Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:01:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 и т.н.  (Прочетена 25378 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #60 -: Май 06, 2014, 11:16:37 »

Aз пак да питам .... коя хижа ,кой язовир и коя дата  *beer* *beer* *beer* .... иначе скучна ера за мен ....реших да играя на ниско нето за да има с кой да се бия и се излъгах тотално ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #61 -: Май 06, 2014, 11:22:15 »



Кое е рев?! рев е че ме наглеждаха и че се пише с друг човек не с мен!?
Дипломацията е рев !?  *xxx*


CrisOFF

[/quote



Калигула не отричай, че ти си мислише, че моят Акаунт се играе от Гадният вечер, а през деня от мен. След няколко разговора разбра че сам си го въртя аццто Smiley








Та сам ли го връткаше или то го връткаха? Cry
Просълзих се от противоречия.
П.П. Знаеш ли и да ме познаваше наживо пак същото щеше да чуеш в очите ти. А това, че тълкуваш истината като злоба.... *hahaha*
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #62 -: Май 06, 2014, 11:29:26 »

После аз съм бил зле?!

Не усети ли ИРОНИЯТА с която го написах.   *xxx*
Толкова ли малко да е ти е пипето?!!?
с цел да не обидя някой, тънкообиден, говоря/пиша с тънки намеци, но явно е за по досетливи.... ще ме накараш да ти закачам разни етикети за да се усетиш, но ако направя, означава да падна ниско, колко теб (интелектуално) СОРИ МАЦЕ нема да го направя. - Заради разни злобни душички и малки хора, няма да падам на нивото им. Не си капацитет, който да ме анализира и да ми казва какъв съм и какъв не съм!

Пусни проверка- ще установиш, че  в моят акаунт НИКОЙ, подчертавам НИКОЙ ОСВЕН МЕН НЕ Е ВЛИЗАЛ.
3 Адреса, HOME, WORK, 3G - когато съм на път, се рефрешвах.


Зле ли бях, ти ли си... незнам   Wink


Шах ... и две пешки метър...
Живей си и се самозалъгвай, но всяка вечер и всеки ден имах съобщения от различни играчи, на които винаги съм отговарял и сме писали. Изключение беша да не отговаря, само когато съм през телефона, защото много мъчно пиша от там ...

П.П.
Специално за Аврелия - "мъчно" - трудно

Незная какво ти се върти, затова обяснявам.

- Молба (РЕВ)  не ме споменавай повече и не ме ангажирай с разни твои мисли и творения ..   (ФОРУМ Х)
« Последна редакция: Май 06, 2014, 11:34:49 от CrishtiaN » Активен

tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #63 -: Май 06, 2014, 11:54:39 »

Аз пък да попитам  кои ми би  Миле  войвода   
3 дена го дебна и се ми бега на 1-5 мин  много са ама  поне да е по рано  Undecided

Никой го не е бил,размазах се в него като ваденка,оставаха ми два рунда да бутна крепостта но уви.
Тая ера беше наистина странна,уж имаше играчи после в един момент се оказа че пак останахме една шепа хора.
Ама ние сме свикнали на тая мъка.Иначе аз по шашаво не съм играл,даже вече не си спомням колко пъти се дъних Grin
Освен да си кажем едно наздраве  *beer*,за завършека на първата ни възстановена класическа игра друго не виждам.
И спрете с тия заяжданици,и без това наистина се броим на пръсти.
Активен
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #64 -: Май 06, 2014, 12:42:57 »

После аз съм бил зле?!

Не усети ли ИРОНИЯТА с която го написах.   *xxx*
Толкова ли малко да е ти е пипето?!!?
с цел да не обидя някой, тънкообиден, говоря/пиша с тънки намеци, но явно е за по досетливи.... ще ме накараш да ти закачам разни етикети за да се усетиш, но ако направя, означава да падна ниско, колко теб (интелектуално) СОРИ МАЦЕ нема да го направя. - Заради разни злобни душички и малки хора, няма да падам на нивото им. Не си капацитет, който да ме анализира и да ми казва какъв съм и какъв не съм!

Пусни проверка- ще установиш, че  в моят акаунт НИКОЙ, подчертавам НИКОЙ ОСВЕН МЕН НЕ Е ВЛИЗАЛ.
3 Адреса, HOME, WORK, 3G - когато съм на път, се рефрешвах.


Зле ли бях, ти ли си... незнам   Wink


Шах ... и две пешки метър...
Живей си и се самозалъгвай, но всяка вечер и всеки ден имах съобщения от различни играчи, на които винаги съм отговарял и сме писали. Изключение беша да не отговаря, само когато съм през телефона, защото много мъчно пиша от там ...

П.П.
Специално за Аврелия - "мъчно" - трудно

Незная какво ти се върти, затова обяснявам.

- Молба (РЕВ)  не ме споменавай повече и не ме ангажирай с разни твои мисли и творения ..   (ФОРУМ Х)

Това е разликата между мен и теб, ти говориш с намеци и недомлъвки, аз казвам истината в очите и директно. Ама нали съм жена, не съм човек, то заради това Lips Sealed Айде остани си със здраве Grin Grin
Активен
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #65 -: Май 06, 2014, 12:47:40 »

Никой го не е бил,размазах се в него като ваденка,оставаха ми два рунда да бутна крепостта но уви.
Тая ера беше наистина странна,уж имаше играчи после в един момент се оказа че пак останахме една шепа хора.
Ама ние сме свикнали на тая мъка.Иначе аз по шашаво не съм играл,даже вече не си спомням колко пъти се дъних Grin
Освен да си кажем едно наздраве  *beer*,за завършека на първата ни възстановена класическа игра друго не виждам.
И спрете с тия заяжданици,и без това наистина се броим на пръсти.


Те това ми хареса!!! Ама един твои полуадаш колко бой отнесе, че го взех за теб. Верно ти беше странна играта, и писанията, иде ми твоя полуадаш, аз си пиша с тебе, ти и признаци не даваш че не си ти, аз пък съм на "ниско интелектуално ниво" и не четем....И стана тя каквато стана, втори медал....Срам срам срам.
Имаме ли време да се плесенм онлайн за идеята? Не за друго, кефиш ме *ok*
Активен
tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #66 -: Май 06, 2014, 14:36:30 »

Ми да се плеснем,ама няма как заключиха ми акаунта въпреки че имам 9 часа блок през нощта.
Писал съм и в проблемната секция.Така че ми остава да се наслаждавам на след обедното си питие.
 *beer*
Активен
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #67 -: Май 06, 2014, 14:37:21 »

 *cocktail* *cocktail*Свирка без топче и армия на отстъпление, това съм си аз каръщина!!!!
Да не си помисли, че ти чаках отговора:) Ама реших да го карам на полева...
« Последна редакция: Май 06, 2014, 14:39:23 от Avrelia » Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #68 -: Май 06, 2014, 14:52:13 »

Ми да се плеснем,ама няма как заключиха ми акаунта въпреки че имам 9 часа блок през нощта.
Писал съм и в проблемната секция.Така че ми остава да се наслаждавам на след обедното си питие.
 *beer*

Не си излязъл през ИЗХОД а просто си оставил ПС-то да заспи или си затворил Лаптопа или телефона ....  *pardon*

Получава се често  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
tazito
Сержант
**

Karma: +26/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


Профил
« Отговор #69 -: Май 06, 2014, 15:03:00 »

Лелеееее още ли шавате бре,явно наистина няма кой да удари шалтера  Grin
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #70 -: Май 06, 2014, 15:19:08 »

Няма  няма   сега   почна  пинито  и еденето   *freak*  *freak* *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #71 -: Май 06, 2014, 15:48:45 »

Няма  няма   сега   почна  пинито  и еденето   *freak*  *freak* *freak*


Мъка, ние с това приключихме, 4 дни стигат, а войничетата ни все пак имат празник, ама уви, дали ще има с кой да си поиграят *gamer*
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #72 -: Май 06, 2014, 16:14:58 »

Мъка, ние с това приключихме, 4 дни стигат, а войничетата ни все пак имат празник, ама уви, дали ще има с кой да си поиграят *gamer*

Хуните защо не помогнат и на Мош да вземе 2 място армията ми не е на отстъпление да идват на полева и да почва купона
Активен

Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #73 -: Май 06, 2014, 16:22:06 »

Хуните защо не помогнат и на Мош да вземе 2 място армията ми не е на отстъпление да идват на полева и да почва купона


Ей сега идвам аз Tongue
Без камикадзета Grin
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #74 -: Май 06, 2014, 16:34:32 »

Ceco(HardCore)   airforce(Romania)   8451   792457   1197   17896   0   0   563
Като  за  последно  цяла  ера го дебна   то не беше модове    и  прочие  ама  днеска ми доиде на прицел    и хоп   *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!