво иде реч.Взехме замъка от Красимира, когато въведоха промените за бройката на единици на обсадните и стана твърде скъпо да ги издържаме. Тогава пуснахме една атака и лидерът на Красимира сам предпочете да подложи армията. Не зная на какво се е надявал - предполагам  - да падне със чест или им е било твърде скъпо да я издържат - наистина не зная и е мислел , че е по-добре да вземат някакви военни , отколкото да разпускат. Не мога да гадая.  И няма логика да му разбиваме армията с идеята после да му дадем замък - че нали тази армия щеше да му трябва в подобен случай.
Тази работа с докладването на Красимира така и не разбрахме за какво иде реч. Обещахте да пуснете някакви снимкови доказателства, ама позабравихте за това си обещание. Още, когато повдигнахте за пръв път въпроса, лидерът ни пусна тази снимка в нашата трибуна: http://prntscr.com/3g5a17. Запазих я, защото зная, че сте лъжци, че отново ще повдигнете въпроса и ви я предлагам да я препрочетете.
===
Както и да е. Ноелия е права и аз съжалявам, че се вързах на опита ти да вгорчиш заслужената ни победа.

« Последна редакция: Май 04, 2014, 20:24:26 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!