Imperia Online България  
Април 19, 2024, 03:03:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДА ПОГОВОРИМ ЗА ХАКОВЕ,СКРИПТОВЕ И ТЕМ ПОДОБНИТЕ НЕЩА КОЙТО СЪСИПВАТ ИГРАТА  (Прочетена 11769 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« -: Април 19, 2014, 15:46:16 »

Незная как е в другите светове-но в блиц 56  положението е трагично,един куп народ се отказа защото не вижда смисъл да играе и да се нервира за глупости. Разни там Бразилци дето наливат диаманти като полудяли, си правят каквото изкат и никой нищо не им казва чудя се защо ли ? Игарят си момчетата със скриптове за съюзни атаки,персонални,намиране на колоний,манипулират пазара и всичко е ок. Въпреки всички сигнали подадени срещу тях отговора на адмите е само един " ще направим проверка" и така тази проверка си тече вече месец,месец и половина и нищо не се случва.
КОЛЕГИ МОЛЯ ВИ СПОДЕЛЕТЕ ИМА ЛИ ГИ ТЕЗИ НЕЩА И ПРИ ВАС, И АКО ГИ ИМА ПИШЕТЕ ТУК-ПЪК А ДАНО НЯКОЙ ДА НИ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ АКО ЛИ НЕ ДА СПИРАМ И АЗ ДА СЕ НЕРВИРАМ ..............
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #1 -: Април 19, 2014, 15:53:43 »

131 свят бразилците правят същите номера,но не е чак толкова лошо Grin На тия бразилци трябва да им забранят да играят .. те или са мегадиамантаджии със всички видове скриптове и програми или са боксови круши ...
Активен
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #2 -: Април 19, 2014, 15:57:00 »

а дали не говорим за едни и същи хора случайно :Д

http://prntscr.com/3bg7s7
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Април 19, 2014, 16:34:54 »

Аз знам, че бразилците са дали 100к евро за диаманти.
-дали е истина или не -не знам. Може би е само слух, но това е отврат да играеш срещу такива 'панички'.  *freak*
Активен

andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #4 -: Април 19, 2014, 17:08:45 »

абе то да са само диамантите ок,да каже  човек имат пари харчат си ги ,ма другите "екстри" им идват в повече и дразнещото е че са толерирани от админите
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #5 -: Април 19, 2014, 17:30:14 »

Аз знам, че бразилците са дали 100к евро за диаманти.
-дали е истина или не -не знам. Може би е само слух, но това е отврат да играеш срещу такива 'панички'.  *freak*
във всеки слух има доста истина  Smiley
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #6 -: Април 19, 2014, 17:44:05 »

Съгласен съм с вас. За съжаление за всяка една от версиите, вече има помощни средства, които убиват идеята и тръпката...
Активен

tiesto666
Лейтенант
***

Karma: +7/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 130


Профил
« Отговор #7 -: Април 19, 2014, 20:28:02 »

131 свят бразилците правят същите номера,но не е чак толкова лошо Grin На тия бразилци трябва да им забранят да играят .. те или са мегадиамантаджии със всички видове скриптове и програми или са боксови круши ...

Те във 131ви свят, Бразилците вече няма кой да ги пипне хората още съюзите им на по 200-300к точки тея бразилците 10м гонят Grin Grin за какво говорим просто Grin а за идеята да им забранят да играят съм съгласен подкрепям те Grin Grin Grin
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #8 -: Април 20, 2014, 00:07:11 »

То и във бг16 се правят едни мръсотии,и то странното е че не са чужденците виновни-вярно по-малки са проблемите,ама пак някакви нереални глупости и като докладвам за явно нарушение на правилата и мулти акаунт-ами няма основание за наказание и после разбиват съюз,колят бесят и се развиват-навсякъде за нещастие е така,не сте само вие приятели-явно това е политика на компанията
Активен
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #9 -: Април 20, 2014, 11:21:59 »

да така е , и не зная тия хора( админи,собственици-защото не мисля че амините са фактор ) не проумяват ли че по този начин убиват играта ? че чийтъри и донатаори винаги ще има е ясно и няма какво да се направи ,но поне би трябвало да се замислят как да ги ограничат а не да ги насарчават допълнително.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Април 20, 2014, 20:22:40 »

Бразилци, турци, румънци - това са старите заподозрени. Естествено че ползват скриптове и всякакви такива благинки, но наред с това кихат и доста евра за диаманти. А който плаща, той поръчва и музиката.  Grin
Може и да греша но не мисля.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
anfel4e
N.W.A
Редник
*

Karma: +74/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Ники и Красинка KPACOTA+


Профил WWW
« Отговор #11 -: Април 23, 2014, 14:35:35 »

Снощи един от бразилците в Мега блица качи 1.5 млн нето за 5 часа и стана с 2 300 000 нетни, за справка вторият след него беше на 400к и това на 5тия ден от ерата Smiley
Екипът разбира се не откри нередности  Cool
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #12 -: Април 23, 2014, 16:30:55 »

 Grin Grin Еми браво на момчето  *pardon* могъл - качил  Tongue от кога разправям ,че или се приспособява човек или си заминава (по един или друг начин) и от това реване няма никакъв смисъл  Grin вместо да се забавлявате си скъсвате нервите и само пискате  *freak* аз затова си играя версия 4 и там изненади няма , всички екстри са безплатни ,а и да са платени не можеш да си купиш повече от другите , колкото ти ще ги ползваш толкова и аз  *pardon* в 21-ви век живеете бе хора , може ли да пискате срещу програми ,скриптове и т.н. та дори браузъра който ползвате е програма  Cool ама била разрешена видиш ли  :Smiley   Grin в правилата никъде не пише коя програма е разрешена и коя не - пише че автоматизирано действие се наказва  *pardon* ми ок , даваш отложен старт с променлива на времето за всяко действие което извършва програмката ти и си пееш и си джиткаш и те боли "шпека"  Grin Grin ограмотете се малко , развивайте се  *hmm* спрете да ревете и пребийте бразилчетата >Grin  и при нас мамят ,но им скъсваме гъза от бой *JOB*  и те ревът ли ревът  Grin срамота е някой си да е по голям измамник от Бай Ганьо  *BEACH* *SARCASTIC* bgflag
« Последна редакция: Април 23, 2014, 16:36:09 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
anfel4e
N.W.A
Редник
*

Karma: +74/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Ники и Красинка KPACOTA+


Профил WWW
« Отговор #13 -: Април 23, 2014, 17:51:16 »

Е то няма какво да се приспособява човек. Съюзът им играе с диаманти (ама като ти казвам играе значи с чували), а моят не. Като клиент за създателите са важни тези , които плащат. Следователно защо да махнат клиента си - затварят очите и толкоз. Във версия 4 преди години докладвахме за един бъг с ЦВ-тата като пускаш няколко наведнъж и знаеш ли какво стана - орязаха ЦВ-тата на моя съюзник  и благодариха за докладването Smiley няма баланс иначе и ние бихме им скъсали задниците от бой Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #14 -: Април 23, 2014, 21:31:05 »

Е как да няма какво да се приспособявате  Shocked щом ползват нещо - вие ще ползвате по добро , не играя версия 6 но съм сигурен ,че ако заиграя ще се намери и начин да се пребори предимството на диамантите  Grin Grin но ще ме намрази админисрацията  Embarrassed затова кротко ще си ги бухам в нашия си свят който ни направиха подарък ,за което им благодарим най сърдечно  *rose*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!