Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:16:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се спечелва ера в един нормален свят  (Прочетена 7917 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Баба Яга
Гост
« Отговор #45 -: Май 15, 2014, 02:39:43 »

..за съюзните битки какъв си (като раса) -това не е от значение Wink
Факт са и много други неща, но не ми се занимава да си водя монолог  Grin

Айде лягам си, че съм на работа, не съм като теб на 40 години айляк  *crazy* *hihi*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #46 -: Май 15, 2014, 02:54:37 »

Основния проблем на играта е мултащината ,защото ако тя се спре ,по този начин ще се спрат и успешно внедрените акаунти в противников съюз такъв ,защото ние 9 месеца ги убихме от бой,обаче на края чрез внедрени мултаци  можеха да виждат всеки един наш ход.
ПП. Картоф4У сега ще ти покажа как се играе ,като тая ера даже и Гошко е номад  Tongue Тук визирам и на съюзно ниво ,и не някакви Зезили да знаят че армията я няма и да ми краде почти празен замък ,тая ера ще бъда доктор Хаус,ама ще бъде пълен хаус  Cool

Ти ли си най добрия? Основния проблем ще съм ти аз ако случайно ми се доходи на лов за роби във версия 5.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #47 -: Май 15, 2014, 09:27:59 »

Картоф4У така и не каза с какво си ме шпионирал за случая с балистите -тоест с внедрен акаунт ,то това ви беше шпионажа  Cool
А на теб Галахадчо ще ти кажа едно само ,че в тая игра до сега съм срещал само един по-добър от мен и това е Велев1,обаче по ирония на нещата точно с него се съветвам,и може да се каже че той е човека който ме научи наистина на много тънкости!
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #48 -: Май 15, 2014, 09:38:23 »

Картоф4У така и не каза с какво си ме шпионирал за случая с балистите -тоест с внедрен акаунт ,то това ви беше шпионажа  Cool
А на теб Галахадчо ще ти кажа едно само ,че в тая игра до сега съм срещал само един по-добър от мен и това е Велев1,обаче по ирония на нещата точно с него се съветвам,и може да се каже че той е човека който ме научи наистина на много тънкости!

Добрине, много ти е тесен кръгозора, щом за теб Велев е най-големия капацитет. Той и в предишната ера не можа да ни бие и в тази като те съветваше , пак не се получи. а твоето его е безкрайно голямо  - то бива да имаш високо мнение за себе си, но твоето наистина е болестно състояние, съжалявам че трябва да ти го кажа,
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #49 -: Май 15, 2014, 10:22:17 »

Добрине, много ти е тесен кръгозора, щом за теб Велев е най-големия капацитет. Той и в предишната ера не можа да ни бие и в тази като те съветваше , пак не се получи. а твоето его е безкрайно голямо  - то бива да имаш високо мнение за себе си, но твоето наистина е болестно състояние, съжалявам че трябва да ти го кажа,
А вие как побеждавате Велев?Само и единствено чрез внедрени мултаци в противниковия съюз,пример ерата срещу Норда бяха акаунтите Стелалам и нашия Картоф4У,въпроса е в нашата ера кой ви беше акаунта(и това е големия въпрос който вечно избягваш,може би от срам че не ти отива да лъжеш като циганка и затова просто винаги го пропускаш тоя въпрос)?Просто по честен начин на игра е невъзможно да го победите него, защото го видях за какъв играч става въпрос и е много класи над всички които съм срещал до сега!
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #50 -: Май 15, 2014, 10:39:51 »

Картоф4У така и не каза с какво си ме шпионирал за случая с балистите -тоест с внедрен акаунт ,то това ви беше шпионажа  Cool
А на теб Галахадчо ще ти кажа едно само ,че в тая игра до сега съм срещал само един по-добър от мен и това е Велев1,обаче по ирония на нещата точно с него се съветвам,и може да се каже че той е човека който ме научи наистина на много тънкости!

Бабинчой, в тази игра имаше само един по-добър от мен, защото благоволих да мупозволя това. За жалост той умря от смях, слушаки басните за твоята свирепост. Ти може и да станеш играч някога, но то ще бъде когато Дунав потече нагоре и когато аз спра да бия и да се гавря с псевдо героите - примати и инопланетяни в тази игра.Разбира се сега, когато благоволявам да си пиша тук с теб ти ще добиеш някакво величие и известност, защото всяка твар осветена от моята слава става играч. За да светиш Бабинчой ти трябва светлина, а точно нея аз я инплантирам. Пиши ми ако желаеш и подплати желанието си със солидна сума.
« Последна редакция: Май 15, 2014, 10:50:44 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #51 -: Май 15, 2014, 12:10:16 »

спечелВА?!  Grin

Не е ли - Как се печели* бла бла бла нещо, някъде си  Wink
Активен

Баба Яга
Гост
« Отговор #52 -: Май 15, 2014, 13:45:28 »

Тъпото си е тъпо и никога няма да стане умно -това същество е опасно. Да не дава Господ такива същества да ги срещате под път и над път.  *crazy*

Миналата ера, тъпак* бях на море и пиехме бира с Трифон, когато изпуснахте момента и ви взеха замъка и си остана Вечно Втори, ама ти казах в един пост на Дочев, че доста неща ти бягат и не заслужаваш да ти ги обяснявам. Акъл нямаш, приеми фактите. Трябва акъл за да се мисли!!!!!

А, на какво си най -добър - не знам. С лопатки в пясъчника не си играя, сигурно си по -добър от мен там, може.

Само за мултаци ми говориш -разбери, че аз не съм теб, за да имам във всеки съюз акаунт. Много добре видяхме всички с внедрени акаунти как се опита да им промиеш мозъчетата. Само пернишките утайки дойдоха при теб, защото радиацията там е коварна -приемам го за нормално решение.

А, Стефан Аламов е реален човек и си играе, а тази ера нямаше време да ти набие мултаците и да се кефиш... Нямате опит на съюзно ниво -това е жестоката истина и за това се омазахте до ушите и ви се смеят десетки хора -дори и двама златни медалисти от Световното, които имат къде, къде повече сиво вещество и опит от целият ти съюз (и теб ).

Айде със здраве ! Удари една на куклата и бегай легай, че ще се препотиш от бледите опити за мисловна дейност.
« Последна редакция: Май 15, 2014, 13:47:31 от Баба Яга » Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!