Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:15:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се спечелва ера в един нормален свят  (Прочетена 7955 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Баба Яга
Гост
« Отговор #15 -: Май 04, 2014, 15:10:57 »

Чакай ги на солниците мандрата се изтърка вече  Grin Grin Grin

Щи ги изкъртя ва, какво ми се правят на кашкавалики всичките  Kiss  Grin
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #16 -: Май 04, 2014, 15:20:17 »

Щи ги изкъртя ва, какво ми се правят на кашкавалики всичките  Kiss  Grin
Като дойдеш в Бургас да не забравиш да дойдеш да изкъртиш и мен  Embarrassed
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #17 -: Май 04, 2014, 15:26:30 »

Като дойдеш в Бургас да не забравиш да дойдеш да изкъртиш и мен  Embarrassed

С удоволствие  Grin , ама преди това ще подаря на Добринко една кукла ва...да не седи на сухо ва  Grin
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #18 -: Май 12, 2014, 22:24:19 »

Спука ли куклата, миличък ?  Cry

Активен
wtf_0
Редник
*

Karma: +12/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #19 -: Май 12, 2014, 22:27:44 »

а при шанс 5 към 1 за вас големия играч лтф дали не ви го сложи Grin Grin Grin
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #20 -: Май 12, 2014, 22:29:59 »

Утре очаквам новини в черната хроника. 2 години чаках да вземете ера, ама уви.
 Grin


ГОЛЕМЦИ СТЕ !  Cry
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #21 -: Май 13, 2014, 01:17:57 »

Палячовци сте и такива ще си останете ,аз като за първа ера съм доволен от себе си ,а вие с вашите Дидинки Картофчувци,Маринчовци,Аудита цели серии ходете се побърквайте,фактите са следните
15М катафракта и около 700к балисти разполагахте вие и подлогата ви дето си има цял съюз

А ние с 4,1М катафракти и 250к балисти ,и пак се криехте в мишите си дупки ,чак се наложи да принудите подлогата ви Зезил да ви подари един замък  Grin
А като сметнем че двама от които изгоних ми твърдят че въпросната вечер когато ни ударихте балистите ,те не са били на линия а светеха че са на линия ,и от там съпоставим една заплаха от Зезил към мен че за 100лв и ми хаквали акаунта и да не се правя на много силен Wink И май всичко започва да придобива смисъл.
Та Картоф4У искам да те поздравя за смелостта http://prntscr.com/3im7cp ,все пак може и да не се е състояла тая атака но все пак ме радва ,че излезе от мишата си дупка и си добил малко смелост ,макар и последния момент
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #22 -: Май 13, 2014, 01:30:13 »

Откъде я измисли тая армия ВА, заблуден  Grin Grin

Ако имах толкова армия, вие среброто щяхте да го барате на сън, ВА.

Много акъл има да ти се налива, ама нищо не влиза в тая кух* глава.

Фактите са си факти-  и с диаманти не ни надиграхте !

Айде със здраве, напъни куклата да ти олекне сега.  Grin Grin
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #23 -: Май 13, 2014, 01:35:49 »

И най -мрънкащите ти и Светланка, за блокиран пазар в началото на ерата, недейте да ми обяснявате
за мултащина, като не се спряхте. Самите лидери на съюзите споменаха за акаунтите, Дяконче, в които влизате
и какво правите.  Wink

Голема Мара ще ми дойдеш, Ва.  Cry

Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #24 -: Май 13, 2014, 02:14:58 »

Прав си вашите и Зезилските правят 13М катафракта признавам грешка но балистите общо ви бяха минимум 600к ,но все тая е Картоф4У,в крайна сметка не ги използвахте ,ами си ги изфермихте тея армии и като сметнем че някак си си уредихте и ухо.......и само да ти споделя под секрет ,диаманти не са влизали в моя акаунт ,ако смяташ твоите хора за диаманти ОК ,моите приходи основно бяха от вас Wink

Ама каквото такова ,сега до като имам време ще започна и тая новата ера ,пък дано вземе ви дойде малко кураж ,че станахте за смях  Grin
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #25 -: Май 13, 2014, 02:47:10 »

Това за какво съм си използвал армията, си е моя работа *hahaha*
Нали се представяше от всеки акаунт, та в един от всичките се играеше с много диаманти, г-н Дяконе  *hahaha*

На Зези армията не е влизала в нашия съюз, така че не виждам поводи за думите ти кухи Grin

Имаш си 40-50 акаунта в разни съюзи, може да си направиш ерата приятна.

Айде чао, стига съм си губил времето с теб днес.  Grin  Wink

ДОбринко, натегни куклата, ВА. Стига си сА излагал  Grin
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #26 -: Май 13, 2014, 10:28:54 »

Здравей Добрине (Батбин),
Ние играхме за ерата, играхме отборно и спечелихме.
Вие искахте да ни накарате да играем вашата игра , но не се получи - играхме си нашата, така както си я бяхме планирали.
Обявихте ни 2 войни - първата я отказахме, защото точно бяхме планирали вземането на централния замък и войната щеше да ни забави, втората я спечелихме.
Непрекъснато повтаряхте че не се борите за ерата, даже вчера някой от вас каза че не му трябва жълта точка на профила - може ли да ми обясниш тогава защо взехте 5 или бяха повече замъци, защо си дарихте всичката войска в тях и до последните часове ни атакувахте, нали това не ви интересуваше или гроздето излезе много кисело.
Играеш втора ера, не първа както твърдиш - двата сребърни медала на профила ти го доказват. Но винаги търсиш някой да ти е виновен. Никога не съм капитулирала от теб, но ти непрекъснато говориш за това. Капитулирала съм от лидера ви, но и той никога не си е тръгвал от битка с мен с повече от 4 нули, с изключение на 1 път когато ми взе злато защото нямаше ресурс на пазара. а както се вижда от снимката малко по-надолу , разликата между него и мен е доста драстична, той е на 1-во място, аз на четвърто
http://prntscr.com/3irq4a
И това ако не е използване на диаманти, здраве му кажи.
Относно мултащината - да тя се шири доста по всички светове. Да , имаше и при нас такъв случай, но не си криви душата - пръстите на ръцете и краката ти няма да стигнат да изброиш вашите.

Има и друго, ти нямаше опит в съюзната игра - сега научи доста, но се правеше на много велик, заявяваше че всички трябва да се съобразяват с теб, да не спят и т.н.
Повечето от нас няма да играят следващата ера, може би от вечно вторите ще ви се отдаде възможност да станете първи - успех!

Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #27 -: Май 13, 2014, 12:21:18 »

Точно така ! Доста хляб има да яде, имаше 2 начина да ни бият, но трябва акъл- а там такъв липсва.
Лаладжийството им е на ниво, но нищо повече.  Wink
Активен
svetozar87
Редник
*

Karma: +2/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #28 -: Май 13, 2014, 13:52:38 »

Да какво винаги доста забавни и упорити да на обедите е нещо че не ви спукахме от бой на лично ниво Smiley Аз имах една цел и си е изпълних това че имахте шанс и късмет с една от серията атака това е положението за това е игра има губещи и печеливши . стига сте говорили за мултаци всички много добре знаем че и всеки си е имал и е движел др.асс , при положение че админите не са взели мерки да се спре това ще го има и никой не може да ме убеди че няма мулти ама никой Smiley Но все пак да ви кажа че се чувствам ПОБЕДИТЕЛ даже и на съюзно ниво така че айде спрете се и със здраве Smiley
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #29 -: Май 13, 2014, 14:18:46 »

Елена големия въпрос е кой ви беше шпионката ,и силно се надявам  да не сте изпаднали до Зезилски решения и да хаквате акаунти!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!