Imperia Online България  
Април 16, 2024, 17:56:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъг в играта ли е?  (Прочетена 2191 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vensvld2
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Април 24, 2014, 22:53:01 »

Днес се случи нещо много странно.Следобяд като влезнах в акаунта си,цялото население беше изкарано от мините,както и данъците бяха направени на 0.Съответно бях на минус злато в провинцията.Моля админите да обърнат внимание.Благодаря предварително
Активен
petar1945
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #1 -: Април 24, 2014, 23:00:58 »

това се случи и на мен и още доста хора от съюза май това е проблем и в другите светове надявам се да се оправи и да не се повтори защото за някой може да се окаже фатално става минус злато нападат го и гори ;D
Активен
Aylla
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #2 -: Април 24, 2014, 23:09:21 »

Същата работа и при мен - всичко беше занулено. Не само че не печелех пари, а бях на минус. Кой знае колко пари съм изгубила от глупости. Акаунтът ми в играта  е anankova.
...А какво ще се случи с касичките?
Много бих се радвала на повече информация по проблема.
Мерси предварително
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #3 -: Април 24, 2014, 23:28:27 »

Това еднократно ли се е случило или се повтаря?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
vensvld2
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #4 -: Април 24, 2014, 23:33:29 »

Преди време един от нашия съюз се оплака от същия проблем,но беше доста отдавна,може би преди месец.Но днес освен мен още 2-3 ''изреваха'' от същия проблем.Та затова пуснах темата,явно има някакъв бъг може би в играта.....
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #5 -: Април 24, 2014, 23:35:19 »

Имам предвид само веднъж ли бяха разпуснати работниците или всеки път като се разлогваш от играта се разпускат?
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
vensvld2
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #6 -: Април 24, 2014, 23:36:36 »

ааааааа само веднъж се повтори,след като ги наех нямаше проблем,поне досега.....
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!