Imperia Online България  
Април 18, 2024, 14:08:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зануляване на данъци и освободени рабитници - Бъг кюли е това?  (Прочетена 2971 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aylla
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Април 24, 2014, 23:19:36 »

Тази вечер, когато влезнах в акаунта си, всичко беше занулено. работниците бяха освободени и данъците бяха на 0.
Не само че не печелех пари, а бях на минус. Кой знае колко пари съм изгубила от глупости. Акаунтът ми в играта  е Anicca.
...А какво ще се случи с касичките? Ами ако не бях влязла в играта денс?
Да очакваме ли още подобни бъгове?

Много бих се радвала на повече информация по проблема.
Мерси предварително
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Април 24, 2014, 23:28:07 »

Това еднократно ли се е случило или се повтаря?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Aylla
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #2 -: Април 24, 2014, 23:47:42 »

За сега веднъж.
Имам и друг акаунт във свят FB2 anankova.
В двта акаунта това се случи по различно време. Във ФБ акаунта днес към 4-5, а в този тук по-късно тази вечер.
Притеснявам се, че ако се случи през ноща пак, ще загубя доста ...
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #3 -: Април 24, 2014, 23:52:11 »

Постоянно е и е във всички светове получава се при всяко разлогване от играта.Какво ви трябва още снимков материял ли,че да разберете за проблема.Зависват армии акаунти излизат на минус злато докато питате труда усилията и безсънните нощи на играчите отиват по дяволите
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #4 -: Април 25, 2014, 00:01:06 »

Кажи ми откъде се логваш (фейсбук или не) и как е името на акаунта ти.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Aylla
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #5 -: Април 25, 2014, 00:08:06 »

Не се логва през фейса, а през сайта няправо.

Акаунт 1 anankova, свят FB1 (тук използвам бутона за вход с ФБ при логване)

Акаунт 2 Anicca, свят BG 18
Активен
Aylla
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #6 -: Април 25, 2014, 00:15:21 »

Случи се токущо отново докато бях логната в играта и то само в провинция 2. Ръботниците са разпуснат. Забелязах, че са променени %ите на ресурсите.
Данакът е ОК
Говоря за свят БГ18, акаунт  Anicca
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #7 -: Април 25, 2014, 00:28:19 »

А да ти се е завършвала някаква сграда в тази провинция? Помниш ли какво точно прави преди да забележиш проблема?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Aylla
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #8 -: Април 25, 2014, 00:31:26 »

Университет и военен университет бях пуснала.
На този левел доста бързо приключва построяването, така че - да, твърде е възможно да са завършили по това врем горе-долу.
... междувременно ме изхвърли, после се логна - всичко ОК си беше
Активен
cecoce
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #9 -: Април 25, 2014, 00:35:03 »

imam sa6tiq problem v momenta i o4akvam otgovor . predi malko q otvorih
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #10 -: Април 25, 2014, 01:02:18 »

За момента няма изгледи да се открие какво точно причинява този проблем. Затова го оставяме така, важното е, че наемането на работници не е засегнато. Сутринта ще мислим за причинител и как да го отстраним, и за раздаване на компенсации на засегнатите. Съжалявам, че се получава така, но нямаме други възможности в текущия времеви пояс.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #11 -: Април 25, 2014, 01:44:57 »

И в бг 17 е така изведнъж без причина всички работници не са наети и данъците са свалени на нула през около 4 часа става....
Активен
pisnamiotvas
Сержант
**

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 57


Профил
« Отговор #12 -: Април 25, 2014, 02:17:11 »

в свят 160 - новата версия,е същото..всички работници освободени и данъците на нула..утре ше има доста блокирани армии..
Активен
dremem
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #13 -: Април 25, 2014, 19:29:19 »

Играя в бг 18 и в 193 под едно и също потребителско име drememzzz... И в двата свята беше едно и също безработица и данъчни неуредици - пълна анархия,  а си мислех, че владея положението... Както и да е като стартирах в 193 ми се е случвало, но не ми правеше впечатление сега когато се случи и в двата свята ми стана ясно, че е проблем... в системата прескача сървъра, погрешка триете логове или кой знай какво л***о причинява глупостта Shocked  Shocked  Shocked
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!