Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:23:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 и т.н.  (Прочетена 25376 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #45 -: Май 05, 2014, 23:58:55 »




 Grin Grin Grin


 Grin Grin Grin
Господи, ти наистина си вярваш!!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #46 -: Май 06, 2014, 00:04:03 »


 Grin Grin Grin
Господи, ти наистина си вярваш!!



Не знам защо цитираш мен .... "Господ" е в съюза на ХУНИ ... аз само се забавлявам тук  Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #47 -: Май 06, 2014, 00:17:36 »

На черното - бяло не мога да кажа. Аз се представих много зле. Такъв съм си. Понякога играя сериозно понякога като тази ера се излагам. Обаче пък съюза ми взе двете класации и помогна за третата.
/ ако някой не е разбрал, конфликта между нас и неронците стана защото искаха да свалят Кристиан и Калигула да вземе нетната / Иначе за мен тази ера е свършила. Затова и вече не се сещам често за играта и съответно не влизам често. Класациите едва ли могат да бъдат променени. Колкото и да ме удряте ни военна, ни нетна ни доблест ще вземете.
За портокола аз конфликт не съм разбрал да има най вече от естеството което е написано тук.
1/Фермерска класация никога не съм гонил
2/Като сте искали да помагате на Кристиян защо не ударихте мен камикадзета,подарени пасове....имате достатачно
3/Вие ударихте жената и то с гореспоменатите способи и методи.А както казах веднъж много съм ревнив от такъв сорт посещения при нея.
4/Кристиян с неговите логове по часовник е прозрачен за атака и да ми държи по над 400К в провка и да се значе че го няма от 18 до 20 примерно ми няма как да стане да не се отиде на гости.Ако съм искал нетна щеше да има коледно парти и по голяма глупост от него да вдигне знаме от мен като е на 90мин от жената здраве му кажи.

И може да прегледаш старите класации имам само 1 класация от към фермене но тогава нямах друг избор виждах като сега 15 човека в листата си от които 7 Зелоти 6 Неронеца нещо такова беше
Но другата ера мисля да поиграя малко във вашия стил нищо лично
П.п.А аз бях най лесен за хващане на армия лягане между 00 и 01,логване след 07.00 сеиф не съм правил и ви бе голям проблем не звучи ли леко смешно?Huh?
« Последна редакция: Май 06, 2014, 00:21:25 от caligula » Активен

tester_1
Skeletan
Лейтенант
***

Karma: +81/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 127



Профил
« Отговор #48 -: Май 06, 2014, 00:17:53 »

Grin голям си  сега ще зарадвам дребната си душица с евроспорта и мача между веселяка и ракетата

Веселякът спечели!!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #49 -: Май 06, 2014, 00:27:46 »

Веселякът спечели!!
да интересен мач беше особено днеска и двамата направиха сумати грешки
ама са големи и могат си ги признаят за разлика от един форумен герой тука Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #50 -: Май 06, 2014, 00:29:25 »

То вече стана така че почнаха да се карат кой помогнал на Крис Grin Хуни като спрели да го атакуват,или Шишо като удари мен Grin Крис е печелил нето,така че пак някои си приписват излишни заслуги.Който си може,може си.
Честито на спечелилите класациите. *beer*
п.п. Шишо,може да се отмодираш и да ме удариш пак,зарязвам пръснат.Галин също.Да не стане пак после че сте ме дебнели,пък аз не съм усетил Grin

Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #51 -: Май 06, 2014, 00:33:22 »

То вече стана така че почнаха да се карат кой помогнал на Крис Grin Хуни като спрели да го атакуват,или Шишо като удари мен Grin Крис е печелил нето,така че пак някои си приписват излишни заслуги.Който си може,може си.
Честито на спечелилите класациите. *beer*
п.п. Шишо,може да се отмодираш и да ме удариш пак,зарязвам пръснат.Галин също.Да не стане пак после че сте ме дебнели,пък аз не съм усетил Grin


шттт недей че ще развалиш статистиката на блатото срещу хуните и ония зеления няма място да си намери от яд
« Последна редакция: Май 06, 2014, 00:35:07 от ohitika » Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #52 -: Май 06, 2014, 00:39:30 »

Хуни нямат голям удар над Блатото.Обратното го имаше...няколко пъти. ....Вече няма значение.
Най-доблестния който съм срещал тук-Хана,но пък човек,който така да държи на думата си като Кро,наистина не очаквах.Така че иронията ти Фасулакис е неприемлива.Мерси Кро че играхме заедно,другата ера,пак бой като противници *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #53 -: Май 06, 2014, 00:46:24 »

То вече стана така че почнаха да се карат кой помогнал на Крис Grin Хуни като спрели да го атакуват,или Шишо като удари мен Grin Крис е печелил нето,така че пак някои си приписват излишни заслуги.Който си може,може си.
Честито на спечелилите класациите. *beer*
п.п. Шишо,може да се отмодираш и да ме удариш пак,зарязвам пръснат.Галин също.Да не стане пак после че сте ме дебнели,пък аз не съм усетил Grin



В по-преден пост написах, че ерата приключи за мен  Wink
За пореден път изкривяваш нещата - изразих радост относно очертаващата се победа на Крис, не съм си приписвал заслуги. Това са 2 различни неща  Wink
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #54 -: Май 06, 2014, 00:53:48 »

Хуни нямат голям удар над Блатото.Обратното го имаше...няколко пъти. ....Вече няма значение.
Най-доблестния който съм срещал тук-Хана,но пък човек,който така да държи на думата си като Кро,наистина не очаквах.Така че иронията ти Фасулакис е неприемлива.Мерси Кро че играхме заедно,другата ера,пак бой като противници *beer*

Лятната надали ... но зимната ще ти свия сармите  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #55 -: Май 06, 2014, 01:14:13 »

Лятната надали ... но зимната ще ти свия сармите  *beer* *beer* *beer*
Да  да   лятото  ще  дебне с въдица в  ръкааааа това  лошото  че  ти  само около  Варна се въртиш  >Grin *beer*
 Аз като  любител  ще си   камикадзе   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #56 -: Май 06, 2014, 10:21:47 »


4/Кристиян с неговите логове по часовник е прозрачен за атака и да ми държи по над 400К в провка и да се значе че го няма от 18 до 20 примерно ми няма как да стане да не се отиде на гости.Ако съм искал нетна щеше да има коледно парти и по голяма глупост от него да вдигне знаме от мен като е на 90мин от жената здраве му кажи.



по часовник не беше, признай си.... преди 2 вечери ми идваше с 7 или 8 провки, можеше да те спра в 4 или 5, ти пусна армията и си легна. не исках да те спирам и не те и спрях, затова и си тръгна без пари.

Относно дали някой е искал да взема ерата си далеч от истината. Не почнах с нагласа да взимам нето, започнах защото ми се играеше, но факт е че при старта на играта детето ми беше само на 2 месеца и малко и нямаше никакъв шанс да си пазя армията и т.н. затова реших да си фермя кротко.
Но другите (целият свят) не смяташе че трябва да ми е добре (може да се види от битките) първи дойде Крокодила, ако в бет365 имаше шанс да заложа кой първи ще ме запали, щях да си играя хендикап и щях да спечеля (щях да сложа за крокодил) Smiley.

Резюме на играта мога да направя, но само на моята, не бих искал да се забърквам в интриги и тем подобони.
До някъде Милионите които поиска, а аз отказах да ти ги дам, в следствие на което твоята кака идваше и ги взимаше в прозореца между 6 и 8-8:30ч. (тогава си тръгвах от работа и след като си видя детето не ми беше до ИО. когато заспеше тогава идваше ред на ИО), ми спечелиха  симпатиите на Хуните. Които до тогава ме посещаваха, къде често къде рядко, но идваха и те.
Блатото - Шишарката се застъпи да не бъда нападан, Крокодила беше против, тъй като сме били винаги в битки, но Крокодила се спря. Каза че няма да идва и си удържа на думата.
Хуните доста ме посещаваха - спряха се благодарение на Калигула и онези милиони.
Бай Миле и Сербранко, все още си мисля че е един човек и все си мисля, че беше подкокоросан от някой съюз, доста много ми идваха на палежи и грабежи, но излезнаха от х2 х3 х5.
Нерон не ме закачаха 2 месеца и половина близо 3 ( аз лично ги броях като неутрални и че няма да съм им интересен и че ще бият армии), уви сбърках.
ХардКоре - не разбрах тяхната игра, абсолютно никой не идваше и нямаше и намек да дойдат, докато един ден килгор не дойде на пожар, това беше в началото на 4-ти месец. Мислих че е инцидентно, но тогава започнаха масово атаки с цел грабеж и да бъда запален навсякъде. Писах му от какво е провокиран - отговор не получих(теглих му една, но на ум) Smiley
Вдигнах знаме от него, за да се успокои, но след 2 дена имаше пусната война, идеята му беше да идва до мен. тогава с Андон говорих и Гадният вика излизай от съюза, тоя е решил да ти гони ресурса, така и направих, излезнах.

Калигула не отричай, че ти си мислише, че моят Акаунт се играе от Гадният вечер, а през деня от мен. След няколко разговора разбра че сам си го въртя аццто Smiley

Относно часовника, мн. хора могат да потвърдят, че си обърнах блока, много хора които висяха вечер, мош, крокодил, ти самият и други, факт  е че ми се хванаха палките от аврелия, за 10 мин се разминахме, но и за 1 мин да беше, пак нямаше да си оставя бебето заради играта да видя дали някой не поглежда към чуждата паничка. Smiley


Ерата беше дълга и с доста променливи.
Резюмирах кратко и ясно, как е минала играта през моито очи.



Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #57 -: Май 06, 2014, 10:28:27 »

Убити вражески войници   1009751

От мен толкоз. Сега чакам шефа да каже на коя хижа ще доиграем ерата... Smiley
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Avrelia
Сержант
**

Karma: +14/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #58 -: Май 06, 2014, 10:59:43 »


по часовник не беше, признай си.... преди 2 вечери ми идваше с 7 или 8 провки, можеше да те спра в 4 или 5, ти пусна армията и си легна. не исках да те спирам и не те и спрях, затова и си тръгна без пари.

Относно дали някой е искал да взема ерата си далеч от истината. Не почнах с нагласа да взимам нето, започнах защото ми се играеше, но факт е че при старта на играта детето ми беше само на 2 месеца и малко и нямаше никакъв шанс да си пазя армията и т.н. затова реших да си фермя кротко.
Но другите (целият свят) не смяташе че трябва да ми е добре (може да се види от битките) първи дойде Крокодила, ако в бет365 имаше шанс да заложа кой първи ще ме запали, щях да си играя хендикап и щях да спечеля (щях да сложа за крокодил) Smiley.

Резюме на играта мога да направя, но само на моята, не бих искал да се забърквам в интриги и тем подобони.
До някъде Милионите които поиска, а аз отказах да ти ги дам, в следствие на което твоята кака идваше и ги взимаше в прозореца между 6 и 8-8:30ч. (тогава си тръгвах от работа и след като си видя детето не ми беше до ИО. когато заспеше тогава идваше ред на ИО), ми спечелиха  симпатиите на Хуните. Които до тогава ме посещаваха, къде често къде рядко, но идваха и те.
Блатото - Шишарката се застъпи да не бъда нападан, Крокодила беше против, тъй като сме били винаги в битки, но Крокодила се спря. Каза че няма да идва и си удържа на думата.
Хуните доста ме посещаваха - спряха се благодарение на Калигула и онези милиони.
Бай Миле и Сербранко, все още си мисля че е един човек и все си мисля, че беше подкокоросан от някой съюз, доста много ми идваха на палежи и грабежи, но излезнаха от х2 х3 х5.
Нерон не ме закачаха 2 месеца и половина близо 3 ( аз лично ги броях като неутрални и че няма да съм им интересен и че ще бият армии), уви сбърках.
ХардКоре - не разбрах тяхната игра, абсолютно никой не идваше и нямаше и намек да дойдат, докато един ден килгор не дойде на пожар, това беше в началото на 4-ти месец. Мислих че е инцидентно, но тогава започнаха масово атаки с цел грабеж и да бъда запален навсякъде. Писах му от какво е провокиран - отговор не получих(теглих му една, но на ум) Smiley
Вдигнах знаме от него, за да се успокои, но след 2 дена имаше пусната война, идеята му беше да идва до мен. тогава с Андон говорих и Гадният вика излизай от съюза, тоя е решил да ти гони ресурса, така и направих, излезнах.

Калигула не отричай, че ти си мислише, че моят Акаунт се играе от Гадният вечер, а през деня от мен. След няколко разговора разбра че сам си го въртя аццто Smiley

Относно часовника, мн. хора могат да потвърдят, че си обърнах блока, много хора които висяха вечер, мош, крокодил, ти самият и други, факт  е че ми се хванаха палките от аврелия, за 10 мин се разминахме, но и за 1 мин да беше, пак нямаше да си оставя бебето заради играта да видя дали някой не поглежда към чуждата паничка. Smiley


Ерата беше дълга и с доста променливи.
Резюмирах кратко и ясно, как е минала играта през моито очи.






Зле си пич, няма спор добър фермер беше, нямам оплаквания, но за съжаление и тук и на ЛС се оказа нищо повече от един голям ревливко, заради бебето ще е било, взимаш пример от него Tongue
Добре развит акаунт заслужаваш си нетната, но с цената на много рев *hahaha*
BTW и да беше спрял Калигула пак щеше да си с повече точки, но уви, не ти стискаше. Доволна съм, че не даде милионите, аз сама си ги взех, но уви това беше единствената ти мъжка постъпка. Нищо лично, честит празник на всички.
П.П. А че еди кога си си бил блок, пък виждаш ли си го врътнал, връткай се както и на където си поискаш, само внимавай на къде ти е задната....провка:)
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #59 -: Май 06, 2014, 11:11:39 »

Точно заради това не ми се пишеше по-форума. Заради разни квалификации които се раздават от разни хора и жени, голяма грешка.. няма да е повторя. Последен пост пиша.
"Зле си пич" - Който е добре, нека да напише зле си пич.
И да бях го срещнал пак щях да съм с повече точки, факт. Калигула не е в мод предполагам, може да ме шпионираш и да видиш че не голямата ми армия 200к+ и около 80 за мобване, щях да го спра, не беше до шубе или не, беше до там, че не пожелах. - Зле съм .. да бях го спрял, щях да ти се издигна в очите  Shocked ( АМА АЗ НЕ ИСКАМ ДА СЕ ИЗДИГАМ В ОЧИТЕ ТИ!)  Неискам и да ти се доказвам или не.

Кое е рев?! рев е че ме наглеждаха и че се пише с друг човек не с мен!?
Дипломацията е рев !?  *xxx*
иСвинявам се друг път няма да правя така.

Не ми се пише повече... не ме кефи да си драскам и да плюя и да квалифицирам хора с разни нарицателни имена.
Добра ера, доста бях изтормозен, не бях само аз и други бяха грабени и грабеха ..

Аврелия, няма да те квалифицирам с имена, но мнението ми не е добро за теб, не като играч, а като човек.
Не те познавам (и не искам разбира се), но няколкото ти поста, които прочетох забелязвам че си дребна и злобна душичка (може и да не е така, но това е лицето, което показваш тук), дали избиваш нещо или не, немога да определя, но определено нямам добро мнение за теб.
Това беше от мен.

CrisOFF

П.П.
Благодаря на всички за добрата ера.
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!