Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:11:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически свят, базиран на съществуващия свят 1 и т.н.  (Прочетена 25390 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #15 -: Май 05, 2014, 20:46:39 »

Чета тука разни "експерти" дето се изказват ..... неподготвени  *scratch*


ЦЕЦО ... вдигни  малко точки да ми влезеш в обхват и ще дойда .... нямаш грижи  *pardon*

Р.Р. Вчера изтървах Capt.Blood ... изпреварих връщането му с една секунда ... днес ... малка корекция ... и засечката е точна  Cool
« Последна редакция: Май 05, 2014, 20:48:29 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #16 -: Май 05, 2014, 20:48:29 »

Чета тука разни "експерти" дето се изказват ..... неподготвени  *scratch*


ЦЕЦО ... вдигни  малко точки да ми влезеш в обхват и ще дойда .... нямаш грижи  *pardon*
  Къде сам неподготвен    ако    знаеше че го нападаш да си  върне  войската кво ще ше да стане с твоитаааа  кажи де  Smiley
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #17 -: Май 05, 2014, 20:49:39 »

  Къде сам неподготвен    ако    знаеше че го нападаш да си  върне  войската кво ще ше да стане с твоитаааа  кажи де  Smiley

Ударена е цялата армия на Capt.Blood .. и влизам на 61 морал .. имам резерв за още 3 + рунда .... мноооогоооо си неподготвен  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #18 -: Май 05, 2014, 20:52:35 »

Чета тука разни "експерти" дето се изказват ..... неподготвени  *scratch*


ЦЕЦО ... вдигни  малко точки да ми влезеш в обхват и ще дойда .... нямаш грижи  *pardon*

Р.Р. Вчера изтървах Capt.Blood ... изпреварих връщането му с една секунда ... днес ... малка корекция ... и засечката е точна  Cool
Ти  нищо  незнаеш  но  и аз немога  да  говора за  съюзниците ми  що то  аз не съм  никои   *pardon*
 Бях ги  дигнал да беше   дошал а не да  ми  фермиш  и сега дасе правиш  на черния  рицар   почти  никои не игра е  
то се и  вижда   колко  са  в мод  и  прочиееееее *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #19 -: Май 05, 2014, 20:53:19 »

Ударена е цялата армия на Capt.Blood .. и влизам на 61 морал .. имам резерв за още 3 + рунда .... мноооогоооо си неподготвен  Cool
абе дай битката с doting за капитана разбрахме Grin
като биеш те знаем че си голям,като те думнат си по нисък от тревата
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #20 -: Май 05, 2014, 20:59:54 »

абе дай битката с doting за капитана разбрахме Grin
като биеш те знаем че си голям,като те думнат си по нисък от тревата

Не Малкия .... като ме ударят ... дори и, когато е някой който съм пазил цяла ера и съм му помагал .. аз просто се изправям и продължавам ...  Smiley

Не се крия в МОД .. .с голяма активност по Форума  *pardon*

Вярно е ... враговете ми не успяха нито да ми хванат армия нито да ме победят ... удари ме "приятел" ...

Да се похвали с битката Дотинга ... или да се похвали някой от Съюза му ... това си е тяхно право  *pardon*

А ти си стой в МОД ... и търси повод да зрадваш дребната си душица с нещичко ... нали се самоопредели като "Мизерник" ... гледай да не загубиш имиджа си  Grin Grin Grin



Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #21 -: Май 05, 2014, 21:03:27 »

Я кажи  кога свършва  ерата   *scratch*
Активен

Авторското Право  Grin
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #22 -: Май 05, 2014, 21:03:49 »

Не Малкия .... като ме ударят ... дори и, когато е някой който съм пазил цяла ера и съм му помагал .. аз просто се изправям и продължавам ...  Smiley

Не се крия в МОД .. .с голяма активност по Форума  *pardon*

Вярно е ... враговете ми не успяха нито да ми хванат армия нито да ме победят ... удари ме "приятел" ...

Да се похвали с битката Дотинга ... или да се похвали някой от Съюза му ... това си е тяхно право  *pardon*

А ти си стой в МОД ... и търси повод да зрадваш дребната си душица с нещичко ... нали се самоопредели като "Мизерник" ... гледай да не загубиш имиджа си  Grin Grin Grin




Grin голям си  сега ще зарадвам дребната си душица с евроспорта и мача между веселяка и ракетата
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #23 -: Май 05, 2014, 21:06:03 »

Аз  го казах  и сега пак  го казвам   на  които  си е битката от  съюза  сам   ако иска да си е пасва и даси е показва аз няма право битката не моя  ако е моя да е пасна  ама неееее  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #24 -: Май 05, 2014, 21:17:44 »

Мислих си   когато  започна ерата  при  тези  имена  които се появиха   че  ще  стане  нещо  хубаво   и  качествена игра   както  беше  преди   години  когато  ядех  бои  на  лягане и  ставане   ама не  така
 Но маи  далечната   2006    тогава  се регнах  в тази  игра  после е спрах   за 2  години   но  след 2008   играта  направо  няма  облик Undecided
Активен

Авторското Право  Grin
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #25 -: Май 05, 2014, 21:38:06 »

Ерата започна обещаващо,а завършва трагично Grin  И аз като нея Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #26 -: Май 05, 2014, 21:50:59 »

Ерата започна обещаващо,а завършва трагично Grin  И аз като нея Grin
За вас си е трагично. За нас завършва много добре Grin
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #27 -: Май 05, 2014, 21:54:01 »

Като за последни дни ... на не скучаем  Smiley



Andromahaa(Blatoto)   kostolani(HUNI)   3251   389562   339   4618   0   0   216


Krokodil(Blatoto)   Capt.Blood(HardCore)   13604   1454344   2772   41100   0   0   906
Оня ден ме изнерви Г-н Муш Чекер Манолова с жълтините си та влязох във форума, сега влизам пак понеже искрено ме разсмя...До там ли го ударихте в локвата, че вече на атаки по празна крепост със стрелци се радвате...А това, че Блатото ми закачихте звездата ...това просто не е ставало...
 *bravo* *bravo* *bravo* Велики сте...Само не знам защо има съюз bobosam...съюз хуйни...а иначе сме такива едни незабележими играчи еднодневки...Аз при тази ситуация бих се Обидил че няма съюз Алигаторче...

 :evil4:
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #28 -: Май 05, 2014, 21:57:59 »

Аз пък съм доволен от ерата - направих някои добри засечки и се позабавлявах стабилно. Лични класации не съм гонил. Радвам се  и за Крис, че е на път да вземе нетната  *bravo* *beer*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #29 -: Май 05, 2014, 22:06:36 »

Съюз Блатото имаше всички шансове да размаже цялата карта от противници.За съжаление лични стари дрязги и противоречия,както и някои необмислени постъпки,провалиха тези планове.Кро е страхотен Лидер-спор няма,но и той не успя да потуши трусовете Grin
Иво,ти приключи както и започна-никак(като мен де),на какво се радваш Grin
Бобо,все пак дуела Блато-Хуни е много във ваш минус...не казвам наш плюс,защото Шишо не ми дава да се пиша член на Блатото-сигурно е прав.
Слаба ера и това си е *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!