Imperia Online България  
Април 19, 2024, 20:33:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с картата за търсене  (Прочетена 1630 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_spook_
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« -: Април 28, 2014, 16:35:12 »

Здравейте колеги, имате ли този проблем с картата за търсене, втори ден шрифтът е толкова малък, че трябва с лупа да гледам екрана, а точките на акаунтите са неуловими просто. Би ли могло нещо да се направи по този въпрос ?

http://prntscr.com/3e8e22

Проблемът се е явил във всички светове на играта .

Поздрави :

_spook_
 v6 160
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Април 29, 2014, 10:40:11 »

При мен се вижда нормално, бях в акаунта Ви - http://prntscr.com/3ehhhh, опитайте с CTRL+scroll
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kontrabanda
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #2 -: Април 29, 2014, 11:20:10 »

Не е нормално, при повечето играчи е така. Когато дадеш ctrl+ scroll се увеличава и селото, и тогава почваш да си търсиш сградите като обезумял, върнеш ли стария мащаб се получава това - http://prntscr.com/3ehnnu
Активен
_spook_
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« Отговор #3 -: Април 29, 2014, 13:41:26 »

Здравейте, не само, че се увеличава всичко друго, ами като почнеш да целиш точиците на играчите /акаунтите/ не се получава, все едно се разминаваш с тях, трябва да върнеш мащаба, за да ги уцелиш, ако изобщо можеш да го направиш де Smiley Нали не мислите, че бих ви занимавала, ако не бях опитала всичко преди това Sad

_spook_
 v6 160
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Април 30, 2014, 10:21:45 »

Все още ли виждате картата по същия начин?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
_spook_
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« Отговор #5 -: Април 30, 2014, 13:05:29 »

Здравейте, да картата е ситна и както казах така е и в другите светове, няма никаква промяна. Опитайте със скролинга да увеличите и да направите шпионаж на един неактивен, да видите как не може да се уцелва акаунта. Има някакво разминаване, само при нормален мащаб по подразбиране може да става това, но е толкова ситно, че не може да се играе така.

_spook_
« Последна редакция: Април 30, 2014, 13:11:36 от _spook_ » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Април 30, 2014, 13:41:25 »

Здравейте, да картата е ситна и както казах така е и в другите светове, няма никаква промяна. Опитайте със скролинга да увеличите и да направите шпионаж на един неактивен, да видите как не може да се уцелва акаунта. Има някакво разминаване, само при нормален мащаб по подразбиране може да става това, но е толкова ситно, че не може да се играе така.

_spook_

Аз няма как да опитам, защото при мен не се получава, разбирате ли, не мога да го възпроизведа, влизах в няколко акаунта, които имат същите оплаквания, но всичко изглежда абсолютно нормално при мен.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
_spook_
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« Отговор #7 -: Април 30, 2014, 13:59:26 »

Не е от компютрите, защото проблемът е от два-три дни, от играта е, но не знам какво повече да кажа Sad Колеги казаха, че сте правили нещо по тази карта, защото преди пък е била голяма и не са се виждали координатите на играчите. Трябва да се намери средно решение на проблемите. Пожелавам ви приятно изкарване на празниците и дано след това се намери решение на всички проблеми Smiley

_spook_
Активен
teodoss2
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #8 -: Април 30, 2014, 19:20:17 »

И аз имам същия проблем от 3-4 дена преди си беше ок
Активен
_spook_
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« Отговор #9 -: Май 08, 2014, 09:22:56 »

Здравейте!
Явно няма да се погрижат за този проблем, след като много хора се оплакват, а не се вземат никакви мерки по този въпрос Sad
Все по-тягостно става да се играе, но както се казва, изборът си е наш Sad

_spook_
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!