Imperia Online България  
Април 19, 2024, 16:37:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДА ПОГОВОРИМ ЗА ХАКОВЕ,СКРИПТОВЕ И ТЕМ ПОДОБНИТЕ НЕЩА КОЙТО СЪСИПВАТ ИГРАТА  (Прочетена 11772 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #15 -: Април 23, 2014, 22:34:27 »

В тази версия дадоха такова неограничено предимство на плащащите, че само подобно безкрайно наливане на пари или хакове може да изравнят горе долу играта. Поне по това, което чета във форума   *WIZARD* Не знам защо се ядосват там хора, които знаят какво е истинската ИО. Някакъв мазохизъм може би  Grin Или прекалено голям оптимизъм
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
anfel4e
N.W.A
Редник
*

Karma: +74/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Ники и Красинка KPACOTA+


Профил WWW
« Отговор #16 -: Април 24, 2014, 01:33:23 »

Хубаво е да има развитие, но в класиките познавам 50% от хората, а другите 50% ме познават мен или някой от съюза и се почва с едно уговаряне , следователно предпочитам да гледам към новите варианти на играта Smiley Версията не е лоша, но просто го няма баланса с екстрите и това дали разбираш от играта и какви стратегии прилагаш.

Е как да няма какво да се приспособявате  Shocked щом ползват нещо - вие ще ползвате по добро , не играя версия 6 но съм сигурен ,че ако заиграя ще се намери и начин да се пребори предимството на диамантите  Grin Grin но ще ме намрази админисрацията  Embarrassed затова кротко ще си ги бухам в нашия си свят който ни направиха подарък ,за което им благодарим най сърдечно  *rose*

Не можеш да се пребориш, освен ако не плащаш Smiley А ако не плащаш и намериш дупка отлиташ Smiley В 161 срещнах един чех, с който бяхме в един съюз от класиките, та той беше налял над 30 000 диаманта за ерата. Ако можеш - приспособи се.
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #17 -: Април 25, 2014, 10:32:18 »

Хубаво е да има развитие, но в класиките познавам 50% от хората, а другите 50% ме познават мен или някой от съюза и се почва с едно уговаряне , следователно предпочитам да гледам към новите варианти на играта Smiley Версията не е лоша, но просто го няма баланса с екстрите и това дали разбираш от играта и какви стратегии прилагаш.

Не можеш да се пребориш, освен ако не плащаш Smiley А ако не плащаш и намериш дупка отлиташ Smiley В 161 срещнах един чех, с който бяхме в един съюз от класиките, та той беше налял над 30 000 диаманта за ерата. Ако можеш - приспособи се.
Какви са тези 30К диаманти ти базикаш ли се ? В 131 бразилците турят по 30К само,че с една нула отзад  Grin Grin Grin
Активен
anfel4e
N.W.A
Редник
*

Karma: +74/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Ники и Красинка KPACOTA+


Профил WWW
« Отговор #18 -: Април 25, 2014, 12:40:15 »

Какви са тези 30К диаманти ти базикаш ли се ? В 131 бразилците турят по 30К само,че с една нула отзад  Grin Grin Grin

Е явно той е харчил разумно тези 30к Grin А аз се чудя дали да сложа 200 за 20лв. Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #19 -: Април 25, 2014, 12:46:07 »

Живи и здрави да са хората, ето ви една битка на милионерите:

http://prntscr.com/3d8odw  Grin Да, от версия 5 е, но все пак  *hihi*
Активен

lord4eto
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #20 -: Април 25, 2014, 22:30:24 »

Е явно той е харчил разумно тези 30к Grin А аз се чудя дали да сложа 200 за 20лв. Grin
Не бързай, изчакай промоцията.Ще вземеш 240 за 20 лв.  Grin Grin Grin
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #21 -: Април 25, 2014, 23:17:04 »

Хубаво е да има развитие, но в класиките познавам 50% от хората, а другите 50% ме познават мен или някой от съюза и се почва с едно уговаряне , следователно предпочитам да гледам към новите варианти на играта Smiley Версията не е лоша, но просто го няма баланса с екстрите и това дали разбираш от играта и какви стратегии прилагаш.

Няма начин да познаваш 50%, да не говорим за 100-те...Не и в новия свят /той поo
старя де  *scratch*/ Уговарянето или пренебрегването на такова, също е част от играта. Но липсата на баланс, е точно това което е отказало мен и мое обкръжение да се мъчи с ежедневни изненади и объркани работи в по-новите версии. Ако не друго, поне новите стари светове, намалиха във форума процента досадно реване от бъгове и  говорене за диаманти и компенсации...
« Последна редакция: Април 26, 2014, 00:52:25 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
tiesto666
Лейтенант
***

Karma: +7/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 130


Профил
« Отговор #22 -: Април 26, 2014, 17:31:02 »

Какви са тези 30К диаманти ти базикаш ли се ? В 131 бразилците турят по 30К само,че с една нула отзад  Grin Grin Grin

Аве 30к на ден харчат тея, не за ерата Grin Grin Grin те са откачалки лидера им беше само 45м нето миналата ера колкото половината съюзи беше само той Grin Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #23 -: Април 26, 2014, 17:34:09 »

То ако има кой да се бие и ако знаят как да ги отварят сандъците, ще ги направят точките с няколко пъти по -малко диаманти Smiley
Аз стигнах 14млн. нето, като се дарявам постоянно и с много по -малко диаманти, ама гоня каси постоянно -това е много важно за бързото развитие и правенето на армията. В по -късен етап и касите може да я издържат, ама си трябва голям Онлайн -това е.
Активен

andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #24 -: Май 08, 2014, 21:19:42 »

а прави ли ви впечетление, че ние си пишем аа админите мълчът ?  *crazy* *crazy*
по повот темата :

http://prntscr.com/3he214


съюзни армии, проучвания на макс и на двамата заа мен не е  реално( а да  не  забравяя победителите са Бразилци,заради тяхх започнах ттемата)
Активен
alks73
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #25 -: Май 09, 2014, 16:03:45 »

бях копирал във форума демонстранции на номерата им,предложения до мен и други играчи за продажба на такива програми,например за намиране на колонии,в един от световете направо ни разсипаха в една война ,въобще не им виждахме атаките и накрая сме разбити ,няма оправия затова спрях да играя след няколко години игра,нямах нерви просто ,дано нещо се промени ,жалко за хубавата игра
Активен
lord4eto
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #26 -: Май 10, 2014, 13:58:57 »

а прави ли ви впечетление, че ние си пишем аа админите мълчът ?  *crazy* *crazy*
по повот темата :

http://prntscr.com/3he214


съюзни армии, проучвания на макс и на двамата заа мен не е  реално( а да  не  забравяя победителите са Бразилци,заради тяхх започнах ттемата)
Можеш ли да кажеш в каква провинция си атакувал, и имаш ли премиум?
Вчера проиграх битката и го докарах този резултат, но с много въпросителни и насрещен вятър. Grin
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #27 -: Май 10, 2014, 14:06:08 »

Можеш ли да кажеш в каква провинция си атакувал, и имаш ли премиум?
Вчера проиграх битката и го докарах този резултат, но с много въпросителни и насрещен вятър. Grin
Съюзна битка ? Провинция Huh? Grin
Активен
lord4eto
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #28 -: Май 10, 2014, 14:29:44 »

Съюзна битка ? Провинция Huh? Grin
Значи, въпросителните намаляват. Grin
Активен
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #29 -: Май 10, 2014, 18:36:16 »

значи проучвания на макс бонус колоний премиум и всички екстри ,2ро симулатора не калкулира бонуса за атаката на конницата но го има може и сам да си го сметнеш ако разбираш за какво ти говоря
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!