Imperia Online България  
Април 18, 2024, 03:20:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се спечелва ера в един нормален свят  (Прочетена 7946 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Баба Яга
Гост
« Отговор #30 -: Май 13, 2014, 18:14:47 »

Гошко ни беше шпионката !

Доволен ли си  ?  Lips Sealed
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #31 -: Май 14, 2014, 14:56:45 »

И нека всички видят, все пак, колко сте добри:

http://prntscr.com/3ijw2p
http://prntscr.com/3ijw76
http://prntscr.com/3ijwbl
http://prntscr.com/3ijwfs

 *SMOKE*


Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #32 -: Май 14, 2014, 21:41:16 »

Защо ли не виждам "колко сте добри" Huh? От това,което прочетох и в тази тема не останах впечатлен - типичното за българските светове - безкрайните интриги,шпиони,мултаци,преточвания,диаманти и типичното описание на БГ свят - малко хора,2 големи съюза борещи се за риълма и битката опира до това кой ще вкара повече диаманти,кой ще има шпионин във вражеския лагер,кой повече мултака ще има,кой повече ще преточи,кой какъв бъг ще намери и след това се започва плюенето по профилите и форума - жалка история.
Ето за това се отказах от БГ световете. Ето ерата ви свърши - запишете се в един заселен интернационален свят и се докажете - пък тогава се хвалете "колко сте добри"
П.С не съм играл никога с вас,не знам как играете или какви се,просто констатиран ситуацията.
Ако съм обидил някой,моля да приеме мойте извинения   Wink Smiley
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #33 -: Май 14, 2014, 21:59:59 »

Бия се с хърватите в един свят, просто да свърши реалма и ще се похвалиме в темата на света, не бой се.  Grin
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #34 -: Май 15, 2014, 00:31:26 »

Основния проблем на играта е мултащината ,защото ако тя се спре ,по този начин ще се спрат и успешно внедрените акаунти в противников съюз такъв ,защото ние 9 месеца ги убихме от бой,обаче на края чрез внедрени мултаци  можеха да виждат всеки един наш ход.
ПП. Картоф4У сега ще ти покажа как се играе ,като тая ера даже и Гошко е номад  Tongue Тук визирам и на съюзно ниво ,и не някакви Зезили да знаят че армията я няма и да ми краде почти празен замък ,тая ера ще бъда доктор Хаус,ама ще бъде пълен хаус  Cool
« Последна редакция: Май 15, 2014, 00:56:26 от Batbin » Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #35 -: Май 15, 2014, 01:15:22 »

2 шанса имаше, 2-та ги пропиля. 3-ти няма да имаш.

Успех, Дяконче !
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #36 -: Май 15, 2014, 01:29:43 »

Сподели къде сбърках ,след като си толкова всезнаещ!
« Последна редакция: Май 15, 2014, 01:35:11 от Batbin » Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #37 -: Май 15, 2014, 01:38:07 »

Не мисля, че го заслужаваш  Wink
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #38 -: Май 15, 2014, 01:55:13 »

Не мисля, че го заслужаваш  Wink
Виж се колко си дребен ,говориш че аз съм загубен ,и в момент в  който можеш и те приканвам да го направиш ми обясняваш че не го "заслужавам" Grin
Картоф4У да вие ерата я взехте за това спор няма ,мултаци не мултаци квото било било ,въпроса е че в тая игра по голям от мене няма,ей затова си мечтая админите да създадът един свят ама с ясни условия че мултащината е абсолютно забранена и дори да банват платените акаунти ,ей за таз утопия мечтая аз и в ей такива условия ще ти покажа срещу какъв човек си се изправил ,а не такива изпълнения като вашите да ми удряте балистите ,чрез мултаци
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #39 -: Май 15, 2014, 02:11:35 »

Козовете с какво сме ви били, няма как да си ги издам Smiley

Със сигурност не е акаунт, а акъл. Ти това не го признаваш, за това няма и да ти разяснявам.

А, че имаше начини да ни биете -така е, но не бе това, което направихте. Просто ти липсва опит.

Свят за теб да ти направят ? -че ти си живееш в собствен с 1 тефтер акаунти, не виждам какво още искаш Smiley

Аз ти предлагам с твойте 3 съюза да си делнеш медалите и да се гордееш тази ера с гениалността ти  Cry

Там дето ти бяха балистите те снимахме, ама ти и това не си видял...какво повече искаш Smiley

Вечно втори, вечно втори, Асен ви разпори ! -те това е.

Ай бегай на куклата, че стана утре  Grin
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #40 -: Май 15, 2014, 02:13:37 »

И вие насрани палячовци ще ми обяснявате на мен как се играе тая игра ли.ако можем да изключим мултащината ,нали осъзнавате че пак щяхте да сте поредното нищо изправило се пред мен!
И ти си гнусен лъжец,между вашия шпионаж и нашата контра имаше минимум 7 нива разлика ,тъй че ае стига ме лъжи
« Последна редакция: Май 15, 2014, 02:16:58 от Batbin » Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #41 -: Май 15, 2014, 02:15:34 »

Пази си обидите за теб си и съюза ти,че утре няма да може да пишеш и във форума  Grin

Дели златото за вас...

Среброто на Тамплиерите...

И Бронза на домино или звеното, зависи как се разберете със сиамчето, може и велка да поиска бесните да вземат...не знам
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #42 -: Май 15, 2014, 02:22:21 »

Мартинко олигофрен ли си че говориш малоумно ,Асеня на бил разпорил ,ама как бре ,след като гледа нещата в реално време,това ви е големия успех ,иначе доказахте че за нищо не ставате
Тоест нали разбираш че той по този начин може да реагира на всякъде адекватно,всъщност той би бил идиот ако не би успял!при положение че и чисто силово имахте много по огромна армия от нашата
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #43 -: Май 15, 2014, 02:29:09 »

..всеки хвърли усилията да вземем ерата, а ти спри да използваш думи, на които те учат децата пред блока,
че ставаш много смешен  Grin
Разпори ви, за тия атаки да бяхте взели замъка, ако бяхте сметнали едни тънки неща  *hahaha*

Оправдания не ми се четат кой какво и защо. Бг10 за мен е в историята. 3 години отделих за него. Спасявай се както намериш за добре.  Grin

Сега ми е кеф да бия босненци, румънци и заблудени като теб !  [:-}
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #44 -: Май 15, 2014, 02:34:37 »

Мартинко тва вашия идол си е за вас ,просто защото вие сте с плоското мислене,за мен си остава абсолютния пореден олиго ,че даже и по зле ,понеже се беше пуснал импер Grin
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!