Imperia Online България  
Април 19, 2024, 06:19:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се спечелва ера в един нормален свят  (Прочетена 7949 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« -: Април 27, 2014, 02:13:26 »

Значи преди малко ,за пореден път станах свидетел на източване на мултита,но по забавното е че тоя мултак си го докладвам редовно и ефект никакъв,добре де така господа администратори нали разбирате че отвращавате всички,само един пример ще ви дам -вие в условията ви за докладване сте посочили като максимум 4 или 5 акаунта бяха,ами аз лично знам случай човек в нашия свят който е достатъчно луд по вашата игра и цяла ера си подържа цял един съюз,и по вашата логика вместо да го застреляте вие му описвате веждите,значи вие в момента господа администратори се гаврите с хора като нас(дето са истински хора) И жив брутален пример ще ви дам свят 10 ей тоя съюз http://prntscr.com/3drr0x миналата ера играеха срещу тея които ги ръководят сега тея 3 акаунта,тоест 3 мултака успяха да изгонят около 30 човека.не знам просто е брутална мултащината ,и моля ви наистина вземете мерки ,защото това наистина ще ни е първа и последна ера на нас,а смея да твърдя че говоря от името на 45 човека
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #1 -: Април 27, 2014, 02:23:52 »

И одеве  знаете ли какво стана едно малко състезание кой първи ще източи мултито на мултака ,аз го следя ,но естествено той като го удари и 1 секунда преди мен и филма свършва ,ама си беше забавно състезание де
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #2 -: Април 27, 2014, 02:33:48 »

И ти разсипа съюза ми, ама айде да не пишем романи Smiley
В интригите си номер 1 -признавам си го. В 5-та версия няма такива !!!  *rose*
Активен
wtf_0
Редник
*

Karma: +12/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #3 -: Април 27, 2014, 14:30:17 »

спокойно бинчо другата ера няма да се пускаме и може да успеете да спечелите Smiley а като ни няма може и да поспиш някоя вечер да излезнеш да си пийнеш пък малко купонче е мацка няма да си хванеш защото ти видях снимка ама карай
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #4 -: Април 28, 2014, 01:27:00 »

Темата е съвсем друга ,но ще ви отговоря и на вас ,първо не съм разсипвал никакви съюзи,всички хора от Норда дойдоха по собствено желание,и малко иронично звучи да говориш за твоя съюз след като ти лично какво направи,в края на миналата ера същия тоя съюз  усети че няма да успеят да вземат ерата и хоп се прехвърли "уж сърдит" точно в съюза противник,та какво основание имаш да твърдиш че е твой след като ти сам го напусна,а аз по това време дори не бях в България,и време за тая игра почти нямах!
А на г-н Голямата раУта дето е толкова голям че дори се е пуснал имперец Grin И аз със сигурност ако не се вземат мерки с тая мултащина повече няма да се занимавам с тая игра,просто защото не искам да се зомбирам за един виртуален успех,защото то сега излиза че който е по голям мултак той успява,е съжалявам но не мисля да ставам като вас и Зези куку.
Ама то всъщност вече дори и да вземат някакви мерки -то всичко е дарено ,така че какъв ли е смисъла ,не знам и аз.
« Последна редакция: Април 28, 2014, 01:29:41 от Batbin » Активен
wtf_0
Редник
*

Karma: +12/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #5 -: Април 28, 2014, 07:58:25 »

Grin:D:D ти без това си се зомбирал бе мойто момче...за къде се пазиш няма на къде повече...не ние 9 месеца стоим будни по цяла нощ и се радваме че бутаме колонии
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #6 -: Април 28, 2014, 12:55:41 »

Ами като не бил в България, значи че доста неща ти бягат и доста такива си измисляш.
Това, че с плодчетата си докладвате акаунтите постоянно -въобще не ме грее.
А, ти поне си честен -нека не забравяме кой ми мрънкаше за пазара  Grin  *hihi*

И не забравяй -оправданието е като г*за -всеки го има, дори и в Пакистан да си бил.  *crazy*
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #7 -: Април 30, 2014, 01:22:50 »

Ами като не бил в България, значи че доста неща ти бягат и доста такива си измисляш.
Това, че с плодчетата си докладвате акаунтите постоянно -въобще не ме грее.
А, ти поне си честен -нека не забравяме кой ми мрънкаше за пазара  Grin  *hihi*

И не забравяй -оправданието е като г*за -всеки го има, дори и в Пакистан да си бил.  *crazy*
И като не съм бил в българия и значи че не знам нищо ли бре,добре де ти ме познаваш мисля доста добре ,сега и лъжец ли ме наричаш,на затова дори и да я изгубим тая ера ви обещавам че до последно ще ва побъркам,щото вече се обедих че за нищо не ставате ,,щото някакви жалки акаунтчета като утеефчотоо,не могат да ве спасят ,тоест могат ,ама условията трябва да са 20към 1 във ваша полза и големия ви бияч да пожъне големия ви успех Grin И пак не е гаранция защото и големия ви бияч се убедих че за нищо не става! Grin
« Последна редакция: Април 30, 2014, 01:26:18 от Batbin » Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #8 -: Април 30, 2014, 02:33:34 »

Дали ставаш за нещо -само надуваемата ти кукла знае, но не и аз.  *hihi*

« Последна редакция: Април 30, 2014, 02:35:44 от Баба Яга » Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #9 -: Май 01, 2014, 03:45:59 »

Дали ставаш за нещо -само надуваемата ти кукла знае, но не и аз.  *hihi*


Ех Мартинко много си добър в спама ,тоест много да пишеш и съответно нищо да не казваш,а темата все пак съм я отворил с цел да се вземат мерки срещи играчи като теб и бобиалекс ,а не да ми обяснявате сексуални ориентации  или възможности,просто с жалките си опити да ме обидите и с това да се опитате да се подмазните на ралион (че видиш ли аз обидих основния ти противник ралионе и съм ти верен до гроб)просто изглеждате жалки и ти и г-На Измисления голям играч ,дето до скоро и като дребна поръчка го касирахме дори.
Затова ае със здраве ,и щом администраторите не вземат мерки срещу смешници като вас ,аз ще съм отново човека дето ще се оправя Wink Както знаете умно момче съм и умея да се оправям както в живота така и тук виртуално Wink
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #10 -: Май 01, 2014, 04:02:57 »

С кого си пишеш не ме вълнува -ти намесваш моето име навсякъде, за което може да ти благодаря само. Явно съм ти ценен  [:-}
Админите ако бяха взели мерки, то ти и 2-та ти съюза не трябваше да играете, ама айде да не говорим на въпреки, че много добре ти знам кирливите ризи  *ok*

Бегай легай до дружката  Grin Grin

Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #11 -: Май 02, 2014, 02:43:35 »

http://prntscr.com/3fb09k

Е сори ,ама неволя или не с такива идиоти си обграден,просто това е наистина уникално ,сам да се разбиеш в мултака си ,просто уникални сте,ае наздраве  Tongue
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #12 -: Май 02, 2014, 03:37:19 »

Ходи надуй куклата, стига си се занимавал с глупости  Grin
Активен
Баба Яга
Гост
« Отговор #13 -: Май 04, 2014, 15:05:42 »

Добринко ва, чакам те на Мандрата ва, остави малко женицата, че ще я спукаш ва Grin Grin
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #14 -: Май 04, 2014, 15:09:09 »

Добринко ва, чакам те на Мандрата ва, остави малко женицата, че ще я спукаш ва Grin Grin
Чакай ги на солниците мандрата се изтърка вече  Grin Grin Grin
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!